• Neki tip
    19.6k
    Doće ih ko i Kohorte.Navijač Dinama

    Kup je na radni dan.. tekma s Osijekom nije bila. Dosta bitna razlika.

    I svejedno će Riječana biti bar duplo više (dakle najmanje 150, za razliku od 80 kohortaša).

    Opet, to kaj je došlo 80 članova Kohorte ujedno znači da su došli - SVI, a to nije mala stvar. :)
  • Navijač Dinama
    7.8k
    ujedno znači da su došli - SVI, a to nije mala stvarNeki tip sa Zapada

    To je ta rečenica. :grin:
  • ZGBhoy
    1.7k
    Eto kaj se cirkulacije Lopte tiče smo na drugom mjestu

    tf0h17vqi3fb108a.png
  • Krizy
    38.5k
    Krznarball, bezidejan nogomet s milijun dodavanja a gol primamo na svakoj utakmici, često iz par dodavanja.
  • Miro93
    2.7k


    To je pitanje za Žigu i neke sa zapada
  • Neki tip
    19.6k
    neke sa zapadaMiro93

    Daj pazi na formulacije, nemoj da ljudi mene "prepoznaju" u ovome.. :lol:
  • xavier
    11.4k
    Momci jel sudjelovao tko u snimanju kalendara za Dinamo?Olmic

    Tetovaže? Mislim da je netko na Snetu napisao da je njegova bolja polovica sudjelovala.
  • NORTE
    9.9k
    Nema rezultata, nema igre, brdo neupotrebljenih igrača koji nisu jeftini i griju klupu. Ostavština aktualnog trenera za kojeg sam pisao da je trebao dobit otkaz odmah nakon bezidejnog i jedva izvučenog remija s Legiom u Zagrebu. Kompletna sezona od prve tekme protiv Valura, preko Šerifa do danas je vrlo loša.

    Dok je Zoki bio trener znali smo da on otkaz ne može dobit nikako, ali ovo sada je čisto gaženje ambicija. Nuklearna raketa bez goriva. Nadam se da ispadamo u KL (što je čak i poželjno i za daljni europski uspjeh u ovoj sezoni, koeficijent i stvaranje pobjedničke atmosfere). Ne mogu ni zamisliti da u siječnju nemamo novog trenera.
  • Krizy
    38.5k
    Krznarball, bezidejan nogomet s milijun dodavanja a gol primamo na svakoj utakmici, često iz par dodavanja.Krizy

    Ajmo još
  • Nousername
    636
    Ajmo otvorit okladu…ja kazem da Krznar nece dobit otkaz
  • og1986
    2.9k
    Cilj sezone je dobiti poziciju u konferencijskoj ligi
  • Blue98
    725


    Koeficijent 1.05
  • KlasicZg
    521

    Krznar dobiva otkaz - ne 1.05
    Krznar dobiva otkaz - da 99
  • superhik
    10.6k
    Priča se danas na tribini da je Čačić već odabrani
  • marcio amoroso
    34k
    Priča se danas na tribini da je Čačić već odabranisuperhik

    Jebu nas oni pravo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.