• Praskaton
    1.8k
    Da pa zašto nebi dobio Jakir podršku odlično je odradio svoj mandat do sad
  • Crni86
    1.1k
    Zar ste vi ljudi mislili da IO nece dat treneru podrsku pred kljucni dio sezone? Po meni je jedna opcija bila da ce ga smijenit (u sto sam sumnjao), a druga da daju podrsku da deckima pred derbi kupe mir. Nece sigurno rec treneru se trese stolica pred najvaznije tekme u sezoni, pa time bi sami sebi pucali u nogu.
  • Crle
    354
    Najbolje je da se brzopleto dovede novi trener kao što je doveden Jakirović pa da onda za par mjeseci opet tražimo novoga i pišemo kako ovaj nije dorastao dinamu.
  • Jurki
    8.6k
    Zapravo mi ni ne znamo kaj Maric moze i zna. Znamo samo da su poslovi bili minirani od strane uprave.
    Samo dragi Bog zna kolko je uprava zbusila transfera tokom ljeta i zime.
  • IstokKa96
    557
    Povjerenje u nove ljude je trajalo tocno 8 dana.
    Zivjeli svi!
  • Izet Hajrović
    867
    jedino u što smo sigurni je to da je Marić poliglot i da je sudjelovao u pregovorima i transferima naših Francuza.
  • Crni86
    1.1k
    ako je RPG njegova zasluga, onda ocito ima neku zicu. Samo sta procijena i scouting igraca nije sve sta sportski direktor mora imati.
  • Papastrumf
    9.7k
    Prema novinarima imamo dosadasnju upravu (koja vise nema ovlasti), novog clana uprave koji je jaci od ostatkaJaro

    Ovo je sasvim logicna odluka. Nulta tocka programa DP-a je dubinsko skeniranje postojeceg stanja. To traje nekoliko tjedana. Prosjecno inteligentna osoba moze skuziti sto znaci dovođenje CFO-a bez cijeg potpisa nema donosenja odluka na razini uprave.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Ajde mogu preći preko ovog da je Marić zamjenski SD, makar mislim da ga nisu morali službeno imenovati, ali ok. Scouting ti je tu da napravi pripremu, a treba realno reagirati i dovesti TRAJNOG SD-a što prije. Ova privremena riješenja mi nikako ne sjede s obzirom na povijest dosadašnju "privremenih" funkcija... Makar nova je uprava pa ajde, to im neću uzimati za minus i kužim da treba popuniti sve funkcije u klubu.

    Ali davanje pune podrške treneru NAKON što je VIŠE nego očito da nije kapacitet za Dinamo prije doslovno prijelomnice sezone i u savršeno vrijeme da se dovede trener koji bi mogao bar par treninga napravit ako ništa drugo... to mi je već jedan VELIKI minus. Bacanje sezone u vjetar radi čega?

    Plus za četvrtog člana uprave jedino...
  • Do kraja2023
    124
    Kad se malo razmisli dobre odluke danas.
    Perasica nema vise nikakvih ovlasti.
    Imamo napokon sportskog direktora(koji "sutra" vec moze dat otkaz jakiru npr.).
    Novi clan uprave zaduzen za financije, ako zelimo "veliko ime" za sportskog/trenera/igrace moramo znat s cime raspolazemo, kaj im mozemo punudit.
    Novi odbori.
    I opet za tjedan dana nova sjednica, znaci decki su se ozbiljno primili posla.
  • Sibirski plavac
    1.3k
    Ne mora ništa značiti. I Tuchel u Bayernu ima podršku do kraja sezone i onda leti,tako su odlučili. Možda i naši idu u tom smjeru? Zato podrška igračima i Jakiroviću da uzmemo titulu i onda na ljeto uzet neko provjereno ime za trenera. Samo me strah ovog kaj sam maloprije napisao,da nam trenutni trener dobije podršku i za iduću sezonu pa da opet skoro svaki vikend slušamo o kvalifikacijskim tekmama koje mora dobiti jer je inače bivši...
  • Jurki
    8.6k
    ak je Šimic bil bušen.. onda je bil i Maric.
    Covjeku dati slobodne ruke da slaze sportsku politiku ak je vec imenovan za sportskog direktora.
    Nazalost tek ovaj predstojeci prijelazni rok bumo vidli kolko moze i zna.
  • masacusec
    3.1k
    Ljudi ajde ne pametujte previše i ne budite vječito negativni!!
    Osobno, ne poznajem rad novog s.direktora, ali ako su ga izabrali ljudi koje sam ja birao na izborima, vjerujem mu i optimist sam.
  • BBB Mataa998
    1.3k
    Ja prvi zazivam smjenu Jakirovica ali jeste ozbiljno mislili da ce pred najvazniji dio sezone reci medijima kako ne vjeruju u njega
  • Izet Hajrović
    867
    a realno, mnogi su anonimusi postali odlični SD, u mnogim klubovima niti ne znaš tko je SD pa funkcioniraju odlično. Sve je stvar dobre posloženosti kluba. Uglavnom, može ispasti da je Marić>Boto.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.