• sport
    2.4k
    Čestitam svima koju su i ovdje kakali protiv Šimića koji je u klubu 5 mjeseci a o onima koji su tu 23 godine ni slova.Maske su pale i sad se vidi tko se za što bori u Dinamu.A neki bi mogli i u Međugorje.
  • Nino Bule
    12k

    Da i da imamo sportskog direktora a ne "clana uprave zaduzenog za sportski sektor" ciju svaku odluku mora podrzat svaki clan uprave, max troclana uprava a sd da ima svoj budzet i radi u okviru njega uz naravno gornji limit (3,4 mil eura) za koje mora dobit odobrenje.
  • Facke
    2.6k
    Simic je tu tek par meseci, podnel ostavku, i evo nam opet nemira u klubu. Lutame. Dosle je do prve kritike s strane medija na njeguv racun i evo pobral se je. A zna tocne kam je dosel. Ja tu nis ne razmem. Ja se nadam da se bu dovel sportski direktor. Pa ja neznam ste tu vise koj dela. Ste je zaduzen za skolu i za taj scouting mladih igraca, ste opce scoutira igrace , znaci opet pusiona. Sad bu Jakirovic sportski direktor....
  • Georg Koch
    3.9k
    Strasno, sad ce nam doci neko mamicevo govno i sjebat nas u temelj(opet).
    Bez predvodnika novog dinama, Biscana i Simica.
    Divno da ne moze divnije.
    Moj Dinamo hocemo ikada na zelenu granu
  • Fanboy
    2.3k
    Šimiću i Bišćanu je ovo možda bio prevelik zalogaj, nitko njima nije zamjerao ljubav prema Dinamu i poštenje jer su oboje to još jednom pokazali, već neke krive poteze...

    iskreno, mislim da trenutno nisu ljudi za obračun sa ovom "mafijom" već osobe koje klub mogu voditi u nekim stabilnijim i boljim vremenima. Problem su i dalje Mamićevi ljudi i odlazak njih dvojice ne znači predaju, već još jaču metlu i čišćenje kadrova koji podmeću i koče razvoju kluba.

    Uopće ne vidim razlog zašto bi njegova ostavka sad morala značiti da je itko zadovoljan sa ostalim ljudima u Upravi, da pače svi oni su trebali letiti daleko daleko prije Šimića koji je najmanje kriv, baš kao i Bišćan, no došli su u nenormalne uvjete rada i moguće da nisu ni mogli pokazati sav potencijal i znanje.

    U svakom slučaju dok ne vidim kofere od nekih ljudi iz uprave neću biti miran.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Spominjalo se da Jakirovic ima neke zelje i da je to bio uvjet za ostanak u Dinamu tak da me ne bi zacudilo da on bude trener-SD istovremeno.

    Mogao bi i njemu puknut film kad se krenu Tomacic, Podnar i Perasica mjesat u transfere :lol:

    Bemti zivot sjetih se da je Jakirovic bio dobar sa Mamicem, samo da ne budu neke rikverc kombinacije...
  • blue heart 72
    1.5k
    Po meni je odlazak Darija za nas poraz. Naravno da nismo prezadovoljni prijelaznim rokom, ali kako to odraditi dok imaš bušenje iznutra od petokolonaša? A htjeli mi priznati ili ne oni su u dobrim vezama i sa DNOvinarima i sa Međugorjom, i sve te otrovne strelice nisu slučajno gađale samo jednu osobu.....
  • Jaro
    6k
    jedno ne mora iskljicivati drugo. Simic je do jucer hvalio Barisica i ostatak uprave, a uprava je odradila (s njim u sastavu) uzasan posao izmedju sezona.
    Njegov odlazak, naravno, pokazuje da je on tu doveden s figom u dzepu, ali za hajku na sebe je djelom kriv bas zbog sutnje i hvaljenja ovih koji su mu/nam smjestili.
    Ali da, ovo je poraz... Vec drugi nakon Biscana...
  • Fanboy
    2.3k


    Šimić i Bišćan nisu ljudi za obračun i borbu sa mafijom, oni su mirni ljudi koji su pošteni i vole Dinamo, ali za ovo mjesto rada moraš biti podmazan, ako nisi završiš kao njih dvojica. Oni su za rad u stabilnom klubu gdje se uprava međusobno podupire u što boljem radu za klub i svi imaju isti interes učiniti klub što boljim.

    Dinamo je druga priča, dok su tu Mamićevi ljudi treba netko tko se sa njima zna nositi i raditi usput na dobrobiti kluba. Ako karakterno nisu jak i nemaš tonu živaca da će te napadati sa svih strana i podmetati nogu, onda ćeš brzo odletiti.
  • Teofil Kateran
    988
    Index:
    "Mislim da je to u ovom trenutku najbolje i za klub i za mene. Bilo je ovo dosta intenzivno razdoblje, a svoju odluku ću obrazložiti u danima koji dolaze. U klubu sve funkcionira dobro, sva tijela vlasti su tu, a i omladinska škola je posložena. Dinamo sad ima mira da se pojača ako misli da je potrebno u sportskom sektoru i da nastavi dalje sa sezonom", rekao nam je Dario Šimić.
  • serbus
    3.7k


    Tko bi onda trebao biti taj "podmazan" a pošten i da je naš?
    Koga vidiš(te), da bi trebao biti unutra?
  • Benito
    616
    Od Bišćana i Šimića koji su trebali bit ljudi i pokretači novog Dinama na svojim pozicijama niti jedan više nije u klubu...jako pozitivno
  • sport
    2.4k
    Još ljetos sam pisao da prvo odlazi Bišćan a zatim Šimić,pisao sam o neurotićnoj predsjednici čiji glas vrijedi duplo ali ona nije dala ostavku.Što mislite tko je poslao dečka i ostatak ekipe u Osijek po Miereza.Shvatite da su glavni krivci za sve i dalje u klubu a njihov je problem što 22 godine nisu morali donositi odluke jer je to činio Mamić a oni su samo klimali glavom i potpisivali što je trebalo.Nakon što je Antolić prelomio i rekao da će svi završiti u zatvoru ako Mamić bude iz BiH vodio klub ta ista ekipa je morala donositi odluke a kako su to radili vidimo ali i dalje ostaju u klubu a Dario koji nije dobio ni ovlasti ni vrijeme odlazi.I to je kao normalno.Živio kontinuitet.
  • Orc123
    5.9k
    kaj je najbolje igrac slicne kvalitete vani kosta manje nego tu....to je ziva istina i potvrdeno milijun puta....ili je igrac ili nije a ne da se radi diskeiminacija po naciji.....i onda se iscudjavamo kako to isto rade Sutalu a mi smo 100 puta gori....nebitno odakle je igrac ako daje cijelog sebe za Dinamo. Olmo je 100puta veci Dinamovac od beojnih nasih deckiju zagrebackih koji se skoro da stide Dinama i da su tu potekli....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.