Bili su u Hajduku i Dinamu i rekli su im da imaju prostora za izlazne juniore koji ne mogu igrati u HNL-u pa čak ni u drugoj ligi opciju da dodju tamo na studij koji bi im se stipendirao i igraju nogomet za njih.

Oni će im praktički omogućiti upis, ali valjda ipak moraju imati i nešto u glavi ako se radi o Harvardu.

To je zbilja fenomenalan prijedlog za tako nekoga - dobiješ još nekoliko godina poluozbiljnog nogometa i čak ako se pokažeš dobrim možda dodješ do MLS-a, a već smo pričali koliko je bitno obrazovanje za takve igrače za koje nije izgledno da će napraviti karijeru.

Ovdje recimo piše da je Čuić gimnazijac koji želi studirati tako da gdje ćeš bolje.

• Eduardo
    20.4k
    Robert Mišković više neće biti igrač 'plavih'. Kako prenose Sportske novosti, ovaj igrač Osijeka koji se trenutno nalazi na jednogodišnjoj posudbi na Maksimiru, nije dobio previše prilike da pokaže što zna i umije. Odigrao je tek 361 minutu u osam utakmica za Dinamo II u Drugoj HNL pritom zabivši dva gola.
  • deda
    32.9k
    Druga momčad odigrala je prvu pripremnu utakmicu. U Brežicama smo poraženi 3-1 od prve momčadi ljubljanske Olimpije. Pogodak za plave postigao je Dominik Rešetar.

Sastav:
    Dinamo II; prvo poluvrijeme: Juric – Hrvoj, Jelenić, Gogić, Antovski – Kočar; Jovićević, Kim G., Tolić, Kapitanović – Šipoš; drugo poluvrijeme: Bašić – Maloku, Soldo, Bičanić, Daničić – Čuić; Parger (72. Bošković), Stranput, Ouro, Bagarić – Rešetar

Kaže se da su Čuić i Rešetar otišli na posudbu u Ameriku, a jučer su bili u sastavu. :gasp:
  • Guinness
    2.2k
    Ima neki raspored pripremnih utakmica negdje?
  • Kwedi
    3.8k
    vjerojatno tek slažu raspored jer u ponedjeljak izgleda igraju protiv Leicestera u Premier league cupu

• immerwieder
    1.4k
    danas u 8 tekma u leicesteru, pobjeda od 3 razlike prolaz, pobjeda od dva razlike još nismo ziher, sve drugo znamo da ne prolazi
  • deda
    32.9k
    Vodimo 1-0 u Leicesteru nakon 25 minuta. Šipoš zabio.
    32.9k
    2-1 kraj. Dosta je to loše izgledalo. Jovičeviću, slab se tu trag vidi.
  • Kwedi
    3.8k
    Prekjučer tukli NK Dekani 2:1, jučer izgubili od 2:0 od velenjskog Rudara, čekaju ih Domžale i Aluminij
  • deda
    32.9k
    Druga momčad Dinama dobila Domžale rezultatom 1-0. Pobjednički pogodak postigao je Leon Šipoš.