• bbb medimurje
    3.2k
    vjerujes u te mailove?
    Jasno da ih je bara prosljedio tovarskom portalu
  • NitkoBitan
    17k
    Izigrali ste dečka i doslovno ga predali Hajduku u najbitnijoj sezoni u zadnjih 20 godinaMiro Vugrinec

    Nakon svega mogu rec... neka su :cool:

    Da se znalo kakav je karakter ljudi bi ga se sami odrekli. Mislim briljirao je on i prije sa izjavama.
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    Miro Vugrinec vjerujes u te mailove?
    Jasno da ih je bara prosljedio tovarskom portalu
    1m
    bbb medimurje

    Prijatelju ja sam te mailove vidio prije par dana još kad je trebal doći kod nas, službeni su potpisan je predjsednik fiorentine na njima Rocco commiso
  • bbb medimurje
    3.2k


    Sluzbeni mail od majmuncica
    Mogli bi ga zasuti
  • NitkoBitan
    17k
    E moj Bara, mogao si barem sakrit svoj mail :rofl:
  • Salva
    2.5k
    Gdje mogu naći mailove?
  • bbb medimurje
    3.2k
    Evo i 24 sata imaju mailove
    Svima bara prosljedio
    Goni tog svog belinha u kustosiju taman da izgubili miljune eura
    Niti prismrsditi vise maksmiru
  • Nogo
    3.6k
    Miro, šta napadaš ljude?
    Ne branim ih i sutra bi ih potjerao da mogu ali odkud se iz mailova vidi dogovorena plaća i stvari ispod stola???
    Ni sam ne znaš koliko je na ruke trebalo otići. Bolje da se odustalo od ovoga. Ovi mailovi ništa ne potvrđuju, ništa!
  • dzgkt
    155
    Pa jel nije to vise manje bilo jasno da su se klubovi dogovorili. Ono što je nejasno je dio nakon Lokomotive i što se tu događalo, ni jedni ni drugi nisu konkretno rekli zašto je transfer propao.
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    Ljudi jasne su stvari. Ako je fiorentina poslala dinamu da prihvaća ponudu, da trebaju potpisati papire to ujedno i znaci da je sve dogovoreno. Nitijedan klub ne pošalje završnu ponudu klubu za dogovor dok se ne dogovori s igračem za uvjete. Znaci uvjeti su bili dogovoreni, samo se čekal potpis naših iz Maksimira. Kaj se tiče Brekalove place trebala je biti 110 k, to provjereno znam da je bilo dogovoreno plus bonus za naslov od 100 k kojeg je na kraju Brekalo prepustio fiorentini da zadovolje njihove zahtjeve i odrekao se tih novaca. Problem nisu bile igračeve financije Dinamo je dal sam to igraču i ihrac je to prihvatio. Problem su bile potražnje fiorentine do 600 k za posudbu. Uspjelo ih se slomit da pristanu na 100 k i 100 k kojih se Brekalo odrekao za naslov prvaka. Sve je bilo dogovoreno, naši izgubili lokomotivu dogodio se show i rekli su Brekalu da ne znaju hoće li ga novi trener htjeti, da jakir vjerojatno dobiva pedalu i otjerali Brekala od Dinama. Kaj se tiče Brekala i Hajduka, rekao sam pravi dinamovac tamo nikad ne bi smio otići, ali kazem opet u slučaju Brekalo-Dinamo isključiva krivica je na našoj upravi ne na igraču.
  • NitkoBitan
    17k
    ali kazem opet u slučaju Brekalo-Dinamo isključiva krivica je na našoj upravi ne na igraču.Miro Vugrinec

    Pa sta nije trazio od nas novce koje su mu u Hajduku ponudili? Imali bi Brekala (bez ovog visetjednog nadmudrivanja ponudama) i Jakir bi pokupio pedalu jer bi se i za to novca imalo. Nemoj mi samo molim te prodavat pricu da tamo ima koliko su mu u Dinamu nudili.

    Daj Boze da ispadne flop od igraca pa da tih milju il kolko eura smatramo najboljom ustedom ikada (igrom slucaja).

    Btw. treba napomenut da je Brekalo sa Hajdukom usmeno dogovorio mogucnost ostanka dolje sto kod nas nije bio slucaj jer bi se radilo o cistoj posudbi. Kaze Bara da nije vjerojatno da ostane, ali cim spominje vjerojatnost znaci da postoji mogucnost i da ostane u Hajduku (bio produzetak posudbe ili transfer).
  • Krizy
    43.2k
    Ja više vjerujem Dedi i njegovim informacijama, nego mailovima Bare, koji odavno radi mnoge stvari na štetu Dinama. Neka odjebe i odvede sve što ima u Hajduk, nije jedini menadžer na svijetu.

    Čovjek je otišao za manje u Hajduk, neka uživa dole i to je to. Jedini dobar potez uprave.
  • Ludovic IX
    7.2k
    brekalo j3 jednako kriv. Seljacina tovarska sw uvrijedilo. Što ga branis toliko. Da je pricekao jedan dan, jakir je ostao i došao bi. Ko ga jebe. Ako je njemu bilo ispod časti pričekati da sw riješi situacija sa trenerom onda nek se jebe. Pretpostavljam da mu jakir i je dao usmene garancije da će igrat svaku..
  • Nogo
    3.6k
    Jedan dan je trebao pričekati, jedan. I onda smeće zalizano ga odvede dole za šaku para ispod stola.
    Zanimaju me Brekalovi roditelji kako su sretni s tim potezom.
    Mislim da neće iz kuće izlaziti tjednima!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.