• Carrasco
    4k
    Ide Krznar po naslov
  • Zagi
    4.9k
    Fun fact : stoper Dominik Braun je u isto vrijeme i 2. strijelac juniora ove sezone sa 5 pogodaka. Dominira u skoku , a nije baš visok.
  • Carrasco
    4k
    Samo da potpiše novi ugovor...
  • Zagi
    4.9k
    Da, kaj je s tim? Igra u svim kategorijama, sigurno mu se nudi dobra lova, deda mu je legenda kluba. Kaj se čeka?
    Jedino može biti nekakva garancija seniorskih minuta, a tu je već problem...
  • marcio amoroso
    32k
    Gledam sad tekmu protiv Osijeka. Igraju Hrvoj, Daničić i Ćuže. Ti momci ne prave razliku ni u drugoj ligi. Ne primjeti se da su neki drugi nivo. Stvarno ne vidim razlog da se takvi igrači drže u Dinamu.
  • serbus
    3.5k
    Ćuže je meni igrač koji je trebao igrati ispred Andrića, Jurića i sličnih koje dovodimo.

    Također ako je recimo Ćuže 3 od 5 ocjena u dinamo dva će tako i igrati za 3. Ali igrači u dinamu će i njega učiniti boljima i neće ništa lošiji biti od Andrića. Premalo šanse dajemo dečkima koji su tu a jednake ili bolje kvalitete od onih koji se dovode.
  • Infinity
    15.2k
    Dinamo II sluzi za razvoj mladih igraca. Ne mogu svi igraci u Dinamo II biti potencijal za prvu ekipu, a roster netko mora popuniti kako bi mogli igrati utakmice. Ti igraci koji popunjavaju roster definitivno ne bi trebali biti igraci koji igraju za veliku lovu, a vjerujem da Cuze kosta previse za igraca druge lige. Isto tako mislim da je Danicic koji je doveden prije dvije godine i koji sad ima 22 trebao vec pokazati da je igrac za Dinamo ili da ga se rijesi. Vjerujem da ni on ne kosta sicu. Hrvoj ima 20 godina, sumnjam da je skup i on je tu nesto izmedju popunjavanja rostera i potencijala. Sutra i ako se ne pokaze igracem za Dinamo mogao bi ostati popunjavati mjesto u ekipi. Naravno, Dinamo II se gasi i to nece biti moguce. Nakon sto se Dinamo II ugasi veliki broj igraca koji su tu bili ce kroz krace razdoblje napustiti klub.
  • marcio amoroso
    32k
    Ti na Šaraniću vidiš da ima potez i da udara loptu drugačije. Na Rukavini vidiš da ima tempo. Na Soldi vidiš da može trčati 3 dana i da jede travu. Na Ćuži i Daničiću ništa. Doslovno ništa.
  • LovroZG
    1.3k
    Ćuže, Hrvoj i Daničić vjerojatno igraju sam zato jer im se nije našo novi klub. A Ćuže je stvarno imo ok partije za prvu momčad, kao neka popuna je čist dobar bio.
  • serbus
    3.5k


    Tako i ja mislim.
    A nema šanse da ne netko uvjeri da su andric-jurić, bolji dvojac od čuže kulenović recimo.
  • crohnl
    29
    Zna li itko gdje se pogubio Burton ? Je li jos uvijek vuce ozljedu s pocetka sezone ?
  • deda
    27.6k
    Još jednom da napomenemo kako se susret Dinama 2 i Varaždina sutra od 13 h igra na stadionu Maksimir. Naravno to je info za one koji ne idu u Koprivnicu :lol:
  • Smotanihaker
    592
    1:0 Šaranić za Barišića
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.