• Eduardo
    17.3k
    Subašić na Instagramu;

    Najveći hrvatski derbi Dinamo. Velika pobjeda Hajduka 0:2. Odlična utakmica, atmosfera vrhunska, Hajduk nikad s manje prekršaja u derbiju (4) dominirao u igri i velikom borbom stigao do velike pobjede. Protiv Dinama koji igra Europsku ligu i koji je po kvaliteti jedna od najboljih ekipa lige. Svaka čast, bili. Velika fešta je bila ispod tribine di su naši navijači došli u velikom broju i ista takva atmosfera se preselila u svlačionicu i na naš doček u Split gdje je sve bilo vrhunski i veličanstveno.

    Sve je bilo super dok se nisu našle neke sitne duše i snimale nas i podijelili te video klipove i prodali se za (200 do 500 kn) i tu je počelo sve ovo gore navedeno da se ne ističe i ne priča o Hajduku koji se stabilizira, koji se diže, koji je u lovu na oba trofeja, koji ima pozitivu u klubu i oko njega sa svojim navijačima. Da mi igrači širimo govor mržnje, ne sjećam se da sam imao mikrofon i da sam na njega pjevao pogrdne pjesme i širio mržnju.

    Rivalstvo da, ali mržnja ne. Svaki klub u HNL-u od mene ima veliki respekt prema svojim djelatnicima, igračima, navijačima tako i Dinamo. Ako sam ja svojim neprimjerenim ponašanjem (pjevanjem ili pjevanjem sebi u bradu) nekog uvrijedio nije mi to bila želja ni cilj. Moj Hajduče hvala za nedjeljnu romantiku i pobjedu u derbiju.

    Jadan Hajduk. Opet ga se pokušava destabilizirati.
  • superhik
    10.2k
    Drugim riječima, nije mi žao što sam pjevao, žao mi je što su me otkrili
  • SAS1987
    13.3k
    Koga on, bre, zavadi?
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Dobro, njemu se po faci, na prvi pogled vidi da nije baš najpametniji...isto kao i livaji. Uopće me ne čudi da su baš njih dvojica upala u to... Al ja im ne zamjeram, samo ljubav... :heart:
  • miro
    3.1k
    Sjećam se i kad je Tudor kao klinac od koji 19 godina radio slična sranja po Importanne centru i pozivao na tučnjavu, pa mu nije pala dlaka s glave i sve se brzo zaboravilo, tako će i sad bit. To mi čak i ne smeta, dapače, volio bih da netko od naših napravi slično, samo mi takve nemamo u svlačionici
  • Woot
    101


    Cekaj Ristovskog na sljedecoj protiv Hajduka
  • miro
    3.1k
    ma taj lik je obični plaćenik, j... se njemu i za Dinamo i za Hajduk, samo glumata
  • masacusec
    3k
    Jesu pjevali srpsko ili srbsko ime to? :rofl:
  • superhik
    10.2k
    Ma nisu ni pjevali. Samo otvarali usta kao neki bivši predsjednici :smile: Podmeću im sile zla.
  • reziser
    6.2k
    ne zamarajmo se tim kaznama, bit će financijska, tipka 10k kuna i riješen problem
    kao šro je kolega napisao , feler je u tome što su ga otrkili, a ne kaj je pjevao...
  • Eduardo
    17.3k
    Tovarima u kasu sletjelo 3.5 milijuna eura od transfera Pašalića iz Chelseaja u Atalantu.
  • Neki tip
    19k
    Tovarima u kasu sletjelo 3.5 milijuna eura od transfera Pašalića iz Chelseaja u Atalantu.Eduardo

    U zlatnim Lukšinim rukama, sudeći po dosadašnjoj praksi, svaki euro peterostruko vrijedi!

    Ne sumnjam da je tih 3.5 milijuna eura dovoljno za pokriti sva dosadašnja ulaganja u momčad, a još će ostati i za perverzna pojačanja. Ne samo da Perišić stiže na ljeto, nego će se u ovoj cifri naći dovoljno čak i za odštetu Interu kako bi Perija Sveta tri kralja ili makar Valentinovo, dočekao u Hajduku.

    Lukša me podsjeća na Sport Billya. Stariji se sjećaju, mlađi neka guglaju. U malenoj torbi svakakvih čuda.
  • Mališan
    1.7k
    Koje mesarenje na rujevici, ko da gledam neku tekmu davljenika u škotskoj ligi, a ne tekmu prvoplasiranih
  • marcio amoroso
    32k

    Ako suđenje do kraja bude normalno neće se završiti sa 22 igrača sigurno.
  • reziser
    6.2k
    smirit ce se u poluvremenu i nece biti crvenih... vrlo nervozna tekma...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.