• Nolifer
    6.7k
    JORGE OBREGON (24) novi je igrač Rijeke u koju je došao iz Varaždina.

    Kolumbijski napadač je za sezonu i pol u Varaždinu odigrao 48 utakmica i postigao 11 golova.
  • BBB Sibenik
    4k
    Nelose pojacanje Rijeke
  • marcio amoroso
    32.5k
    Tovari doveli Lovrenčića na desnog beka.deda

    32 godine. Zanimljivo.
  • deda
    28.1k
    Bombaaaaaaaa
  • marcio amoroso
    32.5k
    Za dva mjeseca 33
  • Nino Bule
    11.5k
    Jos golmana i bar jednog veznog moraju sredit, ne znam kako misle izgurat sezonu s vezom vukovic atanasov.
  • Dudu
    2.6k
    Vjerojatno ostaje Lovre na golu, samo su u vezi tanki
  • Nino Bule
    11.5k
    koliko vidim oni su se vec pomirili da ne ostaje, villi je otisao jedan golman. Pretpostavljam da ako ne uspiju dovest lovru da ce posavec odradit sezonu.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Smatram da Tovari rade dobar posao odkad je ovaj iz Gorice preuze njihovu Transfer Politiku.

    Bit će zanimljivo
  • Dudu
    2.6k


    Nije ni to tragicna opcija
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Mogu reć da zasad jedva čekam novu sezonu. Hajduk se zasad jako dobro pojačava, dobra sportska politika nakon ohoho godina. Rijeka prema najavama bi isto mogli biti dobri. Osijek pojačan koliko toliko. Loksa se nažalost digla ako je suditi po prijateljskim. Istra malo jača od prošle sezone no to budemo vidjeli još. Gorica još uvijek nisam siguran no Rendulić je jako dobar trener i mogli bi biti ok oni ove sezone. Jedino ne znam šta očekivati od Slavena i Šibenika, oba kluba su doživjeli dosta promjena, ostaje za vidjeti koliko će bit jaki. A što se tiče HD ako na neku foru ne dovedu još par baš pravih pojačanja imam osjećaj da bi mogli nazad u drugu ligu.

    No najzanimljiviji bude bio vrh. Hajduk bi mogao biti dobar, mislim da bude Dinamo isto bio jako dobar ako ne bude rasprodaje, Rijeka igra dobro na pripremnim i Osijek znamo koliko je dobar, iako oni me nekako najviše brinu jer su tanki dosta i nisu baš doveli previše pojačanja koja odskaču kvalitetom.

    Sve u svemu jedva čekam HNL baš mi fali već :smile:
  • vjeko1701
    5.9k
    Pa dobro ali stvar je da je ta njihova snaga ujedno i slabost. Euforija je dobra, ali ona se može održat samo rezultatima. Evo njima je sad Livaja najveći ikad, simbol, ovo ono. Nek "fali" penal i neku šansu u remiju ili porazu sa HDom, brzo bude preplaćena škovaca koja neće trčat za 'ajduka. Pa vidi kaj se dogodilo s Caktašem...a i mnogim drugima. Taj određeni fanatizam uvijek ima dvije strane.
  • The Undertaker
    4.1k
    Mislim da će se liga brzo podijeliti na dva dijela, ove 4 ekipe u borbi za mjesta u Europi i 6 ekipa u borbi za ostanak. S tim da će svaki gubitak bodova od ovih zadnjih 6 biti teško nadoknadiv.
  • Nino Bule
    11.5k
    Mogla bi se podijelit liga i na 3 odmah ako hd bude bas ocajan, imat ces puno klubova koji ne igraju ni za sta.
  • Neki tip
    19.4k
    Bombaaaaaaaadeda

    Pa, s obzirom na to koga su dosad dovodili (prije Nikoličiusa), ovo je posve dobro, čak i odlično pojačanje za njih. Govorimo o mađarskom reprezentativcu na - desnom beku.

    Dosad su imali Todorovića, ovo je priličan napredak.

    Na stranu ta euforija, ali Litavac dobru momčad slaže.

    Brinut će Osijek o Hajduku itekako.. druga je stvar što oni planiraju zabrinuti Dinamo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.