• Riot
    1.9k
    Klaune ko prati navijački svijet na uprava napolje ima jasne asocijacije i zna ko to skandira, a zna i Navijač pa ne vjerujem da će se izložit ko i ti na moju prozivku, al eto gori sam ja što objašnjavam uopće a i nije tema
  • sport
    3.4k
    Ako bi rangirali krivicu za lošu sezonu onda bi po krivici na prvom mjestu bila Uprava kluba jer je još od zimskog prelaznog roka bila neodlučna i neučinkovita jer se bavila sama sobom,tvrdoglavi Čačić,tvrdoglavi i neodlučan Biščan,pa se opet vračam na četveročlanu upravu u ljetnom prelaznom roku,igrači nisu ništa krivi jer se nisu sami doveli u Dinamo,a trener može biti kriv što mora prepoznati tko je, a tko nije za Dinamo a to nije učinio pa to trenutno malo oslobađa krivnje Jakira jer je došao prekasno i ima to što ima.
  • Cosey
    512
    Interesantno, Šimić niti oni koji su ga progurali na tu pozciju (tko god to bio) i dalje se ne oglašavaju. Ne mislim sad, večeras, nego hoćemo li to dočekati.

    Ili će biti 5 godina nakon kaj otiđe s te pozicije ispovijest.
  • Georg Koch
    4.6k
    klauncina si po komentarima od pocetka, nastavljas i dalje. Svojim komentarom nije zazivao neke stare uprave, kao sto tvoj klaunski mozak vidi, a ne vidi propuste uprave koji su doveli do svega ovoga. Prati nesto drugo, ovo ti ne ide
  • Jaro
    7.4k
    ne treba Simic nista reci, on i ostatak uprave moraju letit odmah... Ovo je njihovo djelo...
  • Cosey
    512
    ne treba Simic nista reci, on i ostatak uprave moraju letit odmah... Ovo je njihovo djelo...Jaro

    Gle, možda si u pravu, možda nisi. Ne znamo. U tome je problem.

    Pokušavam reći, budući da ni ja nisam više klinac, sve manje sam i naivan, da namjeravam pušiti spike, pogotovo sad kad idemo u smjeru demokracije.
  • Jaro
    7.4k
    kak ne znamo, ko je postavio potpis, tko je clan uprave za sportska pitanja, tko je imao pravo glasa?
    Vlatka, Simic i 2 klauna...
  • Captain America
    17.7k
    2 klaunaJaro

    Čak bi i klaun znao da je Osijek preselio urede na Pampas. Ova dva tutleka su otišli u Gradski vrt dogovarat Miereza.
  • Orc123
    8.1k
    Sa rekordnom zaradom ovaj prijelazni rok nismo napravili apsolutno nista i odgovorni su svi! Sad imamo valjda konstituirana sva tijela i trebaju se vuci potezi i dovesti sposobne ljude da vode klub....
  • Riot
    1.9k

    Vidi, s obzirom da smo iza tipkovnice i da može svatko pisat što hoće, ja ću zažmirit na te neke tvoje komentare jer te ispravit ovako ne mogu.. znači posljednji put, pojednostavljeno do kraja, da je napisao "uprava odlazi" ja mu ne bi ništa odgovorio, a uprava napolje se skandira na srpskim tribinama redovno pa je moj komentar bio prikladan
  • Cosey
    512


    Kak je Šimić došao tu di je trenutno? Peras ne znam kaj bi uopće tu komentirao.
  • miro
    4.4k
    Mene je najviše strah prijelaznog roka sljedeće ljeto ako ne osvojimo prvenstvo. Neće ostat nitko tko zna 3 na nozi
  • Jaro
    7.4k
    postavio ga IO kojem je Barisic "Puppet Master".
    Nitko ga nije tjerao, niti ga danas tjera da ostane... Al ne smije samo on odletit. Svih cetvero treba dobiti dozvolu da u buducnosti jedino kaj smije s klubom - kupiti ulaznicu i popet se na tribinu.
    Mumija ce valjda uskoro otic, a ostatak bagre? To ce nazalost, jos potrajati...
  • Cosey
    512


    Ha, dobro. Bumo vidli.
  • doktorbob
    16
    Iz dana u dan, i iz sata u sat treba ponvaljati ovu recenicu - Za ponor dinama iskljucivi krivac je UPRAVA na celu sa zeljeznom (placljivom) lady.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.