• xavier
    11.1k


    Pa piše ti 3 posta iznad :smile:
  • Eduardo
    17.5k
    čist penal. Svjesno je išao nogom u blok, što znači da mora imati i svjesno pozicioniranje ruke, a ruka je bila previše udaljena od tijela...
  • Mali Zeus
    9.6k
    Pa piše ti 3 posta iznad :smile:xavier

    To vidim, al kako je razložio. :D

    Edit: Eduardo pokrio.
  • Mali Zeus
    9.6k
    ↪Mali Zeus čist penal. Svjesno je išao nogom u blok, što znači da mora imati i svjesno pozicioniranje ruke, a ruka je bila previše udaljena od tijela...Eduardo

    Thanks! :up:
  • reziser
    6.2k
    Strahonja je šarlatan.LovroZG

    mislim da je ipak veći stručnjak od tebe, mene i svih nas ostalih. Možemo mi misliti kaj hoćemo, ali ipak je on školovaniji i educiranij od svih nas tu.... tako da tvoje riječi ipak tu ne stoje...
  • vjeko1701
    5.9k
    Na stranu to...al edukacija nažalost ne znači i stručnost...
  • og1986
    2.9k
    c6dr4tw190xslr6q.jpg

    Dambrauskas dobio otkaz i već ga neki vide u hajduku. Novinar kaže kako su navijači suglasni da trener gustafson treba otići.

    Smijurija.
  • Dudu
    2.6k
    Pričao sam s tri prijatelja koji su teški Hajdukovci, doslovno sve trojica prvo što su rekli (nakon što sam ih išao podjebavat za Šibenik) je da se nadaju da će dobit otkaz Šved i doves Dambrauskasa, tako da ima nešto u tome :grin:
  • LovroZG
    1.3k
    @xavier Mislim općenito i njegove procjene uopće ne smatram relevantnima, išle nam one u korist il ne.

    @reziser To je lik koji je nedavno izjavio da VAR ima neke posebne kamere koje mi ne vidimo kad je probo objasnit poništenje Rijekinog 3. gola protiv HD-a. Može on ić na raznorazne edukacije, al kad sam, u početku, pratio šta priča svako malo je bio kontradiktoran i svašta je opravdavo tako da mu ja tu njegovu stručnost ne priznajem.
  • reziser
    6.2k
    ja tu njegovu stručnost ne priznajemLovroZG

    i dalje je stručniji od tebe i mene, :joke:
  • Mali Zeus
    9.6k
    reziser To je lik koji je nedavno izjavio daVAR ima neke posebne kamere koje mi ne vidimo kad je probo objasnit poništenje Rijekinog 3. gola protiv HD-a. Može on ić na raznorazne edukacije, al kad sam, u početku, pratio šta priča svako malo je bio kontradiktoran i svašta je opravdavo tako da mu ja tu njegovu stručnost ne priznajem.LovroZG

    Ma pogledam na hrti u biti.Mali Zeus

    :lol:
    I gospar Beusan je educiran...
  • Mali Zeus
    9.6k
    odreziser

    Gotova rasprava onda. Nemamo što pričat, čovjek završio škole i sve zna.
  • deda
    27.8k
    Inače danas igraju Rijeka i Lokosi svoju zaostalu prvenstvenu utakmicu.
  • xavier
    11.1k
    Baš me zanima kako će to sa Šimunovićem izgledati jer Rijeka ga je željela dovesti i ovog ljeta i zimu prije toga, ali niti jedan put nije uspio proći liječnički.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.