• vjeko1701
    5.9k
    Dobro, to ti je standardan blur od vrhunskih kamera...u svakom slučaju, ukralo pokralo...
  • db-izbjeglica
    12.8k
    ma, kažem...

    ovdje doslovno sucu nitko A ne bi mogao reći i da nije sudio penal, realno - ne može mu se ni sad prigovoriti bilo što, on je dobio k...c od analize na uvid i morao je dosuditi situaciju koja je doslovno u par cm.

    ovo je situacija koju sudac nema što gledati, jednostavno mu se samo treba reći ono što se dokazalo nekom metodom. kontakt ruke i lopte je bio van 16m / kontakt ruke i lopte je bio unutar 16 m. nema trećeg, nema slobodne procjene.
  • bbb medimurje
    2.9k
    Krenuli su tovari s zazivanjem racunice
  • Jurki
    8.7k
    samo nek magarad racuna..ak mene matematika dobro sluzi.. to su im 17te fritule u nizu.. a ni Dean Računica im nebu pomogel..prvenstvo bu rijeseno do poluvremena utakmice na Šubićevcu. A nebi ja ni Istru otpisal.. da bu magarad samo tak uzela bodove ..
  • xavier
    11.1k
    Krenuli su tovari s zazivanjem racunicebbb medimurje

    Pa nek ga samo zazivaju. Ja nemam apsolutno nikakav problem s tim da svaka momčad da sve od sebe u svakoj utakmici. Nije li upravo to i poanta sporta?

    Ne očekujem nikakve poklone, ali isto tako smo puno kvalitetnija momčad pa se iskreno nadam pobjedi.
  • Mali Zeus
    9.7k
    Vjerojatno se neće dogoditi, al tak bih se smijao da im Istra uzme bodove. To bi bila takva jebenica.
  • vjeko1701
    5.9k
    Misliš trener koji u 90+ utakmice u kojoj je sve davno gotovo šalje igrača da skrši gležanj Drmića prije utakmice Hajduka i Rijeke ili koji štedi sve igrače s dva kartina prije utakmice s Dinamom?
  • Jurki
    8.7k
    pa to i ocekujem da i Istra i Šibenik idu na glavu i da daju 100 posto. Pokloni nam ne trebaju jer smo iovak kvalitetniji..a sve ekipe su protiv nas isle na glavu.. Gorica, Loksa, Belupo.. kaj su stvarno igrali ko da im zivot ovisi o tim utakmicama..
  • seljak86
    2.4k
    Nek računaju kaj oće, ono kaj je puno gore je to kaj sad govore da je Osijek pustio utakmicu
  • Keyser Soze
    8.1k
    Pa naravno, jesi li očekivao išta drugačije? Ljudi su nalazili debilna opravdanja kad smo izbacili Tottenham tako da će i za ovo.
  • Jurki
    8.7k
    bas imam takvog jednog teletabisa blitvarskog na poslu.. kaj bi onda mi trebali reci za Rijeku koja je skinula gace u tunelu i jos se naguzila?
  • Klenx
    4.1k


    Kad mi dobijemo, a kola prije igramo loše - protivnik je skinuo gaće

    Kad oni igraju zakurac i razbiju Rijeku - veličanstveni Livaja i Dambrauskas

    Zato nagazit Šibenik u subotu, a onda neka se guše i kmeče u svojoj pokvarenosti i licemjernosti još jednu godinu.
  • xavier
    11.1k
    kaj bi onda mi trebali reci za Rijeku koja je skinula gace u tunelu i jos se naguzila?Jurki

    Ne razumiješ. Oni uvijek pobijede jer su bolji. Kad ne pobijede, suci im nisu dozvolili. Mi pobijedimo jer nam svi puštaju :sweat:
  • Jurki
    8.7k
    ma ko ih jebe.. treba uzet titulu sljedece kolo i onda ih nabit u Zagrebu pa neka kmeče. Onda ce biti sprdanje na maksimumu haha
  • Jurki
    8.7k
    znam.. drugo od njih ni ne ocekujem nego da kazu da su svi protiv njih.. hahahaa
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.