• Infinity
    15.2k
    Njihovo 'sta gleda VAR kad je sve jasno, lopta za Hajduk' mi je nesto najjace. Preskacem im komentare, zivot mi je ljepsi, al s vremena na vrijeme covjeku bude dosadno pa se upusti u tu tragediju.
  • db-izbjeglica
    12.7k
    jbt kad se sjetim da nama u 1/4 finalu europa lige protiv villarreala (budućeg osvajača) sudac sudi penal za nekakvu smiješnu ruku, a desetak minuta ranije ostane slijep na ruku koja je u najmanju ruku trebala biti provjerena....i tu bude par komentara i idemo dalje.

    ovo je utakmica 9. kola hnl-a, protiv usrane lokomotive, koju su DOBILI... :rofl:
    nevjerojatan alibi mehanizam u glavama.
  • Mali Zeus
    9.4k
    Njihovo 'sta gleda VAR kad je sve jasno, lopta za Hajduk' mi je nesto najjace. Preskacem im komentare, zivot mi je ljepsi, al s vremena na vrijeme covjeku bude dosadno pa se upusti u tu tragediju.Infinity

    Otkud obraz da se na Poljudu gleda VAR.
  • vjeko1701
    5.9k
    Kao što sam već napisao, nas ni nekoliko desetljeća svega kaj smo prošli ne može maknuti od određene gospoštine koja nam je u našem DNA. Oni?

    Ne možeš od njih to očekivati kad to nikad nisu imali. Sve priče o temperamentu, dišpetu i ostalim stvarima su samo lijep način izražavanja histerije, psihijatrije i seljačkog mentaliteta. Sam njihov TBF je davno sve objasnio na tu temu. Još na to moraš dodati nekih 15+ godina nakupljenih frustracija i to ne samo od nas. Pa mislim da njih više boli Rijeka i Osijek trenutno.

    Čast iznimkama.
  • marcio amoroso
    32.1k
    Otkud obraz da se na Poljudu gleda VAR.Mali Zeus

    Kako te nije sramota ići naprijed?
    Jesu tako nešto rekli Grbiću? :rofl:
  • Mali Zeus
    9.4k
    Jesu tako nešto rekli Grbiću? :rofl:marcio amoroso

    Nisam čuo za to, al ne bi me ni najmanje čudilo.
    Da ne govorim o tome kak je u emisiji poslije tekme onaj tupan Scoria pričao o nekoj posebnoj atmosferi na Poljudu koja kao poljulja protivnike i prije početka. Mislim temu je načela ona smiješna voditeljica, al Elvis 'Oni su igrali 4-4-2' Scoria je spremno prihvatio.
  • Klenx
    4.1k
    Tovari da se dočepaju moći kakvu je Glavati imao između 2012 i 2016 suci bi utakmice po HNL-u sudili u Livajinom dresu
  • vjeko1701
    5.9k
    Koliko se ja sjećam, bilo je na onoj utakmici Hajduka i Lokomotive i derali su mu se nekaj tipa: "Ne bi ovako išao protiv Dinama, sramota." Nešto u tom smislu.
  • Mali Zeus
    9.4k
    Tovari da se dočepaju moći kakvu je Glavati imao između 2012 i 2016 suci bi utakmice po HNL-u sudili u Livajinom dresuKlenx

    Hej hej molim lijepo, oni se bore za boljitak i čistoću hrvatskog nogometa.
  • db-izbjeglica
    12.7k
    Nisam čuo za to, al ne bi me ni najmanje čudilo.Mali Zeus

    pa to je kultno...mislim da se jedan od braće vučko derao, bio je pomoćni trener ili tako nešto.
    komedija na više razina.

    zabrij ti to, dereš se protivničkom golmanu jer u zadnjem napadu ide u napad prilikom kornera ili nekog prekida. teška umobolnost!
  • Mali Zeus
    9.4k
    Na svetom terenu Poljuda u zadnjem napadu ići naprijed. Nečuveno!
  • db-izbjeglica
    12.7k
    i ne znam od kud uopće ta floskula o "boljitku hrvatskog nogometa"

    kao prvo hrvatski nogomet u globalu uopće nije loš - jbt, imamo 2 medalje sa svjetskih prvenstava u nogometu i to u svega četvrt stoljeća natjecanja, za ovako malu zemlju u perspektivi najpopularnijeg sporta na svijetu to je doslovno ČUDO! za jaču ligu nam treba financijska moć, koju nemamo.
    jbg da smo ekonomski na razini austrije, liga bi nam bila jača, ali nismo.

    s druge strane...mene iskreno boli k za boljitak rijeke, osijeka, hajduka, istre, šibenika, varaždina.
    želim da dinamo bude prvi! kao i navijači svih tih klubova za svoj klub.

    čak štoviše, hajduku želim sve najgore, kao i navijač apsolutno svakog kluba svojim rivalima.

    navijač manchester uniteda silno želi boljitak liverpoolu i obrnuto!
    navijač real madrida silno želi boljitak barceloni i obrnuto!
    navijač dortmunda silno želi boljitak schalkeu i obrnuto!
    navijač rome silno želi boljitak laziu i obrnuto!
    navijač marseillea silno želi boljitak PSG-u i obruto!
    navijač porta silno želi boljitak benfice i obrnuto!

    što je tu loše? što takve stvari nisu čar nogometa?
  • og1986
    2.9k
    Nekoliko ljudi koje znam su prestali navijati za hajduk u posljednjih 5-6 godina kada su došli na faks i vidjeli primjere "južnjačkog" mentaliteta.
  • Keyser Soze
    8.1k
    Meni je iskreno drago kaj su i dalje seljačine i borci za pravdu (kad njima paše) jer to znači da se nisu pomaknuli ni milimetra zadnjih 15 godina. Koga god klub doveo ugušit će ga se u euforiji i depresiji kao i sve do sad. Jebote ne možeš vjerovat kako za sve imaju opravdanje kad se otvoreno sudi za njih, a na svaki smiješni kontakt di se bili tići bacaju ide "Ubi Bebeka". Najbolje bi bilo da se Livaja može baciti u 16 metara bez da je itko oko njega i da se svira penal jer ipak je to majstor s mora!
  • db-izbjeglica
    12.7k
    mene zanima konkretno objašnjenje!
    OK, kradu vas!

    zašto kod gola nisu zamrzli trenutak par stotinjki kasnije i uhvatili livaju u zaleđu?

    kradu vas, gdje je problem, ne mogu od sramote ili što?
    pa lakše je to ukrast nego nekakav penal, doslovno je par cm u pitanju i nitko ne bi mogao reći A!

    lud narod totalno!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.