• gledatelj
    359
    Ja se malo pogubio oko broja skupštinama. Sad bi ih trebalo bit 80, ali ih je 72 zbog izbačenih i umrlih. A bit će ih 60 kad se izglasa novi statut. Kako onda traže 10 novih?
  • Pop corn
    6.1k
    Netko tko bolje poznaje novi statut da mi objasni ako na godinu dolazi do novih izbora i novog predsjednika kluba,to bi onda vjerojatno znacilo i cijela skupstina nasa ili kako?
    Vec sam sve konce izgubio u ovim njihovi
    BBB Mataa998

    Istječu mandati članovima Skupštine i istječe mandat predsjedniku kluba (njemu 7. il 17. 3., tako nešto, ne mogu se točno sjetiti datuma, ali ima u Registru udruga upisano), a samim predsjednikom i članovima IO. I onda se treba izabrati nove u mandat, a to se radi po onom statutu koji je na snazi u trenutku kada se odlučuje da se ide u izbore.

    Prevedeno na naš politički život: Kada raspiše izbore Milanović oni će se održati po aktualnom izbornom zakonu koji je nedavno izglasan, a u kojem su nove izborne jedinice.
  • jedan u nizu
    6.8k

    treba popuniti skupstinu dok traje trenutno 'saziv' skupstine i uprave.
    Da bi na sljedecoj skupstini imali potpuni broj od 80 clanova. Tj Mirkec zeli da mu prevlast bude veca u odnosu na Zorica, tako sto su izbaceni neki ljudi, a na njihovo mjesto ce doci Mirku podobni ljudi.

    na proljece ce se birati nova skupstina, dio na izborima, aa ostatak ce odabrati/predloziti Barisic. Vrlo lako moguce da to bude ista ekipa koja je sada njemu vjerna, jer ih ima oko 30 ako se ne varam
  • Sajla
    4.3k
    ne želim ni pitati ovo ali... u trenutku imenovanja novih 10 Barišićevih ljudi u skupštinu - zar mu išta više treba?
  • Jaro
    6.2k
    pa ne, ni povjerenici mu inda vise nisu potrebni...
  • Sajla
    4.3k
    jasno, bilo je to retoričko pitanje koje ne želim postaviti jer znam odgovor :(
  • gledatelj
    359
    Ali di su iskopali 10, ako su cijelo vrijeme govorili da ih je trenutno 72?
  • Nino Bule
    12.2k

    Jedan je u NO imenovan pa nije vise clan skupstine a za drugog ne znam, u svakom slucaju skupstina sada ima 70 clanova
  • Imamo Dinamo
    3.4k
    Na koji nacin ce se birati NO? Jeli moguce da se na kraju mandata NO samo postave ljudi podobni Barisicu i to je to
  • Nino Bule
    12.2k

    Prijedlog statuta radne skupine je dostupan na internetu i na telegramu grupe pa tamo vidi kako se bira NO
  • gledatelj
    359
    Ok. Hvala na odg
  • Imamo Dinamo
    3.4k

    Aha znaci oko toga se nije nista mijenjalo. Nedavno se spominjalo da je htio ovaj smanjit ovlasti NO pa nisam znao haha
  • Nino Bule
    12.2k

    Navodno je na IO prosao prijedlog statuta sastavljen od radne skupine s izmjenjenim omjerima u skupstini, io i no.
    Onaj drugi prijedlog je potpuno drugaciji statut sa milijun izmjena i između ostalog prakticki nepostojecim NO i od tog prijedloga nista.
  • Endeavour
    496
    Nakon što smo igrački koliko-toliko pozitivno završili 2023. ajmo privesti kraju i administrativni dio sa novim statutom. Sama ta činjenica bi ovu sezonu učinila povijesnom.
  • sport
    2.5k
    Sa 10 Barišićevih novih skupštinara,skupština može izglasati kako ne prihvaća novi statut.Uglavnom kako sam čuo danas na tekmi slijede problemi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.