• Tom Hanks
    2.4k
    Samo ne Overbo
  • Carrasco
    3.9k
    Gvardiola na lijevo krilo, Oršu u napad ili obrnuto. Franjića na lijevog beka.
  • marcio amoroso
    31.4k
    Meni daje nadu što smo svaki uzvrat odigrali vrhunski (Feyenoord, CSKA, Wolfsberger, Krasnodar, Tottenham). Izuzev Krasnodara svaka prva je bila u nekakvom grču, kao da skeniramo protivnika. Svaki uzvrat bio je sušta suprotnost, rapsodija i dominacija.Eduardo

    Upravo ovo sam spominjao nedavno. Svaki uzvrat odigramo jako dobro. Očigledno su nam treneri takvi da im treba utakmica uživo protiv protivnika da vide nedostatke i poprave ih.

    Kod Bjelice je bilo obratno, on je jako dobro skautirao protivnika za prvu tekmu i znao ga je iznenaditi. Primjeri su Atalanta, Shakhtar, Benfica, Fenerbahce itd.
  • Eduardo
    16.8k
    Krznar; Ademi je imamo laganih problema nakon utakmice protiv Lokomotive. U pitanju je nagnječenje stopala, ali po svemu sudeći on će biti u konkurenciji za utakmicu. Najvjerojatnije i za početak susreta. Liječnička služba čini sve da ga osposobi i zasad su naznake da će početi utakmicu. Petković će biti na klupi. Po potrebi će ulaziti u utakmicu, vjerojatno 15, 20 ili maksimalno 30 minuta.
  • Keyser Soze
    7.8k
    Igrači mi se čine možda i previše samouvjereni, Jakić kaže: "Ako budemo prava ekipa nemaju baš nikakve šanse". Nadam se da će to i opravdati.
  • Dudu
    2.6k
    Ha nemaju šta izgubit, već gube u startu, ako okreneš general si, ako ne, kažeš probali smo i to je to :D
  • BBB Sibenik
    3.6k
    Bice gadno... nekako smo ostali duzni to drugo poluvrime u Zagrebu iman dojam. Al se duboko nadan da cemo proc. Tako san i glasa u anketi!
  • marcio amoroso
    31.4k
    Barcelona, Inter, Juventus, Atletico itd ispali, a Dinamo još igra. Da mi je to netko prije 5 godina rekao da će se desiti smatrao bi ga budalom.
    Čuda se događaju. Ajmo po još jedno u četvrtak :strong:
  • Krizy
    33.6k
    - Dečki moji, gospodo pravi dinamovci! Hvala vam za ovo, znajte da su sve moje misli vezane uz vaše igre. Čeka vas teška utakmica, ali koja nije teška? Želim vam samo reći da ste bolji i da možete pobijediti! Bitno je da igrate svi za jednog i jedan za sve i da ponosno izađete s terena. A ponosan si ako pružiš sve od sebe.

    - Nogomet je jako zeznut jer ne možeš se toliko veseliti pobjedi koliko možeš biti tužan ako izgubiš i zato moraš dati sve od sebe. A vi imate kvalitetu, budite uvjereni u to! Zamislite to ovako: u nogometu je najljepše zabiti gol, ali što je najljepše nakon toga? Možda bi netko rekao novac, ali nije to nego - djevojka. Znali smo ovdje igrati, ali kad me neka djevojka gledala, ma nije mi bilo važno tko je suparnik, moraš zabiti gol da bi joj se malo približio, ha ha ha... - nasmijao je dinamovce Belin pa nastavio:

    - Moja je duša s vama. Znajte da vas pratim svugdje, živim za vas, a da vam iskreno kažem, kad vi igrate, ništa me ne boli. Dečki, vi znate, vi hoćete, možete, dobro ste vođeni, prijatelji ste! A kad je tako, kad ste prijatelji, onda nema zime, onda je uvijek sunce. Dečki, idemo dalje.

    Stajali su tako u krugu Dinamovi igrači na posljednjem treningu uoči puta u Vila-real i slušali, upijali riječi koje im je uputio jedan od najboljih igrača u povijesti kluba Rudolf Belin (78).

    Iako sami igrači vrlo dobro poznaju Belina i s nekima je prijatelj, trener Damir Krznar posebno ga je predstavio s nekoliko emotivnih uvodnih riječi. Uslijedio je kratak i osjećajan govor, koji su Dinamovi nogometaši ispratili pljeskom i pokojim zagrljajem.

    Nedavno je Dinamova zaklada "Nema predaje" Belinu donirala nova elektromotorna kolica kako bi mu olakšala zdravstvene poteškoće s kojima je suočen.

    https://www.24sata.hr/sport/belin-posjetio-dinamovce-bolji-ste-decki-i-kad-vi-igrate-nista-me-ne-boli-moja-dusa-je-s-vama-756391

    r8vc8ezi14nsil07.jpg
    v59o5d0sgmx07owd.jpg
  • Fanboy
    2.1k
    Legenda, bolja inspiracija dečkima nije mogla doći pred tekmu, točno čovjeku na licu vidiš da uz svu tu bol ovo predstavlja nešto neopisivo vrijedno i da mu je nevjerojatna čast i ponos održati Dinamovcima govor.
    Eh da nam je sutra Rudi 50-ak godina mlađi, već bi računao s kim igramo u polufinalu.
  • Nolifer
    5.9k
    Nema predaje!

    5nea0u82wh3v2n4n.jpg
  • Majki2111
    2.5k
    Ademi zdrav i u konkurenciji. Petković uz blokadu u konkurenciji. Bit će neke sitne lromjene u sastavu kolko sam ga skužio, iako opet sličnije onom protiv Villarreala nego protiv Lokse. Očito Tolić klupa ponovo.
  • Neki tip
    18.3k
    Ademi zdrav i u konkurenciji.Majki2111

    A nije baš zdrav.. nisu ni radili pretrage, oteklina je tu i boli, ali "stisnut će zube" i igrati.

    Očito Tolić klupa ponovo.Majki2111

    Mislim da u ovim okolnostima tamo i treba biti.
  • IstokKa96
    553
    Prvih 10 standardnih, u napad Kastratija i nek 'leti/pritisce' njihove zadnje i tjera ih na pogreske, pa dok izdrzi i onda Petkovica uvest da ih dokrajci...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.