• Crusades1986
    10.1k
    Koliko god Mamić bio ovakav ili onakavxyz

    "Nisam za Mamiča, ali"
  • Nino Bule
    11.9k
    Mozda al qaidin avion koji se zalijece u klub i sve unistava.
    Osobe iz kluba isto imaju svoje interese i mogu pricat svasta, ne mislim pusit price ni jedne ni druge strane i oboje nek odjebu iz kluba a mamic nije avion nego najgora opcija na planeti zemlji koja postoji za ovaj klub

  • Ludovic IX
    5.9k


    Nosi si ga doma..iz prve ruke znaš.
    Igrač je došao u dinamo sa tatom. Molio dinamo da ga uzme besplatno i cacic nije htio. Aj se pokri ušima ako vjeruješ tome.

    Možda su i bili ali onda i traz8li par milja za potpis. A mali rukavina je dobar ali di je trebao bit do odlaska orse.
  • blackbully
    4.5k
    Gledam komentare na liveu chatu na YouTubeu, bolesnici jedan do drugog. Da takav klaun može imati toliko "podrške"...
  • NitkoBitan
    13.3k
    Gledam komentare na liveu chatu na YouTubeu, bolesnici jedan do drugog. Da takav klaun može imati toliko "podrške"...blackbully

    Ti ljudi ne navijaju za Dinamo, ti ljudi navijaju za Mamica. Briga ih protiv koga igra Dinamo ovaj vikend. Zanima ih samo naslov prvaka (ako kojim slucajem ne budemo prvi onda je to jer Mamic nije u Dinamu), za koliko ce se prodat ovaj ili onaj, njegove presice...
  • xyz
    840


    Antolić je mnogo gora opcija, ali vjerojatno će vas većina to shvatiti kad bude prekasno...



    Nije došao igrač, nego menadžer, a sportski direktor se nije uopće pojavio. O razgovoru koji se odvijao ne znam što su tražili, ali znam da su bili. A mislim da, ako se može Brekalo dovesti, da treba pokušati sve jer mi takvog igrača stranca ne možemo nikada dovesti, a pogotovo u situaciji kad smo ostali bez najboljeg igrača.
  • NitkoBitan
    13.3k
    Od koje ti godine pratis Dinamo? Jbno nam je bilo sa Mamicem u Europi. Ne znam koji negativan rekord nismo oborili. Tek kad su lagano popustile njegove uzde nam je krenulo. Sad prica o nekakvim Brekalima, Beljama, ulaganjima u momcad a dok je on bio alfa i omega Pivaric nam je bio na beku u Ligi prvaka, daj me nemoj...
  • Nino Bule
    11.9k
    Antolić je mnogo gora opcija, ali vjerojatno će vas većina to shvatiti kad bude prekasno...xyz

    Super su mi te tatticevci fore, gori je samo vi toga niste svjesni, argumenata nema samo stovanje lika i djela
  • Captain America
    14.8k
    Činjenica je da je sve vedete doveo on. Isto tako je činjenica da je svlačionica prodisala tek nakon bijega jer nije bilo diktatorskih monologa i upada u svlačionicu kojom je redovito narušavao ionako poljuljanu atmosferu.
  • Ludovic IX
    5.9k


    Mamicev potrcko, eto što si ti kad možeš nac ijedne pozitivnu stvar o njemu ili da je bolja opcija od bilo cega
  • Klenx
    4.5k
    XYZ mi baca na Marčinka
  • xyz
    840


    Nije sramota izgubiti od Milana 0:4 ili Lyona 1:7, sramota će biti kad se bude gubilo od Tobolčara, Gzira, Debrecena i sl., a ta vremena će s Antolićem doći. O Mamiću i uzimanju para iz kluba ne može nitko imati pozitivno mišljenje, ali da je napravio reprezentativan klub to ne vidim tko može sporiti.
  • xyz
    840
    Argumenti su baš onakvi kakve sam mogao očekivati - pljuvačka.
  • thadd
    108
    xyz, naivno si pao na glavatarovu priču, ako imaš manje od 20 godina, oprošteno ti je
  • Nino Bule
    11.9k

    Kakav je to jebeni argument, jesi zavrsio srednju skolu mi samo reci ?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.