• Jaro
    7.3k
    Zar nije ono Lesi graktao da je Šimić Upravi stavio u ugovor da odlaze ako ne budu prvaci?superhik

    Upravi nije sigurno jer je on bio cetvrti kotac i nije on slagao ugovore ostalima...
  • Mali Zeus
    12.7k
    Je li bilo da je profa bio spreman na sporazumni raskid, dogovorio sa stožerom da će uzeti 4 plaće, a onda su cijelom stožeru ponudili 250k i piši propalo?

    Teško ciganjenje za lovu.
  • Papastrumf
    12.2k

    Lista koja pobijedi ulazi u Skupstinu, a njen nositelj je kandidat za Predsjednika. Sucelit ce s nositeljem liste 35, odnosno s Mirkom.
    Ima li 25 ljudi sanse protiv 35? Ima, ali nije jos vrijeme da o tome javno pisemo. Malo strpljenja.
  • Brusa
    1.5k
    mislim da ni jedan trener ne bi takav ugovor potpisao
  • Mali dioničar
    15.2k
    mislim da ni jedan trener ne bi takav ugovor potpisaoBrusa

    I što to govori o tom treneru?

    Da nije trener za Dinamo.

    Hvala, slijedeći.
  • Olmic
    3.6k
    nije prozivka ili nesto slicno nego me zanima slijedece. Kako u zadnje vrijeme tvoji upisi idu u smjeru napadanja svih koji nisu tvoji istomisljenici ( nazivas ljude tu debilima-neka je to dovoljno bilo za ban ), prosipas pamet kako znas sve sta se dogada unutar kluba, oko pojedinih igraca, znas info sa sastanaka, a opet prozivas bilo koga drugog ako otkrije nesto, zanima me hoces ti biti medu 25 ljudi na listi , od nas navijaca, da nas kazem jer tih 25 mora bit predstavnik svih navijaca jer dosta mi je da se marginalizira sve ( kao sadasnja uprava,skupstina ) ako ne djelimo ista misljenja?
  • Nolifer
    8.1k


    Svaka čast. Potpis
  • The Undertaker
    5.1k
    Lista koja dobije izbore neće predstavljati sve navijače već one koji su je nominirali i podržali. Ne postoji forma u kojoj bi bili zastupljeni svi navijači jer je to šarolika skupina. Najbliže bi tome došli da je proporcionalni izborni sustav ali nije.
  • Olmic
    3.6k
    do izbora je mjesec dana, mislim da je vrijeme da se predstave ljudi, program i slicno. Svi smo na istoj strani, ali zelimo demokraciju i da te se ne naziva debilima ako nemas isto misljenje ili ne daj boze suprostavis se
  • Mali Zeus
    12.7k
    ↪The Undertaker do izbora je mjesec dana, mislim da je vrijeme da se predstave ljudi, program i slicno. Svi smo na istoj strani, ali zelimo demokraciju i da te se ne naziva debilima ako nemas isto misljenje ili ne daj boze suprostavis seOlmic

    Nije stvar u mišljenju, stvar je u tome da puno ljudi vjeruje ama baš svemu što pročita u medijima i onda spremno skoče nekom igraču za vrat. A isti novinari jedan dan napišu crno, a drugi dan bijelo.
  • Ludovic IX
    7.2k
    kako se još nezna datum izbora, ima li tko da bi im predložio da budu na dan domaće utakmice. listić dobiju sa kupljenom ulaznicom ako su članovi (živio online) i onda se glasa nakon ulaza na stadion.

    govorim to iz razloga jer mislim da bi tako bilo nabolja izlaznost
  • Papastrumf
    12.2k

    Ja ako nesto znam, ne koristim to da bi eto obavijestio sveopcu javnost o tome, posebno ne ako se radi o stvarima koje ne bi trebale curiti. Debilima sam nazvao ljude koji se love na clanak u medijima, a valjda su se i sami sto puta uvjerili da svako piskaralo moze napisati sto hoce, odnosno sto mu se kaze.
    Jucer smo dosli do toga da su nakon tog clanka ljudi poceli pisati da se Ademi zalozio za trenera jer ga je eto ovaj kakti vratio iz Kine i drzi ga u prvoj ekipi. I to je hrpa forumasa prihvatila za cinjenicu i drvi po tome.
    Ademi je los kao i 90% ekipe i toga je valjda i sam svjestan, ali covjek je legenda ovoga kluba i zalosno je da ga se tu proziva i to na temelju nekakvog clanka.
    Sto se tice navijacke liste, kao sto ti je @The Undertaker napisao, ona ne moze predstavljati sve navijace dinama, ali pokusat ce predstavljat navijace koji zele dobro ovome klubu, bez ikakvih osobnih interesa. Ta lista ce biti sastavljena od sposobnih i poslovnih ljudi prvenstveno, a navijaci (sjever) ce na njoj imati mozda jednog predstavnika. Eto, nadam se da sam ti odgovorio.
  • Olmic
    3.6k
    naravno da ima puno lazi, ali svi imaju neke izvore, ali zato je bitna transparentnost za koju se svi zalazemo, da ne bude sve zacahureno kao do sad. Ne treba se demantirat svako sranje, ali sad se vec toliko nakupilo da vise ne znas sta je istina a sta laz
  • Olmic
    3.6k
    jesi i hvala na odgovoru, nemam nista protiv vise predstavnika sjevera, niti je to bio bit mog upisa, samo zelimo transparentnost
  • Mathiasovi Chageri
    2.6k
    Vlatka Peras. To ime treba pisati svugdje kad se bude govorilo o grobarima Dinama. Nesposobna, nedorasla kuhačica kave koja je postala predsjednica uprave najuspješnijeg kluba u državi. U zadnje tri godine nije uspjela pronaći sportskog direktora, bavila se više borbama za vlast, klub se blamira prilikom dogovaranja transfera i srozava si ugled što će doći na naplatu u budućnosti jer ovakvo klošarsko poslovanje će imati posljedice, a ona ide po izvlačenjima parova europskih natjecanja i ceri se u kameru. Sve što je napravila jest poliranje vlastitog ugleda kroz bljutave članke Lesičkog, a osim onog jednog besramnog PR-a, nije se udostojila izaći pred medije.

    Danijel Tomačić je ionako Hanželova produžena ruka u upravi i kroz tu prizmu ga treba gledati. Lik za kojeg vjerojatno niti ljudi koji rade u klubu nisu čuli više od prosječnog navijača. On je postavljen da bi gurao Hanželovu privatizaciju što je odmah bilo jasnije čim je Hanžel počeo križati stavke statuta.

    Darko Podnar je sve rekao onim intervjuom u Germanijaku, svi su drugi krivi, a on nema pojma ništa.

    To je nama uprava, ti likovi upravljaju klubom u jednom od najdelikatnijih trenutaka u klupskoj povijesti. Ako još na to dodamo i mandat Antolića pod kojim se isto više borilo za prevlast nego radilo na konkretnim potezima, te živilo na "staroj slavi" Bjelice i Zokija, ništa što se događa trenutno nije čudno. Da imaju imalo obraza, otišli bi zajedno sa klaunom od glavnog trenera, ovako se drže za svoje pozicije dok god mogu i nadaju se da će se pojaviti neki deus ex machina koji će spasiti situaciju, iako je izgledniji scenarij gdje ćemo samo nastaviti na putu prema dole. A na tom putu kod nas, kako zaista i Pipsi kažu:

    "Istina ne važi jer laži se broje
    Ljudi ćuće, ljudi se boje"
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.