• Mali Zeus
    10.6k
    Ak smjene Šimića to će im biti baš fini smokvin list.
  • OsamŠest
    2.7k

    Opa.. zanimljivo rješenje. Teška iskusnjara, s "ovih prostora" iako je veći dio života u Italiji.

    Bilo bi zanimljivo takvo neko rješenje.
  • marcio amoroso
    34k

    Jako dugo u Laziju. Lazio uvijek imao kompetitivnu momčad i borio se za vrh iako su sa ulaganjima debelo ispod najbogatijih tamo. Mislim da čovjek sigurno ima pojma. Jasno da nije jeftin, ali ponavljam, to nije pozicija na kojoj se štedi.
  • M94
    613
    Rekla Perasica, rekao Vlak, rekao Mumija... Jel Šimić išta rekao?
    Nek se izjasni ako mu nisu dali. Jedino on šuti koliko vidim. Pa baš u ovakvim trenucima treba bit neke komunikacije.
  • serbus
    3.8k


    Evo baš je index objavio razgovor sa Šimićem ...

    Nije mu nitko rekao koliko može potrošiti pa jesi pitao ?
    Kakve su to fore tamo ko djeca ?
  • Captain America
    15.3k
    Onaj tko misli da je u jednom prijelaznom roku lako zamijeniti Ivanušeca, Šutala i Livakovića ne zna što priča, a osobito ne za parsto tisuća eura

    Netko s 2 zdrava neurona onda ne bi prodavao svu trojicu odjednom i uz to dvojicu po akcijskoj cijeni.
  • serbus
    3.8k
    Pa da ako su znali da idu nisi morao zadužiti klub , livaković,Ivanušec da se uložilo u normalne igrače ostaje ti čisto za "duguve" Šutalo. Ovo kaj kapa od Joška i ostali postoci ni ne brojim samo bonus.

    Tako da love ima, tj mora bit s tim da koliko se izgubilo da se nije prošlo dalje u boljem natjecanju zbog te uštede famozne...
  • Jaro
    6.2k
    Dario Simic je faking aspirincic i tu je govno glavato bilo u pravu... Ako ode za 3 dana nikakva steta...
    Ne treba mi vise ni jedan interviju ili izjava. On je ocito, kao i kod igrackog povratka, jebeno podcjenio HNL i Dinamo te, kao i tada, treba otic i bavit se birtijama, kavom i vodom...
  • The Undertaker
    4.6k
    Ovo od Šimiće je strašno što priča. Odaje priličan nivo nereda, neodgovornosti i nekompetencije. On nije znao koliko para ima za pojačanja. Pa što si onda znao? Jasno, glavni krivci su Peras i Barišić ali brate, bolje da si šutio nego se ovako blamirao.
  • vjeko1701
    6.3k
    Ni meni baš nije sjeo intervju. Dosta neprofesionalno. Kužim ja da se po tebi udara i da ti se predbacuju stvari za koje možda i nisi odgovoran al jbg, to je Dinamo, to je rad u Dinamu.
  • serbus
    3.8k
    Gledam ako ti nisu rekli koliko imaš zakaj si odlučio da je to milijun eura, zašto nije odlučio da je 50 milijuna onda.
    Ako nitko nije ništa rekao kak se odlučiš za minimalac..?
  • The Undertaker
    4.6k
    Ma on je član Uprave. Tko je taj koji je njemu trebao nešto reći? Barišić? Mamić? Ukazanje Svevišnjeg?
  • Jaro
    6.2k
    ma trkelja ko onda s Noinom arkom... Jos usput i pohvali rad Mirka Barisica...
  • San Lorenzo
    12.8k
    'Mihajličenko je došao na preporuku Igora Jovićevića koji ga je trenirao u Šahtaru kao igrač koji je igrao za ukrajinsku reprezentaciju. Kaneko je došao iz Japana u kojem je zabio osam golova uz pet asistencija, a Japanci slove kao igrači s najboljim omjerom cijene i kvalitete.'

    Vrh!
    Doveli smo tipove koje nitko vjerojatno nije ni gledao. :lol:
  • vjeko1701
    6.3k
    U pravilu izvršni odbor koji nije postojao. Ja se iskreno nadam da če se sad malo stabilizirati cijela situacija.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.