• Mali Zeus
    12.9k
    Svakako zanimljivo i baš kaj kažeš. S obzirom da je bilo jako puno glasina čudno da su skočili na dvije noge na tu o Raić Sudaru, a u vezi puno ozbiljnijih stvari i optužbi šute.

    Tim više kaj su sve pokušavali svaliti na Šimića, a sad su na vjetrometini.
  • nemapredaje
    3.2k


    Mislim da je njihova logika da se demantiraju stvari koje maju veze sa sportskom politikom kluba, a ostalo ne.
  • masacusec
    3.5k

    Naučio ju je tatica…
    Zmija kada izlegne, izlegne zmiju, a ne leptirića…
  • Mali Zeus
    12.9k
    Nije ni čudo da kurvetarka želi dovesti natrag Modrića.
  • Patak
    2.9k
    "Njoj bliskim osobama", pa to je modus operandi našeg društva...pa neće valjda nepoznatim ljudima, što je vama...
  • Šteco
    680
    plaćao za marketinške i grafičke usluge, nabavu PVC stolarije, ali i za plišane laviće, lopte i kape koje nikada nisu isporučili.Mathiasovi Chageri

    "Šta tebe boli *** koliko košta prozor i medvjedić."
  • serbus
    4.2k


    I plavko im smeta...:lol:
  • Dinamosaur
    1.5k
    Imam bar dvije vulgarnije verzije u mislima :lol:SAS1987


    Ti se nemas sramit kaj
    Pucaj
  • SAS1987
    14.7k
    Ti se nemas sramit kaj
    Pucaj
    Dinamosaur

    Mi smo Građanski, mi smo gospoda :cool:
  • Dinamosaur
    1.5k
    Gospodski propustamo bodove, nema kaj, a bome i prijelazne rokove, a bome i postarice
  • NORTE
    11.4k
    tako je Dinamo tvrtki Base Connection, za koju se tvrdi da je povezana s dečkom predsjednice Uprave Kluba Vlatkom Peras, plaćao za marketinške i grafičke usluge, nabavu PVC stolarije, ali i za plišane laviće, lopte i kape koje nikada nisu isporučili.Mathiasovi Chageri
    Koliko je novca uludo otišlo iz dinama...

    Koliko je tek ušteđeno nevraćanjem Oršića, Bjelice itd...
    Koliko je tek ušteđeno što se ne mora organizirati tekme LP na Maksimiru i otvarati gornje etaže.
  • Mali Zeus
    12.9k
    Sve im mogu oprostiti, ali neisporuku plišanih medvjedića ne.
  • Georg Koch
    4.6k
    A ima li itko da Upravu spomene i napadne, a tek smijeni?
    Jel sada kao imamo IO i NO.
    Majku ih jebem mrtvu svima koji su nas doveli do ovoga a to je upravo UPRAVA.
    Odlazite govna.
    A jakir biscan i kaneko su razije ispod.
    Kurvo mamiceva odlazi zajedno sa mrtvacom.
  • Vrdjuka
    64
    Svi su vidjeli vec nakon Gorice, trener je izgubio svlavionicu i da je samo pitanje vremena kad ce odleprsati… a uprava? Pa i ptice na grani bi to uocile i donijele pravovremenu odluku

    Eh moj Dinamo, postali smo razina Hajduka
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    (ovo je izjava od nekidan, ako ovo opet kaže osobno budem zvao Brendan Frasera da smakne mumiju...)

    Na pitanje ostaje li Jakirović mirno trener ili je to dovedeno pod znak pitanja, predsjednik Modrih Mirko Barišić odgovorio nam je:
    - Apsolutno mirno ostaje trener.

    Baršić nije bio za daljnje velike komentare...

    - Odgovorio sam vam na pitanje, Jakirović ima ugovor, trener je Dinama i to će biti i dalje - jedino je još kazao.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.