• NORTE
    9.3k
    onda nema sta nego reci da se "povlaci", da ne bi netko pomislio da je popušio.Nino Bule
    I jedno i drugo.
  • Dautbegović1
    92
    Jutarnji piše da se Krznar i još dvojica članova skupštine zahvalio na članstvu u skuštini
  • Zagi
    5.1k
    Pomalo se ruke spuštaju. Kraj je blizu.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Nekako se sjetim onih rijeci njemu upućenih 2011 na pressici.

    “Glava sjebo si se”
  • superhik
    10.3k
    Sad znam zašto mu odvjetnici nisu dali da priča na sudu. Lik diskreditira sam sebe.
    Prošli tjedan:
    "Ja nemam veze s Dinamom. Ja sam bio samo prijateljski savjetnik"

    Jučer:
    "Povlačim se iz Dinama"

    Kako se možeš povući iz nečega u čemu nisi? :chin:
  • Bosna86
    11.6k
    To je gotova priča, Antolić i Barišić imaju većinu u skupštini
  • Nino Bule
    11.5k
    Ne bih bio u kozi mamicevaca zaposlenika kluba, imaju spregu udbe i policije iznad sebe koja ce im radit o glavi.
  • Zagi
    5.1k
    Trebalo je ali proročanstvo se ispunilo...
  • Pop corn
    5.1k
    Ljubo u utakmici po utakmici kazao da ima informacije o treći strani koja "sa dinamovim barjakom na konju jaše prema Maksimiru" i da ce se više znati za koji mjesac dana.SAS1987

    Lika zovu mali Blazicko. To je dovoljno reći o njemu!
  • vjeko1701
    5.9k
    Većinom ga tako zovu iskompleksirani forumaši s juga koji kad nemaju kaj srati o suđenju na utakmicama Dinama ili njegovih konkurenata mjere decibele i komparativnu razinu uzbuđenosti komentatora.
  • Mlađi referent
    10.6k
    Može i u unpopular, ali ne sviđa mi se ni najmanje ovo traženje imaginarnih neprijatelja

    Ljubo je dinamovac do srži 100%, podsjeća me sve to skupa na sektaški pristup od dole “ili jesi ili nisi” i da se nekog etiketira jer nam se mišljenja ne poklapaju potpuno. S tim da Ljubo koliko znam, zapravo uvelike misli sve kaj i mi ovdje i sanja iste stvari.

    O Blažičku je zapravo spin tovarije kojoj je teško podnijet da Ljubo ne podilazi njima i da ga ne fasciniraju ni pol % već im kaže kaj misli, bilo lijepo po njih ili ne
  • Nino Bule
    11.5k
    Ljubo je za blazicka doktor sportskog komentiranja, juznjaci su mu nadjenuli nadimak malog blazicka jer ima svoje urbi et orbije na podcastu, samo to meni nije isto kao blazickove poslanice na areni/hntvu buduci da podcast je mjesto za nesto takvo, a i sadrzaj im nije isti. Najveci krimen mu je sto je u ono vrijeme bio otvoreni dinamovac.
  • Papastrumf
    9.8k

    Zovu ga tako ovi četnici dolje.
    Čemu takvo etiketiranje ljudi ako ne znas covjeka i nisi siguran u to!?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.