• The Undertaker
    4.1k
    Vlatka vjerojatno ima managerski ugovor i sve ovisi o tome što piše u njemu. Ona sigurno može pomoći u raspetljavanju kostura ali sve ovisi o tome koliko je voljna i umočena. Tko zna, možda procijene da sposobnijeg PU ne mogu naći pa i ostane.
  • Izet Hajrović
    881
    za nas nije, ali realno je da klub sigurno neće toliko platiti SD, realnost je negdje na sredini, znači max 1 mil. po mojoj procjeni.
  • Papastrumf
    9.8k
    Tko zna, možda procijene da sposobnijeg PU ne mogu naći pa i ostane.The Undertaker

    To sigurno :grin:
  • rioda
    2.5k
    Mislim da se neće ići "u glavu" sa smjenom Vlatke jer prvo treba istražiti opcije može li je se klub riješiti na jeftiniji način (nedavna odluka o plaći, kaznene prijave...). Npr ako joj se poništi odluka o plaći koja je navodno nelegalna, iznos odštete je upola manji. Vjerujem da i statut predviđa da ne može vršiti dužnost ako ima nekakvu optužnicu ili slično.

    Bolje tako nego da joj se odmah sutra isplati pola milijuna eura. Ovlasti joj svedeš na minimum i tražiš način da je se bezbolnije riješiš
  • Papastrumf
    9.8k

    Nisam išao prejako, bio sam dostojanstven u korizmi.
  • Jurki
    8.7k
    ako su navodi tocni da si je podigla placu bez odobrenja io za kaj je podnesena kaznena prijava..
    Ona ide u zatvor. Jer je to klasicni primjer zlouporabe polozaja i ovlasti.
    Sigurno joj se ne progledalo kroz prste.
    Ima ona govana i previse na glavi da bi se samo tak izvukla.
  • The Undertaker
    4.1k
    Neka, neka, zaslužili ste. Svaka vam čast, bolji ste nego sam očekivao.
    Nemojte sad razočarati jer je odgovornost velika.
  • deda
    27.9k
    Ne boj se Under, tek počinjemo, nema odmora.
  • The Undertaker
    4.1k
    Ma za to je neće nitko tužiti. Ako je nešto krivo zbog proceduralnih razloga onda joj taj ugovor neće važiti i to je to.
  • The Undertaker
    4.1k
    Pratim ja to sa više strana. Samo gazite.
  • Jurki
    8.7k
    mislis? Proceduralna greska.. svasta.. a cisti lopovluk.
    S obzirom da bu kuhacica kave ostala... jer nema kvalitetnijih ljudi ..imam prijedlog da onda vratimo Antolica i Amricu.
  • SAS1987
    13.4k
    nema odmora.deda

    Nema odmora dok traje obnova :lol:
  • The Undertaker
    4.1k
    Rijetko ćeš čuti da se PU tuži osim ako nije žešći kriminal jer svaki takav proces podrazumijeva zastoj u funkcioniranju tvrtke i otkrivanje prljavog veša što nitko ne želi. Ako se može dogovoriti, dogovoriti će se. Prioritet je stabilizirati klub a onda se može pričati o tužbama. Realno, ja ne bih očekivao puno, jedino ako se DORH ne ukljući po službenoj dužnosti. Za ovo sigurno neće.
  • Jurki
    8.7k
    jer svaki takav proces podrazumijeva zastoj u funkcioniranju tvrtke i otkrivanje prljavog veša što niko ne želiThe Undertaker

    Kaj ti mislis jedan clan uprave da se makne big deal.. i po cemu bi doslo do zastoja u radu kluba ako klub ima sva tijela da moze normalno funkcionirati?
    Po tebi ispada da je kurvica neophodna za opstojnost kluba i da bi se bez nje klub raspal.
    Zavrsavale su u zatvorima i vece ribe od nje pa se nist nije dogodilo da bi nekaj otislo u kurac.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.