• xavier
    11.1k


    Ono što je Vlak, i ostali takvi, napravio na terenu i na klupi je za svaku pohvalu i naravno da je po tome "legenda" (što god ta riječ točno značila).

    No ne vidim kako ga to pravda za podržavanje osuđenog kriminalca koji je od hrvatskog pravosuđa pobjegao u susjednu državu.
  • xavier
    11.1k
    Svaki navijač Dinama koji podržava Mamića iz uvjerenja da je on najbolje rješenje za Dinamo (ne iz nekih interesnih razloga) je jednakovrijedan navijač kao i ja ili netko od vas.The Undertaker

    Nije baš isto podržavati dva legitimna kandidata ili podržavati osuđenog kriminalca koji se ne smije vratiti u državu.
  • The Undertaker
    4.1k
    Pa nema Vlak moć da poništi presudu. Na skupštini ima izbor glasati (pojednostavljeno) za Barišića ili Zorića. Ako stvarno misli da će Zorić biti bolji izbor za Dinamo ( sa svom prtljagom koja uz njega dolazi), to je njegovo potpuno pravo, a rekao bih i dužnost.
  • Nino Bule
    11.5k

    Uopce da ima moc na skupstini glasat osoba koja je zaposlenik kluba i dobiva preko 100k eura godisnje ga cini trenutno stetocinom, te kao price da se radi samo o legitimnom izboru koje je njemu sposobniji su prica za malu djecu
  • marcio amoroso
    32.4k
    Ovo što The Undertaker piše je po meni generaliziranje. Kada bi došle dvije nove i dvije neokaljane struje onda se Marijanu Vlaku ili bome komu ne bi imalo šta reći. Neka se priklone struji kojoj žele, ali držati ljestve čovjeku koji je dokazano pokrao klub je nedopustivo.
  • Jaro
    5.6k
    Svaki navijač Dinama koji podržava Mamića iz uvjerenja da je on najbolje rješenje za Dinamo (ne iz nekih interesnih razloga) je jednakovrijedan navijač kao i ja ili netko od vas. To što mi mislimo da su u krivu ne znači da se prema njima ne treThe Undertaker

    Bilo koja osoba koja iz bilo kojih pobuda podrzava kriminalca koji je pokrao dinamo se ne moze nazivati navijacem dinama...
  • Papastrumf
    9.9k

    Bas tako. On kao smije misliti da je osuđeni kriminalac i to osuđen za krađu iz tvoga kluba najbolja opcija. Naravno da smije, al onda si kurac, a ne legenda.
    Da biras, karikiram, izmedju Darija Simica i Marka Mlinarica, ok, ali ovo je biranje kriminalca.
  • serbus
    3.6k
    Ma Vlak može isto u temu grobari kluba ako će držati glavi stranu, što ti znači prošlost ako ubijaš budućnost kluba... Ali on je izgleda takav karakter uvlačil se canjugi, pa mamiću...
  • Keyser Soze
    8.2k
    Zanimljivo kako još nitko osim Germanijaka nije napisao ništa o onoj odluci fantomskog NO.
  • San Lorenzo
    11.7k

    Vjerojatno su info dobili od Rožića ili nekoga iz tog kruga, pa su požurili EKSKLUZIVNO prenijeti vijest...sad kad skrolaš po germanijaku, tog članka više uopće nema...ili ga samo ja ne pronalazim.
  • Keyser Soze
    8.2k
    Članak je i dalje tamo, ali ako tu "ekskluzivu" nije nitko osim njih prenio sumnjam da tu ima istine. Vjerojatno plaćeni članak i običan spin...
  • San Lorenzo
    11.7k

    Je, moj bed, skriven je između tenisa i Ercega :grin:
  • Nino Bule
    11.5k

    Ma ima sigurno istine samo njihov status clanova nadzornog odbora je jako upitan, to jest trenutno je na snazi odluka da su iskljuceni iz clanstva dok oni ne okrenu tu odluku na upravnom sudu mogu se sastajat po kaficima i donosit milijun odluka ali njihova relevantnost je nikakva
  • The Undertaker
    4.1k
    Pa i jest generaliziranje kad još ne znamo kako će Vlak glasati. Lako može postati "heroj". Ako do glasanja uopće dođe. Prema onom transkriptu razgovora između zaposlenika i Barišića, Vlak mi je djelovao puno upućeniji u zbivanja u klubu nego Barišić.

    Kakogod, s obzirom da je politika odlučila kako je odlučila, ja ne vidim ni promila šanse da Mamićeva struja zadrži (i održi) vlast u klubu. S obzirom na izvjestan rezultat, bilo bi pametno da se ne preuzima narativ poražene strane da je svatko tko misli suprotno neprijatelj kluba.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.