• sanjinlego
    3k


    Pa kada vidimo da nam u Upravi sjedi osoba zadužena za nosanje kuverti - vrlo je moguće.

    EDIT: Zeus, rekao je to javno. Mislim na Drmića, za ostatak igrača pričaju to itekako privatno.
  • Jaro
    7.3k
    Ovo znaci da ce Dinamo postati prvi klub u kojem ce igraci voditi sportski dio - jer u upravi i klubu nema ko drugi...
  • Šteco
    680
    ali tko ce obaviti razgovor sa tom jebenom upravom???Georg Koch

    Tko će predstavljati "upravu", je također dobro pitanje.
  • sanjinlego
    3k


    Razmisli malo prije nego gluposti izvališ. Nije prvi put, da ide sastanak Uprava, igrači (kapetani) i trener. Da se vidi koji je problem i jedne i druge ali i treće strane.

    Ne znači to odmah da će Ristovski odlučivati o Dinamu, joj joj.
  • austrijanac
    4.1k

    Učestalo si kontradiktoran sam sebi pa više ti nitko ne može riječi vjerovat.

    Za sastanak me boli ona stvar kad nitko od sve tri strane (izuzev Ademija) nema kredibilitet niti kvalitetu da odlučuje o Dinamu.
  • sanjinlego
    3k
    “Ometa nas kaos u klubu, a ne čudim se što Oršić ne igra u Engleskoj.”

    Josip Drmić za Sportske, veljača 2023.
  • marcio amoroso
    36.5k
    Ekstremne situacije traže ekstremne rezone. To znaju svi koji su ikada vodili bilo šta. To može biti smjena uprave, može biti smjena trenera, a može biti i klupa za neke igrače koji su trenutno nedodirljivi kao Perić ili Mišić. Bez promjena nastaviti dalje je samoubojstvo.
  • mali M
    5.1k
    Zar poslije Gorice nije bilo da igraci zamjeraju i treneru njegov stav, kako sad nista ne zamjeraju?austrijanac

    Mislim da je na primjeru Mihe i Maxa, pa i Vidovića pokazano kako im je najbolje ne prigovarati Jakiru Velikom jer inače neće vidjet travnjaka pa ni da su kosilice...
  • austrijanac
    4.1k
    pa ni da su kosilicemali M

    Izjava dana
  • sport
    3.3k
    Predsjednica Uprave će reći igračima i trenerima:dečki izdržite do zime,dajte sve od sebe a poslije ćemo vas pola rastjerati i dovesti bolje.Jedino je pitanje tko će to učiniti iz sadašnje rukovodeće strukture jer oni o sportskoj politici nemaju pojma.Mene čudi da I.O. kluba koji imenuje Upravu ne reagira i pitam se ćime ih to Peras drži za muda da se njezin rad ne propituje.A zapravo kad vidim tko je sve tamo onda se i ne čudim jer svi imaju putra na glavi.Još uvijek smo u kružnom toku što se tiče upravljanja klubom.
  • SAS1987
    14.7k
    pitam se ćime ih to Peras drži za mudasport

    Nadam se da ne sa zubima :lol:
  • NORTE
    11.4k
    Ide razgovor danas. Uprava, igrači (kapetani) i trener - potvrđeno!!!sanjinlego
    Hahahahhahahahahahaha!!!
    E to se zove NEODGOVORNOST!
    To se zove loše upravljanje!

    Pobijedit ćete Lokomotivu i Oriolik i mislite da ste se iskupili????

    Znate li vi koji klub predstavljate??!

    Slijepci potpišite Bjelicu pa podnesite ostavke!!


    Što učinili ste vi od dinama mog, odlazi upravo!

    Ozbiljno razmišljam da na Lokomotivu iz inata ne idem, godišnja mi ništa ne znači.
    Samo ludost jer živim ovaj klub 20 godina me može dovesti na stadion u nedjelju.
    Vrag ti nedelu s Jakirom.
  • Bosskovitz
    12k
    vi koji su ikada vodili bilo šta. To može biti smjena uprave, može biti smjena trenera, a može biti i klupa za neke igrače koji su trenutno nedodirljivimarcio amoroso

    Smjena uprave ne može jer ju nitko ne može samo smjeniti, jedino da sami daju ostavke što sigurno neće. Klupa za neke igrače koji su trenutno nedodirljivi je realna, ali naš problem nisu 2-3 nedodirljiva igrača. Jučer je Max skrivio penal, ali nećemo benchanjem Maxa riješiti problem koji je puno širi i tiče se pristupa, mentaliteta i psihe cijele momčadi.

    Realno, u tom tercetu uprava-igrači-trener, trener je jedina promjena koju možeš napraviti odmah i da momentalno napravi razliku, zato generalno treneri i najbrže lete jer je jednostavnije zamijeniti jednog trenera nego 7-8 igrača, a kamo li samog sebe (jer sve su to odluke koje donosi uprava).
  • Dudu9
    816
    Treba se izvršni odbor sastati i raspustiti upravu i postaviti novu zajedno sa SD, a ne uprava i igraci o cemu ce oni pričat da im Vlatka skuha kavu mozda zaigraju bolje
  • San Lorenzo
    15.7k
    im Vlatka skuha kavu mozda zaigraju boljeDudu9

    Štedimo, Vlatka zato kuha slabiju kavu, dečki su zato pospani i igraju loše. Mystery solved!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.