• Dammir10
    266
    Ako se ne varam župan Međimurske županije je osuđen za primanje mita i priznao je svoj zločin pa su ga stanovnici međimurske županije svejedno ponovno izabrali za župana. A moramo napomenuti da je pozicija župana puno važnija negoli pozicija predsjednika jednog nogometnog kluba.

    Ali ajde ako već vjerujemo u hrvatsko pravosuđe i ako ćemo iz igre izbaciti osuđene osobe onda u anketu možemo staviti Zorića koji nije osuđen. Potpuno svejedno. Važno je samo da se poštuje odluka naroda. Sveta naša demokracija.
  • Tradicija bunta
    6.4k
    Nema to veze s pravosuđem, nego s tim da taj film nećeš gledati. Ni Zorića, a bogami ni Mamića.
  • Dammir10
    266
    Moguće. Najbolje bi bilo da narod odluči. Ja sam poštivatelj demokracije.
  • Tradicija bunta
    6.4k
    Znam ja dobro šta si ti.
  • Dammir10
    266
    Nema potrebe za ad hominem napadima. Pročitaj sve moje komentare, nikad se nisam zauzeo ni za jednu stranu. Ja sam za demokraciju, za to da cvjeta tisuću cvjetova i za slobodu govora. To je valjda ideal budućeg dinamovog ustroja.
  • vjeko1701
    8.1k
    Osim one male cake iz zakona o sportu da ljudi osuđeni za određene stvari ne mogu sudjelovati u upravljanju sportskim kolektivima...
  • Dammir10
    266
    Imaš pravo. Ja sam legalist koji poštuje odluke hrvatskih sudova i smatram da nam ne trebaju osuđene osobe u sportu. Već sam se gore ispravio i umjesto osuđene osobe sam postavio neosuđenu pravno čistu osobu u vidu Damira Zorića kao predstavnika jedne od četiri opcije.
  • Tradicija bunta
    6.4k
    Nisko ste pali kad se u Zorića uzdate. Tu vam ne smeta njegova politička pozadina.
    Neće proći jebiga.
  • Dammir10
    266
    Ja se ne uzdam u Damira Zorića ako na mene ciljate. Nijednom rečenicom se nisam izjasnio po pitanju toga koga podržavam. Ja sam za demokraciju pa neka narod odluči koga bi želio na čelu kluba. Mislim da se svi slažemo po pitanju demokracije.
  • Nino Bule
    13.7k
    Jel to jos ima aktivnih agencijskih placenika, ili netko stvarno ovako komunicira ?

    Od kad si se pojavio na forumu svaki upis ti varira između poluretardiranog ili trolanja
  • vjeko1701
    8.1k
    Zašto bi se netko kandidirao u ime nekog drugog. Ako bi već dobio izbore, onda mu netko poput Mamića uopće ne treba pošto su razlozi njihove lojalnosti to kaj ih je on držao u klubu na pozicijama na kojima su bili i tu lojalnost im lijepo plaćao.

    Da dodam, osjećam određen sarkazam u tonu, možda bi za diskusiju bilo produktivnije da se izrazi iskren stav.
  • Mali dioničar
    15.2k
    Priča se o četiri opcije za vodstvo Dinama. Bila bi fora kada bi bili izbori i kada bi narod odlučivao o mjestu predsjednika kluba između 4 opcije:

    1) Krešimir Antolić
    2) Dario Šimić
    3) Damir Zorić
    4) ova opcija još nije iznjedrila jasnog kandidata

    I da onda idu izbori sa time da se u demokratskom duhu mora prihvatiti odluka naroda ma kakva ona bila. Nisam optimist po pitanju izbora. Mislim da će jedna od opcija jednostavno biti rukopoložena od strane politike. Svakako nas čekaju zanimljivi mjeseci i mislim da ćemo najkasnije do ljeta znati ko će voditi klub i u kojem smjeru će sve to ići.
    Dammir10

    Zakaj si editirao originalni post?
  • Dammir10
    266
    Sarkazam? Možda i postoji sarkazam u manjem dijelu. Garantirate mi pravo na slobodu govora ukoliko se izjasnim po pitanju toga koga podržavam od ove četiri opcije? U demokraciji bi trebalo postojati pravo na iznošenje slobodnog stava po pitanju svega pa i po pitanju vodstva nogometnog kluba. Ako mi moderatori zagarantiraju slobodu govora ja ću se izjasniti drage volje. Dosad od strane pojedinih forumaša nisam osjetio taj demokratski slobodarski duh iako oni kažu da se zalažu za demokratske vrijednosti koje podrazumijevaju i slobodu govora.
  • Dammir10
    266
    Jer su me upozorili da se ne mogu kandidirati osuđene osobe i ja sam revidirao svoj stav.
  • Mali dioničar
    15.2k
    Jer su me upozorili da se ne mogu kandidirati osuđene osobe i ja sam revidirao svoj stav.Dammir10

    Pa daj ostavi original da ljudi vide kaj si revidirao.

    Nije fer da svi forumaši ne vide tijek misli.

    Konzistencije malo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.