• xavier
    12k
    Kad se sjetim koliko je plaćen, nije mi nimalo smiješno.
  • db-izbjeglica
    15.3k
    Prečesto su mu se počeli događati kilsevi.
    Dobar je golman, imam dojam da nije najzadovoljniji što je u lokosima...
  • BBB Sibenik
    4.3k
    Nez jesi li u pravu, priča sam u prvom dijelu sezone sa njim dok je još bija u Dinamu i razglabalo se di ga poslat da brani. Reka sam mu kao evo prvog golmana Dinama uskoro. Na to je on pogleda prema liviju koji se zagrijava kimnija glavom prema njemu i reka “ ko ce bit prvi golman pored njega dok je on tu, neću bit nikad” onako tuznjikavim tonom. Mis da je ovo njemu puno bolje nego da gleda sa klupe i ne brani..
  • db-izbjeglica
    15.3k
    A ne znam, imam dojam da je očekivao da će livaković otići... Ovakve stvari mu se nisu događale u rijeci i varaždinu.
  • xavier
    12k


    Naravno da nije zadovoljan. Odradio dobru sezonu u Varaždinu, vratio se u Rijeku i ustalio se kao prvi golman. Nakon toga ostvario rekordni transfer da bi završio u Lokomotivi.

    No s druge strane, igrači su rijetko racionalni kod odabira kluba. Meni je bilo jasno da Livaković neće nigdje, ali teško je igraču odbiti Dinamo i ostati realan.
  • db-izbjeglica
    15.3k
    Na kraju kulenović ima više golova od svih dinamovih napadača
  • BBB Sibenik
    4.3k
    Da tako se i očekivalo i planiralo, ustalom mis da je i dalje to plan da on nasljedi livija sigurno. Al sa našom jedinicom se nikad ne zna. Očito da liviju nije pod mus ic vani jer da je nemojmo se lagat nasa “uprava” bi ga brzo prodala
  • xavier
    12k


    Kako sam već pisao, problem je što golmani van liga petice plus Portugal ne postižu baš visoke cijene, a kod nas se jedno vrijeme stvorio dojam da Livaković "vrijedi" 12-13 milijuna.

    Da se razumijemo, on je meni odličan, ali golmani iz liga kao što je naša jednostavno ne postižu takve cijene.
  • BBB Sibenik
    4.3k
    Dinamo je od njega napravija kval golmana i gurnija ga u repku kao jedinicu. Plan je bija prodat ga vjer. za tu sumu koju ti spominješ. Jedno vrime tj. i ove a ponajviše prošle sezone pričalo se o njemu i vrtili isječci bolesnih parada na golu. Al stvar je očito da se njemu ne ide toliko, il bar ne u klubove koje je moga otic. I kad je Dinamo moga izvuc takav iznos mozda ovaj nije tija otic. Sad ne vrijedi toliko sigurno…mozda u tim krugovima iako za mene će uvik bit vrh golman. Zamjeram mu samo to p izlaženje na loptu još nije skupija muda za to. Ugl osa sam okolo naokolo mis da Dinamo je za njega mozda max moga dobit 7,8 nikako 12, 12+ moje mišljenje…(slažem se sa tobom)
  • Carrasco
    4.1k
    Ah ta Sofascore...
  • Krizy
    43.2k
    Jel on zabio ili Kalik?
    Nisam gledao ali prvo pisalo Kalik pa taj mali.
  • BBB Sibenik
    4.3k
    Sibenik gazi Istru u gostima trenutno u hendikepu :fire: , ta Istra isto truba
  • seljak86
    2.5k
    Vječno deveta ekipa...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.