• miro
    4.4k
    navijam za nedjelju u 15h
  • bbb medimurje
    3.2k
    "od mogucih 412 ulaznice za gostujuci kavez na rujevici torcida je pokupovala 370 ulaznica sto znaci da gostujuci kavez nije bio do kraja ispunjen, a to pa je malo iznenađenje s obzirom da je hajduk jos uvijek jedini klub u borbi za oba trofeja"
  • Carrasco
    4.1k
    "Tu opasnu pojavu" :lol:

    Shizofrenija je psihička bolest pojedinca koja je popraćena halucinacijama, psihozama, iluzijama, neartikuliranim govorom, ispadima koji nisu realistični, te ponašanjem koje nije prilagođeno društvu i osoba nije u mogućnosti funkcionirati profesionalno u svom radu. Osobe koje boluju od ovog psihičkog poremećaja imaju poteškoća u razlikovanju realnih situacija od situacija koje se odvijaju u njihovoj psihi.

    Osoba koja ima bolest shizofrenija svoju stvarnost doživljava na drugačiji način nego što ta realnost stvarno jest, njezino logičko razmišljanje ometa osobu u obavljanju svakodnevnih aktivnosti u obitelji i na radnom mjestu. Na taj način je kvaliteta života narušena i osobi koja ima ovaj psihički poremećaj, ali i svima koji se nalaze u blizini takve osobe od obitelji, prijatelja do radne sredine.

    n9c0oj39s0lhei7j.jpg
  • Keyser Soze
    10k
    Pročitao malo komentare ispod objave.
    Ukratko - Bjelica namjerno postavio lošu igru jer želi na ljeto doći u Dinamo, nisu gledali Var za drugi žuti jer su znali da ga se treba poništiti, Nevistić dva kola u nizu napravio istu grešku kako ne bi bilo sumnjivo, Slaven Belupo namjerno nije opucao po golu na tekmi s nama, protiv Dragovoljca nam treba namjerni autogol da pobjedimo, Istrin igrač namjerno šalje pre kratku loptu kako bi mi zabili gol, Jovičić namjerno ostao u obrani da Ademi zabije gol i naravno Šibenik je naša filijala i već su nam pustili utakmicu. :sweat:
  • Jaro
    7.3k
    i tako vec 18 godina oni jadni sami protiv svih... volio bih da i jbn Zadar jednom udje u ligu samo da je osvoji prije njih...
  • seljak86
    2.5k
    Imaju još uvijek šanse :D
  • Jurki
    11.7k
    Znam da su jos dva kola do kraja, prvenstvo nikad zanimljivije.. samo zbog teletabisa na nasoj klupi..ali generalno pad kvalitete nogometa za 20 posto.
  • Keyser Soze
    10k
    Drmić dobio dvije tekme kazne, spreman za finale kupa.
  • Captain America
    17.6k
    Ne znam jeste naišli možda na glasovnu koja kruži Faceom, navodno je Drmić tražio od Tomića da ne igra više za Rijeku jer je dogovorio s nama 1.2 milijuna godišnje pa da se ne ozlijedi slučajno. Ugl izbila je velika svađa među Riječanima prije utakmice s Hajdukom i zato su onako izgledali.
  • Mališan
    1.8k
    Jel ju možeš tu postat?
  • Nino Bule
    13.4k
    Bilo je i na dan utakmice price da je izbila svađa i zato drmic nije bio kapetan. Sad da li je trazio da ne igra to ne znam da li je za vjerovat.
  • Crusades1986
    11.9k
    Čini mi se sve logično i vrlo lako moguće... ispali su iz kombinacija za naslov i prije te utakmice pa ga je Dinamo išo potpisat jer ovima je sve osim finala kupa revijalka, ovaj je zbog toga tražio poštedu i cijela ekipa se poklala međusobno. Zato su i izgledali ko beživotna tijela u prvom poluvrenenu. Svi su odmah skužili da nekaj ne štima vidljivo.
  • The Undertaker
    5.1k
    I naše budale potpisuju prije utakmice a ne poslije. Trebali su mu najaviti 100k eur više ako pobijede Hajduk. Onda bi se trgao a bilo bi i za čašćenje.
  • vjeko1701
    8k
    Sve 5, al malo sam pogledao ovu grupu i čini se ko neka skupina južnjaka koji su protiv trenutne uprave i NH...ili neki troleri...u svakom slučaju daleko od grupe ljudi kojima bi vjerovao na riječ...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.