• Ivdzo11
    4.2k
    odugovlacilo se maksimalno valjda, pa je tek prije par dana spremljen izvještaj, tako da se ceka odgovor
  • Facke
    3.6k
    Same nek nastaviju. Pa bu nam Senf predsednik od iduceg leta. :lol:
  • masacusec
    3.5k
    Mumija je identično smeće ko i mlađi mu mentor, ni veće ni manje.
    I zadnje dane svojega bijednog života zagorčava živote onima koji su sve ove godine bezuvjetno uz klub, i kada grmi i kada sije...
  • sport
    3.3k
    Nikola Hanžel osnuj si svoj klub.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Covjek sam koji smatra da se sve moze rijesiti rijecima i na uljudan nacin. Isto tako znam da postoje ljudi koji imaju puno kraci fitilj...pa eto, neka setaju bezbrizno ulicama ako spavaju mirno...
  • Noel
    6.3k

    Ko je išao onda sa takvim likovima radit usmeni dogovor i očekivat ispunjenje istog? Do prije par mjeseci su bili Mamićevi ljudi sad odjednom ide sa ruka davat sa njima i očekivat da će se držat dogovora.
  • Noel
    6.3k

    Kog ti lažeš? Svi znamo da se sa tobom sve može riješit litrom i vodom ili kojom pivom
  • Nino Bule
    13.7k
    Do prije par mjeseci su bili Mamićevi ljudi sad odjednom ide sa ruka davat sa njima i očekivat da će se držat dogovoraNoel

    Alternativa je bila sta tocno ?
  • Jurki
    11.7k
    postoje ljudi koji imaju puno kraci fitilj...pa eto, neka setaju bezbrizno ulicama ako spavaju mirno...Gražvydas Mikulėnas


    eh da bome.. ne znam al bi mi bilo svejedno.. i dobro bi si razmislio dal je vrijedno staviti svoju glavu na panj zbog starog prdonje koji moze sutra mandrknuti i otici kvragu doslovno.
  • Ivdzo11
    4.2k
    Neki izvori kažu da je navodni prijedlog, kompromisna ideja, da na kraju bude raspored 35+25. To je navodni prijedlog predstavnika navijača. Uz dodatak, da predstavnici navijača u Izvršnom odboru imakju četiri poredstavnika umjesto dva kao do sada, a predsjednik bi imao osam plus jedanm od bi bi bio deveti. Saznali smo da je Nikola Hanžel, koji se nametnuo kao jedan od bitnih figura Dinama, zapravo ‘izvisio‘. Makar o svemu tome se treba još raspraviti u subotu.
  • sport
    3.3k
    I da,zbog borbe za vlast u klubu opet će zaboraviti da smo još jučer trebali imati sportskog direktora.Uskoro ćete na stadion morati dolaziti poskrivećki smradovi odurni.
  • Klenx
    5.6k
    Nema šanse da bi to predložili.
  • Noel
    6.3k

    Po toj logici alternative nema bi onda trebali pristati na ovaj prijedlog njihovog statuta.
  • Jurki
    11.7k
    I da,zbog borbe za vlast u klubu opet će zaboraviti da smo još jučer trebali imati sportskog direktora.Uskoro ćete na stadion morati dolaziti poskrivećki smradovi odurni.sport

    Teska srca cu ovo reci.. ali da .. dao bi da ne osvojimo ove sezone nista ako bi to znacilo da bumo krenuli ispravnim putem..
    Edit: znam da je to glupa floskula koja je ponovljena vec ne znam kolko puta.
  • Crle
    526
    Išlo se kao i uvijek raditi za dobrobit kluba. Ovo što se događa može se jedino predbacivati njima tamo, nikome drugome. Uopće nije bitno da li se vjerovalo nekome ili ne, nego to da je jasno tko je ovdje vođen boljitkom kluba a tko interesom.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.