• Nino Bule
    11.3k
    Varazdin usao u prvu ligu, sigurno napredak naspram dragovoljca.
  • marcio amoroso
    32k
    Gorica 6
    Solidna sezona, ali ništa više od toga za Goricu. Rendulić je čak imao jako loše rezultate i tek je dolazak Toplaka malo stabilizirao momčad.

    Ja ipak imam dojam da su postali stabilan prvoligaš i da se kod njih radi dobro. Imaju potencijala u mladima i uspjeli su da prodaju “seljačinu” Lovrića. Pred njima nije loša budućnost.


    Slaven Belupo 5
    Ni tamo ni vamo. Klub bez ambicija, ali i dalje stabilno plovi prvoligaškim vodama. Sumnjam da će se u budućnosti nešto promijeniti iako se ne bi iznenadio da se sljedeće sezone malo teže izbore za prvoligaški status.


    Šibenik 6
    Solidan prvi dio sezone i jako loš drugi. Stalni problemi u upravi kluba se normalno prenose na teren. Ne znam u čijem će vlasništvu završiti, ali ako se to ne riješi bit će grčevita borba za opstanak.


    Istra 7
    Standardno deveto mjesto za Istru. Rekao bi da to čak nije loše s obzirom da su bez stresa ostvarili opstanak. Čak njihova igra i nije bila toliko loša i imali su zanimljiv napad sa Beljom, Bandeom i Miškovićem. Također su promovirali par mladih igrača kao Perković, Lisica itd i mogu biti zadovoljni.

    Ispadanje Alavesa iz primere će vjerojatno utjecati na njihov budžet i može se čak desiti da oni izađu iz Istre. Ja ipak sumnjam da će Istra propasti jer je regija moćna i naći će se netko pametan tko će uložiti u njih. Isplatilo bi se sigurno.



    Hrvatski Dragovoljac 2
    Neozbiljan i smiješan klub koji u sred sezone dođe u situaciju da je “mrtav”. Dovoljan samo zato jer su ipak završili sezonu. Ja osobno ih više nikada ne želim vidjeti u prvoj ligi.
  • Eduardo
    17.3k
    Momčad sezone prema CIES-u. Formacija 4-4-2 - šest igrača Dinama, dva igrača Osijeka i Rijeke i jedan igrača Hajduka.

    k8re081ta6jbgpwu.jpg
  • marcio amoroso
    32k
    Zanimljivo da su Bočkaj i Mišić kod svake stranice u momčadi sezone. Samo kod Dinamovog navijača su nule od igrača i treba ih se riješiti.
  • Nino Bule
    11.3k
    Bockaja ne vole samo internet navijaci, imam osjecaj da na stadionu uziva dobru podrsku. Misica su bas svi uzeli na zub u jednom trenu (tu ukljucujem i sebe), ali mislim da se dosta promjenilo misljenje od druge seville naovamo.
  • Ali
    1.9k
    Misic i Gojak su igraci za statistiku, pogotovo ona broj dodavanja i tocnih dodavanja. To sto se od takve igre ne zivi to je razlika statistike i vrhunskog igraca.
    Ako si ikada proveo 90min na terenu onda znas u kakvu skupinu njih dvojica spadaju.
    Evo ti klasicni primjer sad u maksimiru u subotu, Gojak na 35m od hajdukovog gola bezpotrebno daje paralelu lroz sredinu unazad za misica, koji jos goru odluko donosi, neku petu izmislja, i paf gurne Sutala u vatru, i sad da sutalo samo kkrak bude kratak ili crveni karton ili gol za hajduk. I takvih ostavljenij na cjedilu u defanzivi od njij dvojice bezbrpj ove godine...
    A u ofenzivi su Baturina i Tolic za ovu dvojici doktori , promjene ritma, strane, prodornosti, hrabrosti...

    Dakle nisu oni losi , ali za vrhunski dinamo kakav svi uelimo nisu za prvih 11, mogu biti zamjene i odraditi neku protiv belupa lad treba odmarat prvu postavu.

    Pero je drugi tip skroz. I on je ok, mozda ce mu biti jako tesko sa tom kilazom igrat bocnog na visokoj razini i da ce se patiti to hoce sigurno.
  • Infinity
    15.2k
    Meni je Misic prvu polusezonu bio nas najbolji igrac. Vidjelo se koliko nam znaci kad ne bi bio u igri.

    Pero je bio dobar sve do Gradskog vrta. Tamo je igrao kao muha bez glave, a to se nastavilo i kasnije. Bio je los, ali to ne znaci da je los igrac. U ovoj zavrsnici se pokazao. To u Osijeku ga je sigurno poremetilo malo u glavi, ali se vratio 'u vinklo' i poceo igrati kako zna.
  • marcio amoroso
    32k
    Problem je što se od igrača očekuje nešto što oni nisu. Ne možeš od Mišića očekivati da bude Gattuso jer on to nije. Od Mišića možeš očekivati odlično pozicioniranje, držanje pozicije i kvalitetnu distribuciju lopte. Bočkaj ima nevjerojatno dobre brojke prema naprijed, a Dinamo je primio ukupno 7 golova s njim u početnoj postavi. 7 golova u 17 utakmica, ali ga se gleda kao elementarnu nepogodu prema natrag. Nije se fer i ne gledaju se realno svi igrači. Neki su nepogrešivi i uvijek odlični, a nekima se traži dlaka u jajetu.
  • Eduardo
    17.3k
    Od Mišića možeš očekivati odlično pozicioniranje, držanje pozicije i kvalitetnu distribuciju lopte.marcio amoroso

    Uz to oduzima hrpu lopti.
  • marcio amoroso
    32k

    Da. Ne znam iskreno statistiku, ali je sigurno u top 5 lige u tom.
  • xavier
    11.1k
    Mišić nije uopće loš igrač, dapače. Problem je što nije idealan zadnji vezni za ovu momčad. Ademi odavno nije defanzac "razbijač" nego je nekakav box to box koji igra puno ofenzivnije nego prije. Mišić je de facto deep lying playmaker i nama tu nedostaje jedan "Jakić".

    Za Bočkaja se jednostavno ne slažem. Dečko je defanzivno očajan i iskreno se bojim kako će to izgledati u Europi. Pa gledate li vi utakmice? Njemu igrač konstantno bježi i ima prostora po toj strani.
  • Captain America
    13.4k
    Pretrčao je jučer igrač Wolvesa TAA ko dijete na igralištu koji je najskuplji bek na svijetu pa nikom ništa. Dok je VVD bio ozlijeđen, vidlo se kolko je propusan u obrani. Marcelo pliva 15 godina po Realovoj lijevoj strani pa su ga pokrivali Ramos, Varane, Pepe. Na treneru je da sakrije igračeve defanzivne nedostatke pravilnim postavljanjem i korištenjem stopera. Ovo što mi hoćemo od Pere bi trebalo platit 7, 8 milijuna, a to si ne možemo priuštit.
  • LovroZG
    1.3k
    Real i Liverpool su ekipe koje mogu dominirat i igrat ofenzivno protiv bilo koje ekipe na svijetu. Mi baš nemamo takav potencijal da forsiramo ofenzivne bekove u Europi.

    I nitko ne traži od Bočkaja da igra ono što ne može (što se često traži od Mišića) nego jednostavno ima nas koji smatramo da nije bio pametna kupnja jer njime ne dobivamo ono šta nama treba, a to je bek koji može bit dobar u defenzivi.
  • Ali
    1.9k
    Nazalost ta pozicija lijevog bocnog, koji je top u obrani i koki ce doci bar 6-7 puta gore do kornera i ubacit savrsenu kiflu je teslo pronaci, realno za 3milj dobijes sa nekom nedostatcima.
    Nemamo ni za repku tu u hnl rjesenja. Sosa je taj, ali vrijedi 10+milja...
    U avakom slucaju je Pero u hnl na toj poziciji top, jaci od Lovrica sigurno
  • Neki tip
    19.1k
    @marcio amoroso pretekao si Sportske..

    A lako je moguće da su se i "inspirirali" na Zoni:

    wqsse9r0vfqkygy6.jpg

    Ocjene su 5 do 10, a ne 1 do 10 kao kod Marcia pa su i malo više..

    P. S. Bizarno je da Osijek ima pola boda više od Rijeke, a Rijeka još moze osvojiti trofej. Mjesto više na ljestvici u prvenstvu uz bitno veća ulaganja od Rijeke sigurno nije opravdanje za bolju ocjenu, pogotovo s kupom u igri.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.