• Dudu9
    560
    Pa svake godine ako nismo u LP moramo prodavati najbolje igrače da bi popunili proračun od 60mil eura, nije to od danas tako pa svake godine tako Dinamo radi
  • rioda
    3.3k
    Ništa što se do sad nije znalo. Imamo prevelike troškove koje treba optimizirati jer u prevelikoj mjeri ovisimo o novcima od transfera i europskih natjecanja. Zadatak novih ljudi bit će smanjiti troškove koji se mogu smanjiti, a da ne utječu na rezultat i funkcioniranje kluba općenito, kao i povećanje prihoda kroz marketing, npr. nova sponzorstva, ulaznice, članarine, fan shop i ostalo.

    Na slikovitom primjeru (nabadam cifre jer nisam baš to proučavao), ali recimo da sad imamo 60 milijuna eura godišnjih troškova, a fiksnih prihoda 20, pa moramo ovih 40 namaknuti od Europe i/li transfera. Cilj je smanjiti te troškove na npr. 50 milijuna eura, a povećati prihode koji nisu vezani uz rezultate i transfere na 30. Tako da se ta razlika od 20 lakše pokrije od transfera, Europe...
  • Papastrumf
    10.4k
    IO se prvi put sastaje tek sljedeći tjedan tako da ove priče "ide, ne ide" ne drže nikakvu vodu nego su čisto nagađanje novinara.
    Jasno je da ne možeš smijeniti odjednom 3 člana uprave i to usred sezone.
  • Ludovic IX
    6k
    ispravite me ako nisam u pravu. ali svaki dan se netko u medijima pita dal je Zeko za taj posao. ako se ne varam, glavni operativac kluba niej predsjednik kluba, već predsjednik uprave i sama uprava. ok, oni odgovraju IO-u (i predsjedniku u IO-u) ali nama je najbitnije da IO sa Zekom u upravu stavi sposobne ljude. dal je Zeko sposoban vodit klub, rekao bi da je irelevantno jer ga on neće ni voditi. Vodit će ga uprava koja odgovara tom predsjedniku i IO-u koji iza sebe ima 10 ljudi koji su sposobni zaključtii dal je odluka uprave dobra ili nije.
  • Jurki
    9.5k
    tak je. Uprava upravlja klubom dok je predsjednik protokolarna funkcija.
    Predsjednik treba ici na sastanke u savez itd.
  • Olmic
    3k
    Evo nadam se da ce ici u smjeru Kamenski predsjednik Uprave, Zvone clan uprave odgovoran za sport odnosno SD.

    Iako danas Pojatina rekao da ce vrlo vjerojatno ici na javni natjecaj za predsjednika Uprave
  • The Undertaker
    4.4k
    Iako danas Pojatina rekao da ce vrlo vjerojatno ici na javni natjecaj za predsjednika UpraveOlmic

    Nadam se da neće. Ako misle tražiti PU preko natječaja onda su promašili ''ceo fudbal''. Čisto sumnjam da PU u svojim tvrtkama traže preko javnog natječaja. Ako misle samo zadovoljiti formu onda je tek to nepotrebno.
  • Jurki
    9.5k
    "Nakon momčadi, Zajec je odradio sastanke s nekim članovima izvršnog odbora. Potragu za sportskim direktorom postavili su kao jedan od prioriteta"
    "Revizorska će kuća napraviti dubinsku analizu financijskog stanja kluba, ugovora svih, od članova uprave do igrača. Ta bi revizija, kažu, trebala trajati između šest i devet tjedana"

    Odlicno. Znaci za mjesec i pol do 2 bumo znali na cemu smo kaj se financija tice.
    A to je jako bitno zbog nadolazeceg prijelaznog roka.
    Za to vrijeme se stigne naci i sportski direktor.
    Nadam se da nisu u kombinaciji za SD-a Biscan i Maric kak je napisano u clanku
  • Izet Hajrović
    1.5k
    Ljudi, smirite se, klub je u sigurnim rukama. Ova garnitura svjesna je situacije u koju je došla i siguran sam da nas vode u bolje sutra. Gospodin Kovačević gostovao je na N1 televiziji te je rekao da će pronaći SD ili ČU za sportska pitanja relativno brzo jer su svjesni da ta osoba mora imati dovoljno vremena da pripremi ljetni prijelazni rok tako da ja očekujem da ćemo unutar mjesec dana imati SD ili ČU za sportska pitanja jer je to u ovome trenutku najvažnije.
  • San Lorenzo
    12.4k
    Gospodin Kovačević gostovao je na N1 televiziji te je rekao da će pronaći SD ili ČU za sportska pitanja relativno brzo jer su svjesni da ta osoba mora imati dovoljno vremena da pripremi ljetni prijelazni rokIzet Hajrović

    I Zajec i Skender su jučer naglasili važnost te funkcije...tim je šokantnije da smo mi već godinu dana bez tog čovjeka, a za zadnji prijelazni rok smo odlučili da su Vlatka i Jakir baš dobar combo za skautiranje i dovođenje raketa.
    A kad kažem 'zadnjih godinu dana' to još i dobro zvuči obzirom na činjenicu da su nam zadnja tri SDa bili Čačić, Kopić i Krznar.
  • Jurki
    9.5k
    Mi smo zadnji ciljani prijelazni rok napravili 2018 u ljetu. Znaci 6 godina je kaos ili 12 prijelaznih rokova.
    Jebote pa mi imamo jebene vanserijske rezultate s obzirom tko je vodil sportsku politiku tih 6 godina.
  • Kujtim Shalla
    2.4k
    Ja se nadam da sd ni sliøucajno nece biti maric ili šokota ,nema smisla
  • Olmic
    3k
    maric moze bit novi voditelj plavog kornera jer vise provodi na sanku nego drugdje

    A sokota moze bit onaj kaj skuplja travu na poluvrmeenu i puni rupe jer je njemu pod mamicem bilo bolje
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.