• mali M
    3.5k
    jasno je valjda se u svim velikim firmama,odluke donose sada i odma pa makar bile i pogrešne..Micheloto1

    Vidi se da nisi nikada vodio veliku firmu.. ovo što ti zagovaraš se radi kada ideš ugasiti firmu. Preuzmeš, podjeliš svima otkaze, podjeliš otpremnine kome moraš i još parazitiraš godinu dve dok crpiš zadnje resurse prije gašenja... Osnuj samo udrugu, ali ne neku parazitirajuću nego napravi hrpu planova i projekata i gledaj tisuće frustracija koje ti se dogode dok ne uspjevaš ni dva ostvariti... Nulta točka DP-a je najbitnija, sa njom znaš od kuda početi, bez nje pucaš na random pa APP. Neznam dal se ovdje raspravljamo sa mlađom ekipom koja još nema ni par godina staža pa bi mi bilo jasnije kako misle da poslovni svijet funkcionira kao u serijama sa Netflixa. Nije poanta urušiti Dinamo pa graditi iznova, nego ga napraviti većim i zdravijim nego što već je...
  • Izet Hajrović
    895
    Ljudi, jesmo li otišli u bankrot da moramo hitno mijenjati upravu? Nismo. Činjenica je da svih ovih godina ostvarujemo vrhunske rezultate, što sportski, što financijski. Ne sjećam se kad smo godinu završili u debelom minusu kao neki naši konkurenti, a morate shvatiti da nije lagano namaknuti 60 mil. prihoda. Ok, zamjerit ćemo Vlatki petljanje u transfere posljednjih nekoliko prijelaznih rokova, ali toga više neće biti jer dolazi pravi SD, a vjerujem i CFO, tako da Vlatka više ne bi trebala imati svoje prste u transferima osim formalno. Nisam pravnik, ali ako revizija pokaže da je radila nešto protuzakonito ili protustatutarno, onda će se ići na njezinu smjenu ako će biti razloga za to.
  • Micheloto1
    1
    Ako ste vi zadovoljni poslom odrađenim od Vlatke Peras koja posluje na rubu bankrota,koja se petlja u transfere, koja ima protiv sebe više kaznenih prijava..onda stvarno sretno,nek vam dragi Bog pomogne..možda da se vrate i Antolic,Barišić i Mamic pa kad je bal nek je bal
  • Sad opet
    194
    trolaš ili? Pa ovdje nema niti jedan koji ne misli da oni ne trebaju odletjeti ( tročlana uprava- za početak) ali treba bit pametan i ne žuriti. U procesima svakog kolektiva moraju biti potpisnici, ljudi imaju uhodane procese, itd ( bez obzira što loše rade ) i ne treba žuriti. Sad imamo ljude koji ih kontroliraju i bez Zeke no mogu potpisati ili odbiti ništa, pa su pod kontrolom dok ne nađemo odgovarajuće ljude. Dok se obavi financijsko snimanje znat će se i zakonske osnove za tužbe. Oni "lete" sigurno, samo ne odmah. Vjeruj u NAŠE LJUDE, u DINAMOVO PROLJEĆE...
  • Mali dioničar
    14.2k
    na twiteru sam jučer čuo da je Ivan Kepčija jedan od tri kandidata za SD, i da će kao Zajec ovaj tjedan pričati snjim.
    — Mihaljević

    Nesto ne znam da se taj proslavio na svojim funkcijama.
    Ni kod tovara, a ni poslje.
    Georg Koch

    Kepčija je suautor razvojne knjige nogometa s Jozakom i sigurno ima dobru teoretsku, a i praktičnu podlogu. Radio je u Dinamu, Legii i Hajduku direktno, a u Sarajevu i Honvedu je bio savjetnik uprave. Rad takvog djelatnika teško je kvantificirati jer se radi o jako dugom roku u kojem se (ne) postiže rezultat.

    Činjenica jest da vrlo dobro zna kako bi ustroj škole nogometa trebao izgledati. Organizacija škole nogometa trebala bi biti visoko na listi prioriteta.




    Ne sjećam se kad smo godinu završili u debelom minusu kao neki naši konkurenti, a morate shvatiti da nije lagano namaknuti 60 mil. prihoda.Izet Hajrović

    Točno! Napraviti prihod 60 milja eura je jako teško, a zabrinjavajuće je kako se taj novac u Dinamu lako potroši.

    Bili prihodi 30, 40 ili 60 milijuna eura uvijek se baš sve potroši. Bilo bi dobro imati strategiju za kišne dane.

    I to se uspjelo kao je Cvitanović ispao od Skenderbeua tako da vidimo da je i to moguće, ali je sigurno moguće i bolje rasporediti rashode. I što se tiče novčanog tijeka i što se tiče namjene.
  • superhik
    10.3k
    Lesi se negdje slatko smije kad ga ljudi sa Zone u jednoj temi proklinju i bacaju razne pogrdne nazive pa se u drugoj temi love za njegovo pisanje oko Mare kao SD
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    Dobro jutro zonadi moji. Jos dva Dana do nase najvecih tekmu u posljednjih pun k godina. Borba za cetvrtfinale konferencijske lige protiv jebenih grckih grobara. Zeko i novi ljudi pametno rade. Iznose samo ono neophodno. Jer fokus treba biti 110 posto na momcadi, znamo svi kako je bilo kad su se spominjali otkazi treneru ,kad se nije znalo tko pike ni tko placa . Moja najveca zelja je ispunjena ,imamo Dinamo. Sljedeca je kvaliteten sd kojeg sam dozivao i dozivam vec godinu Dana i dosadio sam i bogu i drzavi. Ali ubjedzen sam da ljudi imaju plan, i da je to jedan od prvih poteza novog vodstva dinama. Bez Jakob i natjecateljskog dinama sve ostalo pada u drugi plan. Moramo imati kvaliteten proizvod koji ce privuci i strane partnere ne samo domace .
    Idemo Jakob,pozitivno. Pa imamo sad sve o cemu smo samo mogli sanjati do prije samo par mjeseci. Vec smo poceli kenjat protiv ovog ,te nevalja onaj. Ma ubjedzen sam da dolazim najbolji sd kojeg si mozemo priustiti i ovom trenutku. Treba prvo vidjet sta se covjeku moze priustiti,koliko je budget. Kakva je finansijska situacija u klubu . To neko ne zna u ovom trenutku. A bez toga se nemoze ici dalje .idemo step by step. A i vlatka ce nagulitu kad nam vise ne bude trebala. Jer nam netreba bas niko ko je imao posla sa glavonjom.
    Ispricavam se na dugom postu
  • K3p
    131
    Ako će se radit revizija, kaj mislite da će na pitanja o postojećem sustavu odgovarat Velimir Zajec ?
    Odgovarat će najupučeniji, a to je aktualna uprava.
    Nakon toga se na temelju zateknutog stanja moze osporavat i potraživanja ukoliko su počinili nekakvu štetu... itd.
    Dajte si mira malo ljudi :wink:
  • kibic
    1k
    Neznam dal se ovdje raspravljamo sa mlađom ekipommali M

    Čak ne bi ni to rekel, neg su ljudi kondicionirani bombastičnim novinarskim naslovima godinama. Pogotovo o Dinamu gdje je unazad 15 godina doslovno svaki portal, a vjerojatno Index prednjačil u tome, pumpal grozne naslove. I svi navijači i simpatizeri kluba su se sramili i crvenili na takve naslove i digli ruke od čitanja i daljnjeg diskutiranja jer bi ih drugi poklapali ispraznicama o nogometnom Mordoru, ukranim naslovima i slično.

    Jednostavno se moraju naviknut da je lako u medijima prozvat nekog i optužit nekog za doslovno bilo kaj, al dokazat to i potkrijepit pravnim dokumentima, da to bude legitimno, je sasvim druga stvar.
  • Purgeri
    423
    Kako je krenulo, netko će još napisati da je najveći problem Peras, Antolića, Mamića, Barišića medijska slika stvorena o njima
  • sport
    2.3k
    Ajde malo smanji doživljaj.I.O.je imenovan a u ponedjeljak ima prvu konstituirajuću sjednicu.U međuvremenu se mora imenovati N.O.Ali to ne znaći da ekipa ništa ne radi.Kad se I.O.upozna sa situacijom i dobije potrebne podatke sigurno će donijeti neke odluke o kojima će javnost biti obavještena.Odluke moraju biti utemeljene i promišljeno donesene jer je prije bilo toliko loših odluka koje su se loše odrazile na ukupno poslovanje i sliku Dinama u javnosti.Uz to Uprava mora organizacijski odraditi utakmicu protiv Paok-a i nedjeljnu protiv Rudeša.Nakon toga je reprezentativna pauza pa se neke stvari mogu u miru odvijati.
  • Nino Bule
    11.5k
    Nista se ne radi, dosle su crvene kmere koje ce u tal s perasicom i ukrast ce vam klub, najbolje odma dic ruke i ne nervirat se ako vas ovakva histerija hvata nakon 24 sata.
  • Droljo
    5.1k

    Moramo i njima dati dva prijelazna roka i pripreme kao jakiru.... :lol:
  • sport
    2.3k
    Jebeš smjenu vlasti kad nema preskakanja ograde :rofl:
  • mali M
    3.5k
    al baš smo čudesna bića. Pa i kad se oženiš nemaš dete 3 dan! Dajte laganini više, ali trebamo i svi mi ostali prestat odgovarat ovim sitnim provokatorima. Na jednog provokatora nas 20 se sablažnjava i samo napravimo priču od toga. Izignorirajte ova sitničava pitanja bez razuma. Nek jedan odgovori, mi ostali mu lupimo 38 lajkova da se slažemo s njim i to je to.. svi smo pod emocijama pa svi reagiramo pretjerano malo..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.