• Cosey
    467
    Sumnjam da bi ona pristala na sporazumni. Vjerojatno će tužiti, u tom slučaju očekujem da se ovo provlači dosta vremena po sudovima.
    To što se konzultiralo s odvjetnicima znači samo da ima osnove ako ona odluči tužiti.
  • Mali Zeus
    10.5k
    To što se konzultiralo s odvjetnicima znači samo da ima osnove ako ona odluči tužiti.Cosey

    Konzultirao se i IO s odvjetnicima, ne brini.
  • The Undertaker
    4.4k
    Konzultirala se i ona sa odvjetnicima i to kod potpisa ugovora.
    Po meni, na kraju će opet biti neki dogovor ali će do tada pola love pojesti odvjetnici. Pretpostavljam da se naši u Upravi nadaju da će pravomoćna presuda u slučaju Varga biti prije presude za otkaz.
  • Ali
    2k

    Odvjetnicki ured u pravilu daje misljenje, a odluka je na u ovom slucaju potpredsjedniku ili tko je vec ovlasten u ime IO za donesenje odluka.

    Nekak sam osobno skeptican, jer da se bilo sigurno u kvaku 22 = ugovor je nistatan jer ga nije potvrdio IO, pa nebi se cekalo par mjeseci nego bi ju rijesili u prvom valu sa Tomacicem i Podnarom...

    No da ne duzim, bumo vidjeli, samo ponavljam adam se da ce ovo biti jeftinija varijanta za klub ali strahujem da nije.
  • Jos-Optimus
    788
    Ma koji odvjetnik bi ti rekao da ćeš dobiti svu lovu i otpremninu do kraja ugovora čak i u slučaju pravomoćne presude za kažnjivo djelo? Piši nula bodova, neće dobiti ništa
  • The Undertaker
    4.4k
    Ovisi o sadržaju ugovora. Ovo je radni spor i realno je očekivati da bude završen prije nego pravomoćna presuda u slučaju Varga. Nisam pravnik ali, koliko vidim iz medija, ona ima ugovor o radu a ne managerski ugovor što otežava situaciju.
  • superhik
    10.6k
    Bolje se 6 godina povlačiti po sudovima nego nju toliko povlačiti po klubu
  • The Undertaker
    4.4k
    Naravno. Pod uvjetom da te košta isto. Ako Dinamo izgubi spor morati će joj nadoknaditi plaće, sudske troškove, kamate i još je vratiti na posao.
  • Papastrumf
    10.6k
    Gospođi je ponuđen sporazumni raskid, ali ona na to nije pristala.

    Presumpcija nevinosti ne vrijedi pišljiva boba u ovakvim situacijama, ili mi netko želi reći da bi kao vlasnik nekog trgovačkog društva ostavio na čelu osobu protiv koje je podignuta optužnica? Kako da ne. Kao što su u Heinzelovoj ostavili do pravomoćnosti onog koji je krao zlato iz sefa? Jesu, kako da ne.
  • The Undertaker
    4.4k
    Nije pitanje da li je treba ostaviti za PU jer ne treba ako IO tako misli odnosno ima boljeg kandidata. Pitanje je da li je za Dinamo bolje (jeftinije) isplatiti otpremninu ili ići u sudski postupak.
  • Bosskovitz
    8.3k


    U klasičnim radnim sporovima da, ali malo toga je klasično u menadžerskom ugovoru koji je navodno sklopljen/aneksiran protivno statutu poslodavca, a protiv osobe postoji pravomoćna optužnica za kazneno djelo na štetu poslodavca. Ne znam detalje, samo ovo što piše u medijima, ali to vraćanje na posao nakon 10 godina mislim da nije praksa kod ugovora na određeno, ne bi imalo smisla.
  • Mlađi referent
    11.4k
    Prošla su vremena kad su se osobe s optužnicom na sebi mogle vucarat po prostorijama kluba

    Nova realnost, novo normalno. Apsolutno ispravna odluka. :up:
  • Olmic
    3k
    Zanimljivo je ostanak Tomacica. Ili su ljudi koji su dosli zadovoljni njegovim radom ( znam da je zaduzen za stadion, clanstvo i ulaznice ) ili bi bilo malo predrasticno i njega maknut odmah pa da se ostane na 2 clana. Ocito njegova odanost Hanzelu nije problem

    Podnara mislim da nece dirat
  • Papastrumf
    10.6k

    Ima tko će misliti, ne brini se :wink:
  • San Lorenzo
    12.5k

    Ako se ne varam, uprava mora imati 3-5 članova, kad se instalira netko novi, onda će valjda i Tomačića 'dirnuti'.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.