• masacusec
    3.2k
    Sjašite više sa Šimića! Prikazujete ga i dodjeljujete mu samo pejorativne epitete, zaboravljajući da je svojevremeno bio jedan od istaknutijih i isturenijih boraca protiv mafije u klubu.
    Nije idealan, daleko od toga, no upravo zbog gore navedenog, zaslužio je više kredita za o(p)stanak u upravi Dinama.
    Podrška Dariu, sloboda Dinamu!
  • Jurki
    9.4k

    Svaka njemu cast kao igracu. I on je dijete, kapetan i legenda Dinama.
    Svaka mu cast na tome kaj je bio protiv mafije u Dinamu.
    Međutim voditelj sportskog sektora Dinama ne smije poceti intervju sa recenicom “kladionice nam daju 60 posto vjerojatnosti da cemo biti prvaci, da mozemo mirno spavati”.
    Voditelj sportskog sektora ne zna kako se prezivaju igraci koji su dosli u klub prije manje od 2 mjeseca. Bernauer i Kaneko vrlo vjerojatno nikad nece biti igraci za Real, ali nisu zasluzili da ih se na televiziji oslovljava sa “Japanac i Francuz”.
  • Šteco
    531
    Nemam tako dramatičan dojam kakav ste vi dobili, iako je intervju generalno loš.

    • Kladionice je spomenuo jer je u prilogu prije intervjua bilo priče o tome kakve su prognoze kladionice. I kad je rekao "ako je po kladionicama možemo mirno spavati" nešto u tom stilu, te se i podsmjehnuo, što jasno daje do znanja da je i prilog prije intervjua bio debilan. Moj dojam oko toga.
    • Za Kaneka se nasmijao jer je izgovorio "od stranaca doveden je Ja... Japanac, takozvani", što je i meni bilo malo smiješno, jer ga među navijačima u razgovorima velika većina tako zove, ne zato kaj ne znaju ime ili prezime, nego ga jednostavno tako zovu. Sumnjam da mu ne za prezime. Čak i Bernauera većina zove Francuz, rijetko ko Max ili Bernauer. S tim da je i Francuza spomenuo, prvo ga nazvavši imenom ("Maxim"), a onda rekao za prezime "Berne", što mi je malo čudno, to mi je više upalo u uho, jer moguće je da mi izgovaramo krivo svi njegovo prezime, ili mu se dogodio lapsus ili stvarno mu ne zna prezime.
    • Vrlo dobar posao je i meni malo čudno, iako, tko bi prije podnošenja izvještaja novom izvršnom odboru javno rekao "nismo odradili dobar posao", a plus, svi udaraju po tebi, sad još najbolje da i sam kažeš da nije dobro odrađeno, pa daš drugoj struji da te još jače udara, dođeš im na volej. Mislim samo da je to trebao "politički" zapakirat.
    • Ostatak intervjua oko statuta i stadiona je ok odradio.
    • Intervju je odradio Sladoljev, ne Stjelja.

    Neki rezime - debilan intervju, prekratak, razočaran sam zbog toga prije svega. Njega treba u neki podcast, sat-dva intervjuirat, ovo je niš' koristi.
  • Dudu9
    544

    Pa može on ostat u upravi ali ako se ne snalazi u pronalasku pojačanja nek postave sportskog direktora koji će to odraditi
  • Time
    580

    Većina nas i jest za ostanak upravo zbog tog,ja bih rekao ovako...simic odradio solidan posao kod dovođenja domacih(hrvata) igraca...vidovic,kacavenda i stojkovic uz malo sreće kod oporavka bit će to nosioci dinama,halilovic je solidan igrac koji ima mjesta u dinamu.Potpuno je promašio kod dovođenja stranaca te tu treba naučiti veliku lekciju,a i mi skupa sa njim.
  • jedan u nizu
    6.7k
    Dobro ljudi koji k .. pa nije da se covjek ne moze sjetiti imena, koji vam je.
    Covjek se podsmjehnuo i rekao japanac jer ga cijela javnost tako zove, i zato je to rekao. Max mu je ime, tj skraceno od imena, u cemu je pogrijesio, jel mora svakog navoditi punim imenom i prezimenom?

    Od itervjua sam dobio ono sto sam i ocekivao - jedno veliko nista.
    Nije on tu dosao objasnjavati transfere, nije dosao govoriti o internoj politici i poslovanju kluba. Jedan dnevnik ga je zvao jer je ta tema popularna i covjek se odazvao. Nije to bio intervju ili podcast od sat vremena. To su bile 3-4 minute u dnevniku, sta ocekujete od takvog intervjua?
    Samo unaprijed dogovorena pitanja i politicki odgovori.
    Pa nece valjda sam sebe popljuvati i govoriti protiv ostatka uprave?
    Da je ista negativno rekao samo bi se 'produbila' ta 'upravljacka kriza' i javnost bi opet zahtijevala taticu da se vrati.

    Budimo realni, pravi intervju ili podcast od Simica ili vlatke necemo dobiti dok netko ne dobije nogu iz dinama, ili dok se stvarno ne demokratiziramo potpuno i prode razdoblje od godinu dvije i klub se poslozi kako spada pa budemo imali i bolju komunikaciju prema javnosti.
  • Šteco
    531
    simic odradio solidan posao kod dovođenja domacih(hrvata) igraca...vidovic,kacavenda i stojkovic uz malo sreće kod oporavka bit će to nosioci dinama,halilovic je solidan igrac koji ima mjesta u dinamu.Potpuno je promašio kod dovođenja stranaca te tu treba naučiti veliku lekciju,a i mi skupa sa njim.Time

    To da je odradio solidan posao s domaćim igračima si zaključio na temelju "42 minute" koje su odigrali, od kojih neki nisu odigrali niti jednu minutu do sada. Dok si za strane igrače zaključio također na temelju "42 minute" koje su odigrali, od kojih neki također niti jedne minute.
  • NitkoBitan
    13.3k
    Potpuno je promašio kod dovođenja stranaca te tu treba naučiti veliku lekciju,Time

    Max se svida vecini navijaca. Ukrajinac se placa po nastupu + placa, ugovor 1+1 (pedala odmah na zimu vjv). Kaneko je na posudbi (greska ako ga se otkupi). Sosu nismo vidjeli ali tesko moze biti gori od Perica.

    I ako je ovo lekcija barem nije skupa kao polupana prevara Bosko.

    Od cetvorice koju je doveo Simic samo ja Max kupljen odnosno doveden na dugi rok.
  • Jurki
    9.4k
    I ako je ovo lekcija barem nije skupo kao polupana prevara BoskoNitkoBitan

    Bosko nije prevara, vec se potrgal na onoj oranici u Šibeniku.
    Inace kaj se bas njega tice i tu na Zoni smo svi bili vrlo zadovoljni njegovim pocetkom u Dinamu.
    Nakon loma noge vrlo vjerojatno je on nazalost odigral svoje u ozbiljnom nogometu.
  • NitkoBitan
    13.3k
    To da je izuzetno sklon ozljedama se znalo jos dok je bio u Italiji. Velika je greska sto se dalo 4 milijuna za njega, naprosto prevelik rizik.

    Da, polomio se na oranici, ali kako se tako lako ne polome drugi igraci? Nije jedini igrao na tom terenu ali se jedini tako ozljedio.

    Taj tip igraca bi se trebao placat po nastupu ili dovest na posudbu s pravom otkupa a ne iskrcat silne novce odjednom.
  • Time
    580

    Vidovic je odradio više od "42 minute" te je sigurno pojačanje.Stojkovica i kacavendu koje si naveo da nisu odigrali ništa sudim od prije dinama,te su sigurno talenti(oporavak kljuc),halilovica sam naveo kao igrača koji bi ulazio sa klupe,igrao u "manjim utakmicama i slicno te kao ta opcija je super.
    Za strane igrače sam zaključio da je jako loš posao ako ti igrac zna samo japanski jezik a dolazi igrat u hrvatsku (dabogda ja pogrijesio)
  • Captain America
    14.8k
    To da je izuzetno sklon ozljedama se znalo jos dok je bio u ItalijiNitkoBitan

    https://www.transfermarkt.com/bosko-sutalo/verletzungen/spieler/431698 Ne bih rekao.

    Nije jedini igrao na tom terenu ali se jedini tako ozljedio.NitkoBitan

    Od naših igrača Tomislav Duvnjak par tjedana ranije, a i iz ostalih klubova su igrači stradali. Tek nakon Boška su se bacili na sanaciju terena.
  • Orc123
    5.7k
    ajd po cemu si ti uakljucio da je domace odlicno odabrao a stranci su losi!? Nas ce ti domaci dececi doc 9m eura a stranci svi skupa 2m eura! Jel mozes uspoređivati te novce! Od toga si kupio, tj. Kupit ces polomljenog Kacavendu! Cemu izmisljanje! Ovi stranci su se pokazali sascim korektni s obzirom na iznose koji su placeni i na koji nacin su dovedeni! Sta ti si od 4 stranca za 2 m eura ocekivao da ce biri kapitalci ala Olmo, Soudanix Fernandez, Ktc! Covjece Bozji Ktc je imao ugovor koji nemaju ovi svi zajedno! Od svih 4 jedino za sad nije polozio Mika i to jer ga se nije istrpilo, a Maxim pokazao dovoljno da de vidi da cw biti od velike koristi i da je nas 2. Stoper! Kako da bude jos bolji ako do sad nije igrao nego je morao igrati kriminalan Sutalo? Kaneko pokazao da cw biti korisniji od Menala i Marina! Sosa jos nije dobio peiliku pa ga ne mozemo ni ocjenjivati! Jedan Mauro Perkovic koji je btw. Placen 2m eura kao svi ovi zajedno tek je sad docwkao nekakvu priliku. Ide mi na zivce vise ovo pausalno ocjenjivanje igraca i diskriminacija po naciji! Max je bio najbolji peotiv Istre, pa sta si ocwkivao od stopera od 1m eura? Da ce biti Josip Sutalo?
    Da se razumije mislim da je dovođenjw Stojka i Vidovica dobar posao, bas kao o Max, a Kaneko jos ima peiliku se pokazati i dokazati, do ljeta ako zadovolji odlico a ako ne bay...ro su low risk transferi bas kao i Sosa i Halil,....trebaju igrati da bi vidjeli kakvi su. Tako se i za maxa sralo a kad je dobio peiliku pokazao je da moze .
    Sta ti bi nacionalno cist Dinamo? Bez stranaca, a igraci nasi ti na ocigled bjeze van cim se ukaze malo bolja peilika cak i ne bolji klub nego je Dinamo! S kim bi mi ostvarivali rezulate? S Juniorima i HNL igracima? Pokupovali smo pola hnl u ove zadnje 3 god i raspickali smo 15+mil eura u vjetar sa losim dovođenjima igraca koji nisu vise ni blizu Dinama!
  • NitkoBitan
    13.3k
    Ne bih rekao.Captain America

    Netko od forumasa je prije poslao Boskov zdravstveni karton. Cinio se puno duzi od ovog kaj je na TMu.
  • Šteco
    531
    Vidovic je odradio više od "42 minute" te je sigurno pojačanje.Stojkovica i kacavendu koje si naveo da nisu odigrali ništa sudim od prije dinama,te su sigurno talenti(oporavak kljuc),halilovica sam naveo kao igrača koji bi ulazio sa klupe,igrao u "manjim utakmicama i slicno te kao ta opcija je super.Time

    Iako se generalno slažem s time (da su ta trojica veliki talenti), poanta je bila u nečem drugom. Niti domaći niti strani igrači nisu igrali dovoljno utakmica da se išta može zaključiti o njima. Par dobrih ili lošijih utakmica ne može stvarati konačnu sliku. Posebno jer neki nemaju gotovo nikakvu minutažu.

    Dojmovi od prije su glupi, jer zbog toga si pristran, pa ćeš lošije nastupe Vidovića lakše "pregrmit" nego nekome drugome jer je naš i došao je iz Bayerna kao veliki talent. Dojam je recimo i da je Sosa prije dolaska u Dinamo bio velika nada, zbog čega ga je prije svega Bologna platila 1,7 milijuna eura godinu ranije. Ima sada nešto nastupa u Serie A. Football Manager ga ima među najvećim talentima na svojoj poziciji. Konačno, doveden je po solidnim uvjetima, teško možemo tu išta izgubiti. No, to su sve dojmovi, konačan sud može biti tak kada odrade nešto na terenu.

    Da završim ovaj post... I da bude točno kako si ti napisao, da imamo 3 (+solidan Tibor) dobre kupovine od 8 igrača koji su došli, prijelazni rok je u najmanju ruku na razini dosadašnjih prijelaznih rokova (u postotku dobra/loša investicija), ako ne i bolji nego prijašnjih godina. Šimiću ostani.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.