• Bosna86
    11.6k
    A kakve on dokaze može dati? Mislim može, ali onda direktno povlači i sebe u blato… Za sta god Antolica optuži, on je to naredio ili bio toga
  • Fićo1986
    992
    Neznam zasto veci dio populacije smatra da ono što mamić iznese ili kaze je istina,zbog cega je ta percepcija vecini onih njegovih podanika u glavi,jel to zbog boje glasa ili frizure?
  • IstinaZaDinamo
    1.4k
    Covjek bolje obavijesten od bilo koje tajne sluzbe, dio o Orsicu i Pjaci mi je vrh. :rofl:

    Nek si gradi solarne panele sta li vec i makne se od Dinama i on i svi lizaci skupa sa njim jedbom zauvijek.
  • Tercel
    420


    Možda zbog lažnog plača ili gestikulacije rukama...
  • Keyser Soze
    8.3k
    Zato kaj je mentalitet većine ljudi kako treba biti baja, ionako svi kradu pa neka krade i on kad već može, a uz to ima "karizmu" koja se manifestira jebavanjem majki svima i to je ljudima jebeno. Mi smo kao društvo postali moralno dno, idole nalazimo u ljudima koji su davno trebali biti iza rešetaka, svi ti ljudi podržavaju Mamića jer zapravo žele biti u njegovoj poziciji moći i sve napravili isto kak i on, zaboli njih za nogomet, moral i Dinamo.
  • Jurki
    9.2k
    potpisujem sve kaj si napisal. Mi smo kao drustvo dotaknuli moralno dno. Idealiziramo lopove, postavljamo ih na vlast itd itd. Bitno da zna srat, a to kaj te kradu i pljackaju godinama nikome nist. Ovo sve se moze reci i za drzavu i Dinamo.
    Bome smo drustvo za ozbiljnu psihijatrijsku analizu i vjestacenje.
    Svima njima koji su u i oko kluba se jebe za Dinamo. Samo je vazno njegovo velicanstvo novac. Koljite se štakori.
  • masacusec
    3.2k
    Kao što sam rekao, on više ne iznosi svoju obranu, već stihijski napada druge i povlači ih za sobom u kaljužu...
  • Tradicija bunta
    5.6k
    Ako su glasine o cifri za Čačića približno točne, to je za kaznenu prijavu.
    U osnovi je ovako što se površno da iščitat neke stvari ispravno detektirao samo malo ko će primjetit da je baš on de facto gurnuo klub u ovakvu situaciju. Što bi se reklo danas, fali kontekst. Ne treba nitko bit pretjerano pametan da bi došao da zaključka da je klub trenutno u procesu srozavanja. Ubrzanog.
  • Infinity
    15.3k
    Davanje Čačiću 1,5 milijuna nečegaThe Undertaker

    Ja cisto sumnjam u tocnost tog podatka. Ne vjerujem da je itko takav idiot. Pa Cacic toliko nije imao ni u eri Mamica kad je ovaj lovu izvlacio na sve moguce nacine.
  • superhik
    10.5k
    Glava Vlatkicu opet gurnuo prema kaznenoj prijavi:
    "Antoliću sam napisao: 'Kad si bio na dnu dna, dao sam ti kruh pa poslije i poziciju koju si samo sanjati mogao. Dali smo ti 300 tisuća eura, slao sam ti novce preko Vlatke Peras, ti si nas izdao i na putu si sa svojim lopovskim suradnicima da uništiš ono što sam ja gradio.'"
  • Mr Anderson
    5.7k

    Pa on je već u blatu. Briga ga. Već je slično napravio s onim sucima.
    Meni se čini da je on svjestan da gubi. Izgleda da ga i Vlatka i Amra polako napuštaju. To mi je još upitno obzirom da je jednoj kupio stan, a druga mu bila ljubavnica.
  • The Undertaker
    4.3k
    I ja sam se ogradio jer je u ovim međusobnim optužbama sve puno poluistina, dezinformacija i jednostranih interpretacija. Ja nisam selektivan i Mamića držim glavnim odgovornim i za dobro i za loše u Dinamu zadnjih 15 godina. Za ovo stanje je on glavni krivac, ovo je sustav koji je on posložio i ovo su ljudi koje je on doveo.
  • deda
    28.7k
    Ljudi moji, sva ta konfuzija, poluinformacije, dezinformacije samo pojačavaju našu tezu da se ne borimo protiv Mamića nego protiv okakvog načina upravljanja Dinamom. Svi živi sve žive pokušavaju svrstat u neke tabore i rovove. To je samo magla koju navlače na ono što je kristalno jasno. Hoćemo Dinamo, hoćemo klub koji je transparentan, demokratski, ustrojen prema zakonskim načelima, a ne leglo izvlačenja novaca i kriminala.
  • plavi67
    920
    znači svaka čast svima koji mogu gledat pravomoćnog osuđenog lopova s tim odvratnim naočalama u njegovim monolozima .
    ja izdržao ravno 5 sek.
  • maddaddam
    2.9k
    Izdrzao sam do stojana, najboljeg nogometasa generacije, znaci cca 50sec vise od tebe.

    Kaj velis za ideju da budes povjerenik ispred ZD?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.