• Mr Anderson
    7.9k
    Kamenski je uspješan poslovni čovjek i ne vidim problem da bude predsjednik Dinama. Bolje netko tko je uspješan i financijski neovisan, nego neki kokošar. Što se tiče gradnje stadiona, biti će javni natječaj i ako Kamgrad da najpovoljniju ponudu ne vidim problem da oni rade posao. Ali polako, gdje smo mi još od toga? Godinama udaljeni.
  • Jaro
    7.3k
    uspjesan na valovima Bandica i njegovih poslova, zamjena zemljsita i slicno...

    Edit: Isprike, zamjenio Kamgrad s Bramgradom...
  • Danko
    1k

    Odkud ti to? Kamenski ima firmu od 80-tih, i nije baš nešto radio za banditosa.
    Čovjek je zagriženi dinamovac i uspješan gospodarstvenik , znam ga 30 godina.
  • sport
    3.3k
    Pišeš gluposti tek toliko da nešto napišeš.Argumentiraj dokazima ili zašuti.
  • Danko
    1k
    Možda je jaro pomiješao kamenskog i aferu kamensko.
    Osim sličnog imena jedno s drugim nemaju baš nikakve veze.
  • serbus
    4.1k
    Čim šalje probni balon sa novinarom koji ga svaki put oslovi sa gospodin Kamenski nije mi dobro.

    Muka mi je od te silne "gospode" u klubu.
  • BBB Mataa998
    1.7k

    To je osnovna stvar kulture i nacina vodenja razgovora…
  • serbus
    4.1k


    Slažem se , samo kaj smo vidjeli zadnjih 30g možeš na prste jedne ruke nabrojati gospodu koja su bila u dinamu.
    Zato sam oprezan na tu "gospodu".. Sad neka on meni , nama pokaže da zaslužuje biti gospodin.
  • Mathiasovi Chageri
    2.6k
    Nije stvar u tome dal je čovjek uspješan ili Dinamovac. Kamgrad je gigant i nema tu dileme da je čovjek izgradio dobar biznis i da zna voditi posao. Problem je u tome što su nam se u ovih zadnjih 30 godina svi poslovnjaci na čelnim pozicijama kluba usrali u život kad god su došli u situaciju potencijalnog sukoba interesa.

    Meni nije problem da lik bude predsjednik Dinama i ne dovodim u pitanje njegovu moguću ljubav prema Dinamu, ali mi je problem da bude predsjednik Dinama i da njegova firma gradi stadion. Isto kao što mi je problem da lik bude predsjednik Dinama i njegov sin ima menadžersku agenciju u kojoj su redom igrači koji igraju u klubu. Također mi je problem da je lik u upravi Dinama a njegov brat ima sve poslove ugostiteljstva na utakmicama Dinama. Isto kao što mi je problem da si predsjednica Dinama a tvoj partner radi s klubom i štancaju mu se fiktivne fakture.

    Ajmo se maknuti od potencijalnih sukoba interesa i naći čovjeka koji je ozbiljan čovjek sa vizijom, a ne da mu tetka, kum, brat i sin žive od Dinama, nego da on živi za Dinamo.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Nitko pojma nema planira li uopće Kamgrad graditi stadion, ali dipli se naveliko o sukobu interesa. Stvarno svašta.
  • Klenx
    5.6k
    Godinama nas vode lik stariji od Tutankamona, bjelovarski šibicar koji je pokrao sve živo iz kluba i koje su naslijedili 3 tuduma nesposobni stvoriti 20 eura svojim radom.

    I mi sad raspravljamo da li je Kamenski poželjan?

    Pa i da nije, čovjek je multimilijunaš koji je bar neki kurac u životu stvorio i samim tim u startu ne bi trebao biti pohlepan kao gore navedeni.
    Na kraju krajeva, ako bude ODABRAN po novom statutu, gdje je problem?
  • The Undertaker
    5.1k
    S tim da stadion i njegova gradnja, kako izgleda, neće imati nikakve veze sa Dinamom tj. Dinamo u tome neće aktivno sudjelovati.
  • NitkoBitan
    17k
    Otom potom. Kojim modelom ce Maksimir bit izgraden to jos nitko ne zna. Nemre se iskljucit opcija da ce i Dinamo sudjelovat u gradnji.
  • boem
    309
    Ako ništa drugo, meni se čini sasvim okej imati građevinara na čelu kluba u periodu u kojem bi trebala barem početi izgradnja. Ne vjerujem da bi se njegova firma prijavila za izgradnju u tom slučaju, a čovjek se kuži u stvar. Opet, multimilijunaš je pa valjda neće krasti :D
  • Mathiasovi Chageri
    2.6k
    Pa i da nije, čovjek je multimilijunaš koji je bar neki kurac u životu stvorio i samim tim u startu ne bi trebao biti pohlepan kao gore navedeni.Klenx

    Uli Hoennes je zaradio za tri života pa je mešetario sa dionicama svoje firme i završio u zatvoru. Alfredo Saenz je bio dugi niz godina na čelu najveće banke unutar eurozone, Santandera, proglašen je najboljim bankarskim direktorom par puta, imao lagodan život pa je varao. Jay Y. Lee je bio potpredsjednik Samsunga, pa se bavio mitom. Da ne govorim o Bernijeu Madoffu, koji je zarađivao 100 milijuna dolara godišnje pa onda izveo najveći ponzi scheme u povijesti SAD-a.

    Nevezano za Kamenskog, ali nadati se da je netko bogat pa nije pohlepan je baš optimistično i iluzorno. Sirotinji je i milijun puno, multimilijarderima ni par stotina milijuna nije dovoljno
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.