• Jaro
    7.3k
    https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/jutarnji-ekskluzivno-doznaje-potpuni-raskol-u-dinamu-nista-od-sastanka-izvrsnog-odbora-15400270

    Prema ekskluzivnim saznanjima Jutarnjeg lista sastanak Izvršnog odbora Dinama neće se održati, premda je subota izabrana kao dan kada bi se obje strane trebale izjasniti oko novog klupskog Statuta. Kako saznajemo, očito je da je došlo do raskola.
  • Noel
    6.3k
    Znači usvojen prijedlog navijača?
  • gledatelj
    566
    Ove stvari su u jednu ruku i dobre jer znači da ipak postoji dio ljudi koji je za promjenu (pozitivnu). Dok god nije sve jednoglasno i to negativno, postoji šansa za boljitak kluba.
  • Captain America
    17.7k
    Za dušebrižnike koji su bili zabrinuti zbog nečijih političkih preferencija, prema Lesiju je Nauković obriso pod onim idiotom iz Lane. Doveo ga je do ludila dvosatnim iznošenjem argumenata :ok:
  • jedan u nizu
    8.3k

    kako to a ima profilnu sliku sa logom MOZEMO! ?

    salim se, moram malo prcati one koji su pljuvali po njemu zbog te slike bez da znaju ista o covjeku.

    salu na stranu. Jel zna netko sta se dogada, tko je odbio ciji prijedlog, tko je stao na koju stranu?
  • Patak
    2.9k
    Ja znam ponešto o tom čovjeku i komentirao sam da mi je čudno da bi takav Dinamovac, ali i uspješan poslovni čovjek imao bilo kakve veze s tom nakupinom woke aktivista i nabijača lonaca s ulice. I drago mi je da je tam di je sad
  • Nolifer
    8.1k
    Za dušebrižnike koji su bili zabrinuti zbog nečijih političkih preferencija, prema Lesiju je Nauković obriso pod onim idiotom iz Lane. Doveo ga je do ludila dvosatnim iznošenjem argumenata :ok:Captain America

    Svi su meni oni isti. Tak da nisam oduševljen ni sa jednim od navedenih i ne želim se navuć.
  • emilperska
    5.6k
    Ajmo insajderi, da li dns ima sjednice ili ne?
  • marcio amoroso
    36.5k
    Svi su meni oni isti. Tak da nisam oduševljen ni sa jednim od navedenih i ne želim se navuć.xFire

    Jedan dobronamjeran savjet. Nemoj biti ograničen kao balkon. Svugdje ima dobrih ljudi i iskrenih Dinamovaca.
  • Nolifer
    8.1k


    Bolje i ograničen kao balkon, nego kud svi tud i mali mujo. Oprosti, ali ako bude neka bolja alternativa od navedenih, razmislit ću. Do tad ne želim promjenit mišljenje i ostajem pri svome.
  • Jurki
    11.7k
    da su svi isti onda bi se dogovorili odmah i nebi bilo tih turbulencija.
    Predriblali bi nase predstavnike u klubu samo tak.
    I slozili statut kak njima pase jos zatvoreniji i jos vise u sluzbi klubske vrhuske.
  • Captain America
    17.7k
    Jel zna netko sta se dogada, tko je odbio ciji prijedlog, tko je stao na koju stranu?jedan u nizu

    Noćas je u podcastu rečeno da ima više frakcija i da jedino navijači mogu spasiti stvar. Jedna strana želi privatizaciju, druga želi Barišića kao apsolutnog vladara, treća bi se priklonila navijačima... Štetočine su mislile manipulirati s našom dvojicom, a došli su tako pripremljeni na sjednicu da su ovi ostali zatečeni.

    Svi su meni oni isti. Tak da nisam oduševljen ni sa jednim od navedenih i ne želim se navuć.xFire

    Ne podnosim Možemo, ali uvjerio sam se da iz svake stranke ima korektnih ljudi. Za razliku od perasice i ostalih, naša dvojica imaju uspješne karijere i ovo rade isključivo iz ljubavi umjesto sebičnih interesa.
  • Mali Zeus
    12.9k
    Ček jel moguće da nam je klub u egzistencijalnoj krizi i na prekretnici, a neki i dalje pričaju o tome kaj je Nauković surađivao s možemo.

    Strašno. Daj se sredite.
  • ZGWest
    569
    Jel bilo neko odredjeno vrijeme kad je bila planirana skupstina danas? Tipa u 17h?
  • deda
    32.6k
    Misliš IO? Nije.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.