1:0 za nas, strijelac nepoznat :chin:
  • Krizy
    36.6k
    Našao samo za mog ramca :wink:

17. Min plavi su poveli protiv Rudeša s 1:0. Antonio Marin ubacio je iz slobodnoga udarca s desne strane, a Kim Hyun Woo glavom skrenuo loptu u mrežu.
    36.6k
    Od 31. minute Dinamo II vodi protiv Rudeša s 2:0. Damjan Daničić projurio je lijevom stranom, dotrčao do gol-aut crte i poslao povratnu prema Sandru Kulenoviću koji je lukavo propustio loptu, a na nju natrčao Antonio Marin i niskim udarcem s 15 metara lansirao u gol.

Kulenović se od silnih promašaja boji i pucati :razz:
  • Neki tip
    19.4k
    O jbt... daj bacajte ovaj Dinamo II iz Predictora.. :lol:

Ubuduće igram na golmana da zabija, mada ni on nije siguran na vratima.

Još nisam uspio pogodit igrača da je u postavi, a di ću strijelca.. :lol:
  • Beli
    149
  • Carrasco
    4.1k
    Marinov 10 gol sezone ( 6x na turniru u19, 4 u 2.HNL )
  • Smotanihaker
    593
    Završena je utakmica u Kranjčevićevoj. U dvoboju 5. kola Druge HNL nogometaši Dinama II svladali su Rudeš s 3:0. Pogotke su postigli Kim Hyun Woo u 17. i Niko Janković u 31. i 90+1. minuti. Treći je pogodak osvanuo sučevoj nadoknadi vremena kad je u Rudešovu kaznenom prostoru Domagoj Muić nespretno zahvatio loptu i skrenuo je prema vlastitoj mreži, a vratar Ivan Sušak paradom jedva uspio odbiti. No, na loptu je natrčao Niko Janković i snažnim udarcem s desetak metara uz pomoć vratnice lansirao u gol za konačnih 3:0.