• Captain America
    15.1k
    Malo razmišljam, jel moguće da je SPB pozvan na razgovor u klub s Čošićem od strane Barišića kako bi se pripremili izbori. Antolić nije imao pojma o sastanku po nekim izvještajima, a Saša je poznati pravnik, protivnik siledžije, radio je u sportu i vjerojatno bi bio u stanju sa suradnicima to organizirat, a Juraj je tamo bio ko predstavnik navijača.

    Edit:
    Korlaet mi izgleda ko osoba koja je bila oslobođena od tjelesnog u školi tako da bi mogo proć pod tovara.
  • Keyser Soze
    8.6k
    Ja sam to vidio na jednoj fb stranici koja je debelo na Mamićevoj strani, dakle glupost. U objavi upozoravaju na orjunašku, jugokomunističku babarogu tak da ne treba pušit tu priču.
  • Olmic
    3.1k


    Iskreno ne znam koja je stranica u pitanju moguce da je ista
  • Nino Bule
    12k
    Ma kakav korlaet hahaha, da bar izmisle nesto smisleno i osobu ukljucenu u sport oni arhitekta koji predsobom ima posao vođenja obnove koja ce tek pocet, doslovno jedna od rijetkih osoba od povjerenja tomici i da nije neki žnj aktivist a da ce ga ovaj potrosit na dinamo. Komedija.
  • criticus
    1.6k
    Dok se ne raspišu izbori, ne održe izbori, Mamić i Co ne završe iza rešetaka, ja se neću veseliti i očekujem povratak mraka. To je obrambeni mehanizam.
  • Keyser Soze
    8.6k
    Zna se i autor tih proljevčina od tekstova, jedan od najvećih fejs ratnika Zdravka Mamića. Fascinantno je koliki broj ljudi to puši, al pogledaš im profil i bude ti jasno.
  • Captain America
    15.1k
    Pretpostavljam Malenica.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Pretpostavljam Malenica.Captain America

    Dzizs, sjecam se kao da je jucer bilo... U dnevniku je pricao kako je sve pod kontrolom u slucaju Mamic mlađi i da "institucije rade svoj posao". To je bilo prije neg kj je otisao u BiH
  • Captain America
    15.1k
    Samo moja pretpostavka. Čini mi se da je Brnjac završila promet i sigurno se neće i ne može bavit s Dinamom, a Malenica je pravnik i ministar uprave i pravosuđa i trebo bi bit nadležan za našu situaciju.
  • Nolifer
    7.1k
    Ovo je sve gore i gore...Svi bi dio kolača, a Dinamo idalje pati...

    Slijedom svih događanja zagrebačka i državna politička klika na vlasti odlučila je zakucati glogov kolac u Dinamo sve u cilju uništenja kluba i navijačkog puka pa su tako spakovali pakleni plan.

    Po tom planu bez uporišta u zdravom razumu, ali u cilju oduzimanja narodu njegove ikone i simbola pripadnosti narodu i naciji, odlučilo se da klub preuzmu oni kojima ime Dinamo ne predstavlja ništa drugo nego protivnik, kako po simbolici tako i po političkoj i navijačkoj pripadnosti.

    Politička klika odlučila je Hrvatima oduzeti klub, simbol hrvatstva i borbe za slobodnu i neovisnu Hrvatsku.

    Po tim odlukama na čelo kluba trebala bi doći Tomaševićeva desna ruka, dogradonačelnik Luka Korlaet, koji je gle čuda član fantomske Udruge Naš Hajduk i zakleti navijač Hajduka. Za Tomaševića tu nema ništa čudno jer eto on je profesionalac i radit će profesionalno.

    https://direktno.hr/zagreb/tomasevicev-potez-naljutit-ce-mnoge-predsjednika-gnk-dinamo-zeli-instalirati-clana-udruge-nas-hajduk-304517/
  • vjeko1701
    6k
    Ovo mi smrdi da čistu glupost koju je netko izvukao iz guzice. Pa koliko glup bi trebao biti da izvedeš ovakav manevar kao gradonačelnik Zagreba?
  • Captain America
    15.1k
    Ljudi, budite ozbiljni, ovo je direktno.hr.
  • Ludovic IX
    6.1k
    Glupost bar iz jednog razloga. Da bi netko bio predsjednik, mora biti član dinama. Ovaj nije. Drugo, ako se ne varam mora biti i član skupštine da bi se izabrao iz nje a za to mora biti 5 godina član.

    Samo ako se držimo ovog statuta.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.