• Bosna86
    11.6k
    Lika zovu mali Blazicko. To je dovoljno reći o njemu!Pop corn

    Opet sektasis… Lik nijednim djelom ili riječju nije oštetio klub… Ako ima suprotno mišljenje od tvoga, to je apsolutno njegovo pravo… Može se reci da je jedan od rijetkih koji javno gura dinamovstinu i na tome mu treba skinuti kapu…
  • vjeko1701
    5.9k
    Baš to. Za razliku od nekih u tom javnom prostoru a rođenih u Zagrebu ili okolici koji "zbilja ne navijaju za nikoga", on otvoreno prizna da je Dinamovac i k tome je dovoljno profesionalan da sam prizna da nikada ne želi komentirati utakmice Dinama jer ne može garantirati nepristranost. Razilaženje u nekim političkim mišljenima ili stavovima oko kluba nisu razlog da se propagiraju huškački stavovi navijača drugih klubova kojima smeta sve kaj ima veze s Dinamom.
  • Gelipter
    3.5k
    Prije svega Ljubo je pristojan tip. Već to ga udaljava od prototipa mamićevca. Po tome se razlikuje i od prosječnog hajdukovca ili čak njihovih komentatora. Nemojmo se loviti na njihove fore, gdje za nas i njih postoje drugačija mjerila. Jasno iznosi svugdje da je Dinamovac, ali kao sportski komentator zbilja pokušava biti objektivan, koliko je to uopće moguće. Profesionalan je i zna dosta o poslu kojim se bavi. Kaj se tiče njegovog mišljenja o upravi, siguran sam, a to je vidljivo i ovdje svakog dana, da i među forumašima nema unisonog mišljenja što bi trebalo dalje i na koji način. Ni iz čega što sam čuo od njega u zadnjih nekoliko mjeseci ne mogu zaključiti da je mamićevac.
    Ako se hoće po nekom srati uvijek se može vaditi iz konteksta, spominjati njegovu rodbinu, manipulirati itd.

    Edit: sad vidim da su moji prethodnici već dosta istog napisali.
  • Captain America
    13.9k


    Evo kako je govorio sektaški zaposlenik o Ivici, al ajmo neargumentirano srat po Ljubi.
  • Nino Bule
    11.5k
    Van teme smo daleko otisli, ima drugih topica za ovu raspravu, pogotovo o blazicku, koga briga sta dva zaposlenika misle o njemu
  • NitkoBitan
    12.2k
    Jutarnji piše da se Krznar i još dvojica članova skupštine zahvalio na članstvu u skuštiniDautbegović1

    Znaci Krznar nije Dinamov vojnik (tako su mu tepali dok je bio trener haha) nego Mamicev pijun
  • Captain America
    13.9k
    Ono kad ti trebaju moguće lažne optužbe zaposlenika da shvatiš da je dojučerašnji Mamićev poslušnik isti deponij ko i on. Kompliment im je reći da su maloumni.
  • Olmic
    2.7k
    Naletio na info da Tomasevic zeli svog dogradonacelnika za predsjednika dinama, a frajer clan udruge nh
  • Olmic
    2.7k

    Pise dolje Dario Simic
  • Olmic
    2.7k
    koralet ili kak se vec preziva
  • deda
    28k
    Daj nemojte takve bedastoće pušit
  • criticus
    1.2k

    Hahah pa on bi da se sam kandidira na izborima za predsjednika kućnog savjeta završio treći.
  • Mlađi referent
    10.6k
    Senf može bit retard, ali je dinamovac, nema teorije da je to istina
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.