• Praskaton
    1.9k
    Zakasnio si. Za Kranjcu su vec najavljene stolice u dugini bojama sa dildom po sredini svake stolice.Derby

    Orginalna fora.
    Napisana samo jedno 10 puta na ovom forumu
  • emilperska
    3.4k
    Mislim da jučer u KC nije bilo ni domaćice ni ova 2 fikusa. Ili sam samo jednog fikusa vidio. Nisma siguran.
  • Brusa
    851
    piše germanijak ili netko da je samo jedan fikus bio
  • Crusades1986
    10k
    Ja sam vidio Podnara samo (od njih troje) na galeriji od Pixsella.
  • emilperska
    3.4k
    Podnara (na stranu onaj glupi intervju) bi jedinog ostavio. Moj kolega Istranin, ima samo riječi hvale za njega. Da je držao Istru i omladinski pogon na životu u svim preslagivanjima vlasničkih struktura, da je dobro manevrirao između neambicioznosti Baska, grada i neke želje navijača da se stalno radi bar nekakav iskorak itd. Osobno ga ne znam i samo prenosim što sam čuo. Ali činjenica je na papiru da je odradio taj mandat ili čak 2 u Istri solidno i da mu Dinamo nije prvi nogometni posao..
  • Nino Bule
    11.7k
    Podnar je bio, tomacica i perasice nije bilo
  • SAS1987
    13.7k
    tomacica i perasice nije biloNino Bule

    Vjerovatno im Podnar dao upute kako doci do stadiona :lol:
  • Zagi
    5.6k
    Mudro odigrano.
    Dok je momčadi trebala stabilnost : mir, mir, nitko nije kriv.

    Sada pretpostavljam...
    Drop-the-scythe-boys.gif
  • The Undertaker
    4.3k
    Na prometnoj knjižici svakog automobila piše tko je vlasnik (leasing kuća) a tko korisnik. Prema tomu, nema šanse da je netko kupio auto komu se ne zna vlasnik. Priča je malo šuplja a šuplje je i što ovo izlazi u javnost. Najvjerovatnije je Dinamo plaćao Miličeviću nekakvu naknadu za korištenje privatnog auta u poslovne svrhe (kojeg je vozila Peras) ali to je moja špekulacija a ne fakt.
  • rioda
    3.1k
    Miličević zaposlen kao voditelj razvoja prodajnog asortimana... Sad su još neke stvari jasnije
  • Papastrumf
    10.2k

    Puno toga se ne može dogoditi po dobrim poslovnim običajima, ali u dinamu može. Ovo je samo dijelić toga što se događalo.
  • The Undertaker
    4.3k
    Više sam ciljao na to da ne možeš legalno kupiti auto od korisnika (Miličevića) ako je u vlasništvu leasing kuće. To je onda prevara. Kako ćeš ga registirati?
  • Papastrumf
    10.2k

    Pa registrirati ćeš ga tako što ćeš isplatiti naknadno i leasing kuću, nakon što si isplatio korisnika. Pa lijepo ti piše u članku :grin:
  • The Undertaker
    4.3k
    Na temelju čega isplaćuješ korisnika kad auto nije njegovo?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.