• deda
    27.9k
    Dečki molim vas da pripazite na vulgarnosti. Budite iznad toga ili bar koristite pjesnički izračaj.
  • Nino Bule
    11.5k
    Poslusajte dedu, stvarno nema potrebe da ko kočijaši psujemo i pricamo, svaku poruku mozete prenijet i bez toga.
  • marcio amoroso
    32.4k
    Upravo tako. Ako smo okrenuli novu stranicu u povijesti kluba i ako nam je cilj biti gospodski i građanski klub onda se tako trebamo i ponašati.
  • rupke
    51

    ako nisu htjeli zbog izbora
  • Mayo
    121
    Znači, trebamo li očekivati gospodski vritnjak dotičnoj?
  • sport
    2.3k
    A što će drugo reći kad još nije imenovan ni N.O.
  • Taćini Serhio
    299
    Novoj garnituri u klubu trebati će min. pola godine dok ne pohvataju osnove vezane za stanje u klubu, tako da te neke naprasne smjene i odluke donesene preko koljena nemojte očekivati. Ipak se koliko vidimo radi o ozbiljnoj grupi ljudi.

    VP ukoliko je voljna surađivati može uvelike ubrzati kompletan proces s obzirom na staž proveden u klubu, pa makar bila i daktilograf na kafe aparatu... Naravno s naglaskom na riječ "voljna". Pritom ne mislim samo na VP, nego vjerojatno u samoj strukturi kluba postoji još ljudi koji mogu pomoći samom činjenicom da su dugo godina unutra.

    Trebalo mi je malo vremena da sve ovo posložim u svojoj glavi, ali ono što mi se nekako prvo nameće nakon svega ovoga je:

    OVO JE NAŠ DINAMO, A ROŽIĆ NEKA SI OSNUJE SVOJ!

    Ropotarnica povjesti uzima sebi jedan talog ozbiljnog ljudskog šljama, ali to više nije naš problem nego njen...

    Cheers!
  • markoli
    1.7k
    Ono što je jako bitno (uz naravno sportskog direktora što je prioritet broj 1) je imenovati kvalitetnog člana uprave zaduženog za financije (A.L. je trenutno financijski direktor ako se ne varam, znači netko iznad njega) te svakako uvesti funciju kontrolinga uz postojeće računovodstvo. Znači tu je bitna prije svega kontrola i analiza troškova, projekcije budućih troškova, porezno planiranje i možda trenutno najvažnije - kvalitetno planiranje cash flowa. Imam osjećaj da je sve navedeno nekako zapinjalo u zadnje vrijeme.
  • Ludovic IX
    5.5k
    zajec na novoj tv.. nisam gledao ali mi nije jasno.. jel to stvarno izjavio? ne zelim vjerovati da se uprava neće mjenjat

    Što je s aktualnom Upravom, kojoj mandat traje još tri godine?
    Aktualna Uprava mora ostati. Kako to može funkcionirati? Ma može. Vlatka Peras mora biti u klubu, klub mora imati kontinuitet i to će se tako dogoditi.
  • sport
    2.3k
    Što se mene tiće Peras,Tomačić,Podnar mogu ostati u klubu do kraja mjeseca i pripremiti dokumentaciju za primopredaju.
  • Izet Hajrović
    881
    zajec na novoj tv.. nisam gledao ali mi nije jasno.. jel to stvarno izjavio? ne zelim vjerovati da se uprava neće mjenjatLudovic IX

    Bilo što da je izjavio ne bi ispalo dobro. Ne možeš doći na najgledaniji dnevnik na prvi radni dan i reći da mijenjaš upravu jer onda pokrećeš svakakve druge negativne i pozitivne špekulacije, a onda opet ljudi nisu zadovoljni jer je rekao da uprava ostaje. Ljudi, saberite se, ne može sve preko noći jer nisu upoznati sa situacijom. Prvo neka riješe SD i čovjeka za financije, a onda se nakon revizije mogu baviti trenutnom upravom.
  • Zagreb1992
    1.3k
    Inače i pohvale za izjavu Zajeca oko novog statuta ..To mi već daje nadu u bolje sutra
  • M94
    498
    Bilo što da je izjavio ne bi ispalo dobro. Ne možeš doći na najgledaniji dnevnik na prvi radni dan i reći da mijenjaš upravu jer onda pokrećeš svakakve druge negativne i pozitivne špekulacije, a onda opet ljudi nisu zadovoljni jer je rekao da uprava ostaje. Ljudi, saberite se, ne može sve preko noći jer nisu upoznati sa situacijom. Prvo neka riješe SD i čovjeka za financije, a onda se nakon revizije mogu baviti trenutnom upravom.Izet Hajrović

    A zašto ne može, koji je problem najave bar, ako ne već da mijenjaš upravu? Šta je to neka pogreška, ispadaš neozbiljan? Ne kužim.
    Do zadnje minute su ti doslovno podmetali i radili spačke i sad je problem nešto reći na dnevniku protiv uprave? Dajte ljudi, ili sam ja previše ekstreman ili nešto ne štima.
    To ko da sad dođe nova vlast na državu i ostavi neke HDZove kadrove u porama nekih institucija.
    Nabit ih nogom u guzicu, tako se radi. Pun mi ih je k više, tog kriminala i ovog sad ''pomalo'' rješavanja.
    KRMINALCIMA NIJE MJESTO U DINAMU.
  • Šteco
    530
    Neozbiljno je očekivati da čovjek preuzme klub i potjera odmah sve koji su unutra, barem dok ne napravi analizu cijelog stanja, prije svega financija, a da pritom sve oko organizacije utakmica i općenito u radu kluba funkcionira. Tražite tektonske promjene odmah što može napraviti ozbiljnu štetu klubu, prije svega na rezultatskom polju. Čovjek mirno i staloženo kaže da će se raditi analiza i promjene, da se prijelaz vlasti ne osjeti u svlačionici i u radnoj zajednici. Bitno je dok se rade analize dovede sportski direktor što prije, što je potvrdio da se radi na tome, a ovo će se postepeno rješavati, kako bi imali mir u klubu.
  • austrijanac
    2.7k
    Fali mu verbalnih vještina, ali s obzirom da zadnji predsjednik nije izgovorio dvije riječi u zadnjih 10 godina, i ovo je napredak.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.