• Jaro
    6k
    a mogu i ja tak kad bih imao kakvo piskaralo kije ce moje tlapnje objaviti...
    Ziher je eto grad nudio 80godisnjaku mjesto predsjednika jer je Barisic prestar...
  • The Undertaker
    4.4k
    Ja bih rekao da se namjerno pravi gužva i potencira nered kako bi se uključila politika a ona je, jasno, na Barišićevoj strani, barem za sada. Ako su ova dvojica iz Ban Toursa i Lare stvarno bili u Međugorju s ponudom Mamiću da odstupi, onda je igra počela davno da bi stranački ljudi preuzeli klub. Mamić nema šanse ali bi titula mogla otići u Split.
  • Nino Bule
    12k

    Ne garantiram za istinitost izjave samo pisem odakle te price
  • NORTE
    9.8k
    Ja bih rekao da se namjerno pravi gužva i potencira nered kako bi se uključila politikaThe Undertaker
    Gužvu i nered su sami napravili svi redom mamićevi ljudi koje je on osobno instalirao u klub.
    Osobni interes ispred interesa kluba.

    Nemojmo zaboraviti da je on veliki simpatizer upravo te politike.

    Politika se i treba uključiti jer nered u udruzi građana su predugo dopuštali.
    Upravo je gradsku i državnu politiku, za desetljeće dopuštanja ovog stanja unatoč situaciji u klubu, prozvala i grupa BBB.

    onda je igra počela davno da bi stranački ljudi preuzeli klubThe Undertaker
    Ta dvojica su njegovi prijatelji, sponzori kluba i bliski klubu godinama.
    S druge strane pričalo se i o neki drugim krugovima koji žele preuzeti klub.

    Mamić nema šanse ali bi titula mogla otići u Split.The Undertaker
    I to je zasluga svih ovih koji se bore za fotelju (dio i za bjegunca), a ne za dinamo.

    Koliko je mnogima u klubu stalo do dinama najbolje govori cifra izvučena iz kluba, kao i pokušaj zaustavljanja izgradnje novog stadiona.

    Što se zm tiče, on bi vjerojatno htio pad kluba kad on više ne bude u igri.
  • masacusec
    3.2k
    govno tone, i u tom potonuću želi povući sve sa sobom.
  • Maki17
    182
    Kako ide ovo da u skupštinu ulaze povjerenici sa najviše učlanjenjenih ljudi. Dal' može naprimjer Deda da tu nas učlani hrpu sa zone pa da uđe u skupštinu. Da imamo svog čovjeka. Ko određuje te povjerenike
  • SAS1987
    14k
    Ko određuje te povjerenikeMaki17

    Prije Mamić a sad želi Antolić.
  • Olmic
    3k
    Kako je podignuta prijava protiv Jankovica naseg doktora jel onda i on dao/dobio otkaz?
  • Crusades1986
    10.2k
    Mislim da se to već pokušavalo sa učlanjivanjem preko DTSM-a, ali su iz kluba to skužili i blokirali ako ne griješim. Nedavno se i pisalo o tome ovdje.
  • thadd
    108
    Glavonja svakom novom konferencijom izgleda stariji 5 godina, propao skroz.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Laze cim zine
  • thadd
    108
    Nemoj tako, on je zabrinut :)
  • maddaddam
    2.9k
    Laze cim zineNitkoBitan

    Ne mora ni zinut.
  • Maki17
    182
    Ako Antolić sada određuje možda bi prošlo, ovi svi su Mamićevi igrači i klimavci koji bi glasali za njega
  • NORTE
    9.8k
    Kaže zm da je policajac zavadio dinamov puk. Gle tko to govori.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.