• Papastrumf
    10.4k

    Bakrar je dobar igrač Mislim da nam je mogao biti od pomoći. Kad se sjetim što je Periću radio na proljeće u Puli, bilo mi je neugodno.
  • Krizy
    38.2k
    A ne bi se baš naigrao pored Petkovića, možda bi donio dobre stvari ali nije baš neka klasa da ga plaćaš 2 milijuna a imaš besplatno Emrelija.
  • Mali Zeus
    10.4k
    to će se svidjeti nekima na ovom forumu.
  • mali M
    3.8k
    evo samo je potvrdio da Šimić nije imao nikakvu autonomiju i da je bio žrtva za odluke koje nije sam donosio... kad kaže da ne želi biti samo figura, znači da je Šimić bio samo figura..
    inače sam bio fan Jozaka, mislim da je on digao Dinamovu školu na ovo kako danas kotira u svijetu, ali ostaje taj loš osjećaj zbog Zdravka.. S druge strane logično je da se krimos zaljepio za Jozaka jer mu je dotični izgradio tvornicu igrača. što se tiče intervjua nije doduše ništa u biti loše rekao sa onime što ne štima u Dinamu..
  • DiddyGuela
    1.2k
    Mene uopce nije strah utjecaja klana Mamic, pod uvjetom skorog prihvacanja novog statuta. Također tu je sada novi IO i NO sto znaci vecu transparentnost u poslovanju kluba.

    U tom kontekstu mislim da bi dolazak Jozaka bio puno pogodak.
  • bongo
    689
    Tko god dođe za SD (naravno podrazumijeva se da je netko stručan u pitanju) mora dobiti automonimiju ili barem ne ovisiti toliko o ostalim članovima uprave...

    Sve ostale solucije ne donose nikakav iskorak bez obzira tko bio SD
  • Georg Koch
    3.9k
    SD je jako bitna funkcija. Mislim da, kad bi doveli dobrog, iskusnog, dokazanog SD (pozeljno stranca) da bi se citav klub zaokrenuo naopacke(u pozitivnom smislu).
    Samo mislim da tu postoji jedan problem:
    Da li je nasim vladajucima uopce prihvatljiva ta osoba, sposobna, dokazana, sa autoritetom. Ili bi htjeli i dalje raditi po svome,pa kako god ;)
  • masacusec
    3.2k
    Mene uopce nije strah utjecaja klana Mamic, pod uvjetom skorog prihvacanja novog statuta. Također tu je sada novi IO i NO sto znaci vecu transparentnost u poslovanju kluba.DiddyGuela

    Ako misliš da osuđeni kriminalac koji je izigrao pravosudni sustav zemlje članice Europske unije i pritom ni 15s nije proveo iza rešetaka, nakon donesene pravomoćnepresude; neće izigrati i novi statut, onda si u jebenoj zabludi!
    Klan familije mamić iskorijeniti do te mjere da mu i praunuci ne pomisle svratiti na Maksimir!
    Romeo, o romeo, drži se ti kuvajta i arabije!!! Nikome ne fališ!
  • Mali dioničar
    15k
    Ja bih za sportskog direktora imenovao Igora Bišćana.

    Ima iskustvo Dinamove škole nogometa, igranja u klubu, bio je seniorski kapetan, bio je i trener kluba. Upoznat je sa kadrom. Mlad je.

    Bio je igrač jednog golemog kluba Liverpoola što je ogromno iskustvo.

    Kao trener osvajao je trofeje s Rudešom, Rijekom, Olimpijom i Dinamom.

    Bio je izbornik hrvatske U-21 reprezentacije.

    Ima važeću UEFA PRO licencu.
  • mali M
    3.8k
    ↪Mali dioničar ti se salis?Olmic

    ma šali se.. naravno da ga treba baciti na lomaču sa Šimićem i riješili smo sve svoje probleme.. sada kreće med i mlijeko kada su oni otpali... yes!!
  • Kujtim Shalla
    2.3k
    buraz slažem se da je bakrar dobar i da bi itekako mogao pomoći. Meni puno bolji od miereza. A za ovo što je radio pericu, mislim da nema igrača u hnl koji ga nije vozao. Peric nije mjerilo jer je meni nas najgori stoper ubjedljivo. Od ovih koji dobivaju minute.
  • Olmic
    2.9k
    to kaj su dinamovci ne znaci da su i sposobni
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.