• Mali Zeus
    9.3k
    Oni bi i udarali ali i da im sudac ne da kartone, i jebeni i pošteni bi bili.

    Sad 10 dana Livajin gol iz svih kuteva. Mislim dobar gol, al brate.
  • Dudu
    2.6k
    Gol je brutala i treba da se vrti, odlična reklama za HNL
  • NORTE
    8.9k
    Gol koji su oni primili u Ateni kod Aek-a je baš bio šut na gol 'iz mrtvog kuta'. Livajin gol je prije bio pokušaj ubačaja nego šut u gol.
  • Eduardo
    17.2k
    mene baš briga, gol je atrakcija i zasluženo bude dio sportskih špica. Sad, da li je imao namjeru ili ne - manje važno.

    Ne znam čemu kuknjava oko kartona. U prvih 45' su napravili 4 prekršaja i dobili 3 žuta. A, i taj četvrti je lagano mogao biti žuti - mislim da je Čolina pokupio Žapera laktom u skoku!?
  • Eduardo
    17.2k
    Ovi na AreniSport u emisiji imaju veliki logo 30. SEZONA HNL-a, kao obilježava se jubilarna. Šta nije ovo 31. ili sam ja lud? Možda 30 godina, ali sezona je 31.
  • deda
    27.5k
    Nasiru Moro otišao iz Gorice u Švedsku
  • Neki tip
    19k
    Nasiru Moro otišao iz Gorice u Švedskudeda

    Otišao kao prodan, posuđen ili rekao svima "jebite se, odo' ja u Švecku" i napustio klub?
  • Nino Bule
    11.3k
    Prodan za 200k eura kazu goricani na snetu
  • jp23
    2.2k
    Pitanje, jel utakmica ovaj vikend sa Rijekom u subotu ili u nedjelju? Ranije kad sam gledao, pisalo subota u 19:00, sad vidim nedjelja?
  • Gorica86
    278

    Nedjelja u 21:00
  • Neki tip
    19k
    Ranije kad sam gledao, pisalo subota u 19:00, sad vidim nedjelja?jp23

    Ma subota u 19.00 piše kad se još ne zna kad je..

    Ak na sofi sad pogledaš kad su iduće HNL tekme, sve su subotom u 19.00:

    tw9aq7hsysqoadrz.jpg
  • Gorica86
    278
    Hoce li biti onog besplatnog testiranja na stadionima kaj su najavili iz hnsa?
  • reziser
    6.2k
    bas me jako zanima posjeta u nedjelju....igra se u 21...nije vruce....ljudi se vracaju s vikenda....prosli smo i omoniu...atraktivan protivnik....rijeka....

    nadam se dobro popunjenom i sjeveru i zapadu..... :heart:
    nema isprike za nedolazak na stadion
  • r1oma
    1.5k
    Attachment
    Screen_Recording_20210728-064032_Instagram_1 (2M)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.