• Mr Anderson
    8.4k
    Rješavaju se utega i u ekipi i budžetu.
  • Maki17
    218
    Čalušić je bio veći bankomat, stalno pod ugovorom a uvijek ozljeđen. Baš mi je drago da je prošao, nadam se da je to početak \nastavak čišćenja Mamićevih dupelizaca.
  • BluePhone67
    4.1k
    3pmsxgka9zu9k5yj.jpg

    Prijateljska.. Uvid u drugu momcad da krenemo pratit
  • deda
    32.9k
    Ima par imena koja nemam pojma tko su. Ali drago mi je da su počistili ove starije
  • marcio amoroso
    36.9k
    Lecjaksa ovaj put nema.
    Vjerojatno je otišao negdje. Ima par imena koja ni ja ne poznajem ali to su na probi neki vjerojatno.
  • deda
    32.9k
    Zeznuta je ova odluka HNSa da moraš fiksirat 28 igrača. Baturina, Gjira, Gvardiol. Mora se dobro vagati
  • BluePhone67
    4.1k
    12zc0sizyvm1vr3t.jpg

    Neka netko tko zna vise o Dinamu 2 izvuce potencijalnih 11 sa sastavima koje sam gore vec stavio na vidjelo.
  • deda
    32.9k
    Ove sezone Dinamo II će nastupati četvrti put na Premier League International Cup-u. U grupnoj fazi plavi će igrati s Arsenalom, Leicester City Football Clubom i F.C Villarealom!
  • deda
    32.9k
    PETRINJA – U sklopu proslave „Lovrenčeva u Petrinji“ odigrana je prijateljska utakmica između petrinjske Mladosti i zagrebačkog „Dinama 2“ u kojoj su gosti bili uspješniji s minimalnih 1:0.

    Jedini pogodak djelo je Krizmanića koji je u 29. minuti iskoristio priliku na rubu kaznenog prostora i naciljao donji desni kut vratara Jurgana, a i Petrinjci su imali svoje prigode koje nisu iskorištene što zbog završne nepreciznosti, ali i zahvaljujući gostujućem vrataru Juriću koji je odličnim intervencija osujetio dobre pokušaje domaćina.

    Poslije utakmice gostujući trener Igor Jovičević bio je zadovoljan prezentacijom: „Čestitao bih najprije Mladosti ulazak u Treću ligu, u povijesti vrlo važnog kluba u hrvatskom nogometu i ovom utakmicom iskazali smo poštovanje, te se nadam da se utakmica svidjela gledateljima. Sigurno da u pripremnom razdoblju, gdje imamo puno utakmica, s jednom momčadi smo igrali u Petrinji, a već sutradan imamo i utakmicu protiv Hrvatskog dragovoljca, pa smo malo podijelili i minutažu, ali u svakom slučaju bila je tvrda utakmica. Vidimo da Mladost ima potencijala i jedno četiri-pet igrača koji su nekada igrali i prvoligaški nogomet, osjeti se to jedno iskustvo protiv naših mladih dečki. Imali su svoje prigode koje nisu iskoristili, ali na kraju rezultat je uvijek bitan, ali i manje bitan u ovako svečanom okruženju, tako da uvijek rado i s veseljem dolazimo na ovo područje i uvijek ćemo sa zadovoljstvom dolaziti.“

    Nezadovoljan nije bio niti domaći trener Zoran Buinac: „Sve u svemu na kraju mogu reći visoka ocjena, žao mi je što je bilo užasno vruće u prvom poluvremenu što su potvrdili i Dinamovci, a ono što smo se dogovorili mi smo praktički i ostvarivali u prvih 15 minuta. Mi smo njih čekali, jednostavno da vidimo jačinu, znali smo da su mladi, da su potentni, da su spremni i da su profesionalci. Međutim, mi se nismo htjeli postaviti u nekakvom obrambenom bloku da se samo čuvamo i branimo zbog rezultata. Nekakva naša taktička namjera je bila da u prvih 20-25 minuta i dok to sunce jednostavno mine, njima jednostavno prepustimo kontrolirani posjed i da se jednostavno brzo pomičemo i ugrozimo ih kroz kontre i polukontre. Međutim, nakon stanke, odnosno osvježenja na polovici prvog poluvremena, jednostavno sam igrače pomakao prema gore i drugo poluvrijeme smo stavili dvije špice i krenuli smo visoko. Ono što me veseli u ovoj fazi dečki su vrlo korektno to odradili, sve igrače smo ponovo stavili u igru, znači nismo htjeli ništa taktizirati, ali mi je žao jer smo imali nekakvih poluprigoda, pa i neke koje smo trebali realizirati. Na kraju bila je to jedna teška, kvalitetna, tvrda utakmica gdje sam vidio puno stvari koje me vesele i puno stvari koje nisam do sada vidio od svojih dečki. Naravno da sam dao prigodu svim igračima da osjete kako je to igrati protiv Dinama, a mislim da sam ostavio do kraja prvu momčad koja je bila da bi bili još opasniji po njihova vrata, ali sve čestitke Dinamu, vidi se da su to vrhunski dečki, vrhunski mladi talentirani igrači, pogotovo u fizičkom smislu. Jako korektna dobra utakmica, a dobili smo i pohvale od njihovih trenera tako da je test uspio maksimalno.“
  • Kwedi
    3.8k
    Jel trenerov sin valja ili je tu zato kaj je 'filho'?

    Prošle sezone odigrao tri utakmice, prije tog u Sesvetama 13 tekmi.
  • Dudu
    2.6k
    Bodu u oci: Gogic i Jovicevic jr., to sigurno nisu cista posla :D
  • immerwieder
    1.4k
    25.9. Villareal
    4.12. Leicester
    17.12. Arsenal
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.