• gledatelj
    579
    Samo da politika ne baci svog kandidata, a sigurno hoce
  • NitkoBitan
    17.7k
    Po kojem principu ce se glasat za novog predsjednika? Po novom statutu?
  • austrijanac
    4.1k

    Hoce sigurno, to se ne boj.
    Neka imena se vec naziru, a za neke se spominje ta famozna nova pozicija Potpredsjednik Uprave.

    Vidit cemo.
  • Mihaljević
    9.9k
    Nisam nešto stručan za ovu temu , al' jel Zvone jedan od mogućih?
  • dinamozivivjecno
    2k
    ne vjerujem da ce se odreci mjesta u uefi gdje je desna ruka ceferinu za dolazak u dinamo, to je mogao napravit onda i prije kad je bio u fifi.
  • Olmic
    3.7k
    Ako nije bilo , sasa pavlicic bekic u podcastu od 20h
  • Pop corn
    8.4k
    Po kojem principu ce se glasat za novog predsjednika? Po novom statutu?NitkoBitan

    Ako se izglasa do kraja godine na prijedlog IO novi statut na sjednici Skupštine, onda bi izbori bili po tom statutu i pravilniku.
  • Šteco
    686
    Sve skupštinare iz "navijačke" polovice Skupštine dobiti će jedna lista sa najviše osvojenih glasova, dakle (relativni) pobjednik nosi sve. Za očekivati je da će to biti lista od BBB jer će njihovo članstvo izaći na izbore i glasati disciplinirano za njihovu listu.The Undertaker

    Ja samo kažem da potcjenjujete broj ljudi, navijača Dinama, koji misle da je Mamić najbolje rješenje za klub. Također, postoji još veća gomila neodlučnih a koji bi zapravo mogli odlučivati (dolaskom ili nedolaskom na izbore i samim biranjem). Onaj tko bolje zahvati to "polje" će dobiti izbore. Neće se Mamić pojaviti sam i direktno već će to vjerovatno biti neka "umivena" lista.The Undertaker

    Buraz, daj se odluči... Jel BBB lista zicer uzima izbore i dobiva "sve skupštinare" ili i ti na momente podcjenjuješ broj navijača Dinama?

    Citirao sam više toga, ali nakon čitanja i čitanja ove teme, odustao sam odgovarati na sve tvoje bljuvotine jer sam sve "odgovore" od tebe već dobio. Tako da mi ni ne moraš odgovoriti na gornje pitanje.

    Pozdrav za Makija (i sina mu) i Jozu, nadam se da se nikad više približiti Dinamu neće.
  • Riot
    1.9k
    navijač srbine
  • Georg Koch
    4.6k
    zasto je srbin? Jel nesposobna uprava dovodila polovnjace i antitalente, koji sada nose dres dinama? Stedila na svakom koraku? Prodala sve?
    Ajde poklopi se usima
  • nemapredaje
    3.3k


    Na hrvatskom se ne kaže “Uprava napolje”
  • Riot
    1.9k
    zato pametni jer ćeš uprava napolje jedino preko Drine čut
  • Georg Koch
    4.6k
    wow stvarno je to bitno sada.
    Mozda covjek zivi i radi u Laktašima pa to slusa svaki dan.
    Daj odrastite
  • Jaro
    7.4k
    Prva sjednica IO mora smjeniti cijelu upravu i sve koji su sudjelovali u bilo kojem transferu (ulazni i izlazni) i dovodjenju trenera ovo ljeto...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.