• Patak
    2.6k
    Pozitivno je što su si dali truda brzo odgovoriti. Zona nešto znači!
  • nemapredaje
    2.3k
    Ja sam zadovoljan s time što su uopće odgovorili.

    A odgovori su točno onakvi kakve sam i očekivao.
  • Captain America
    15.2k
    Ovo mi izgleda kao djelo ChatGPTa.
  • miro
    3.5k
    Odgovori bez odgovora, ali dobro, pomak je i taj da su nešto poslali
  • marcio amoroso
    33.9k
    Jako pozitivno. Ipak se nešto promijenilo i klub nije zaključan kao prije. Ne možemo se složiti sa svime, ali komunikacija je potrebna i lijepo je da to znaju.
  • The Undertaker
    4.5k
    Da sam znao da će odgovoriti poslao bi konkretnija pitanja.
  • Crusades1986
    10.3k
    Iskreno nisam očekivao nikakav odgovor. Pozitivno iznenađenje.
  • Olmic
    3.1k
    Svaka cast klubu
  • Nino Bule
    12.1k

    A na bilo kakvo konkretnije pitanje o ovom sto nas zanima (djelokrug, tko sta radi, tko za sta odgovora) je odgovor "svi clanovi uprave se moraju usuglasit" i mos se jebat.
  • austrijanac
    3k
    Pozitivno:
    Pohvala za odgovor i trud. Nesto se dogada.

    Negativno:
    Ima sitnica, ali me najvise bode konstantno "okrivljavanje" sportskog sektora kad je nesto lose/krivo. Plus spominjanje bivseg trenera.


    "Sve odluke se donose suglasno/vecinom uprave" - osim ako je Trener kriv.
  • The Undertaker
    4.5k
    Ne,ne. Pitao bi detalje, koliki planiraju prihod a koliki rashod ove godine (da vidimo koliko će uštediti), koliki budžet za plaće itd...Tako da ne mogu poslati generički odgovor.
  • Nino Bule
    12.1k

    Dobio bi odgovor "saznat ce te sve u financijskom izvjestaju" evo slicnog pitanja i odgovora

    Koliko novca je ušlo u klub na ime ovosezonskih transfera, koliko na ime postotaka ranije prodanih igrača? Koliko tog novca je otišlo na treće adrese i koje su to adrese? Koliko novca je potrošeno na ulazne transfere i koliko novaca su dobili posrednici u tim poslovima,a koliko već unaprijed upisane osobe/tvrtke? Gdje je ostatak novca?

    Svi navedeni podaci biti će transparentno objavljeni u godišnjem financijskom izvještaju za 2023. godinu kao što se takvi podaci uobičajeno svake godine i objavljuju. Bitno je razumjeti da ukupni iznos bilo kojeg transfera klub ne prima odjednom na dan potpisa ugovora o transferu, već se svi ti iznosi primaju kroz rate i određeni broj godina. To je uobičajena praksa u svim velikim europskim klubovima. Isto vrijedi i za postotke igrača koji su ranije otišli iz kluba te su nakon toga ostvarili treći transfer.
  • Mihaljević
    8.7k
    Svaka čast što su odgovorili, ali 90% odgovora diplomatskih...
  • Jaro
    6.1k
    Pozitivno - odgovorili su. Negativno - kako sam i predvidio - Simic je Pedro - sve negativno - sportski sektor i bivsi trener. Biscan i Simic grobari Dinama spika...
  • SAS1987
    14k
    Ovo mi izgleda kao djelo ChatGPTa.Captain America

    :lol:

    Kako su raspoređene uloge u Upravi i kako izgleda proces odlučivanja u Upravi koja je trenutno jedino funkcionalno tijelo kluba? Što je poduzeto da se u bližoj budućnosti "osposobe" i ostala tijela kluba? I zašto se u dva mjeseca nitko nije udostojio izaći pred medije i reći koji je plan?

    ChatGPT

    Rado ćemo vam pružiti informacije o trenutnom stanju u Upravi kluba.

    U trenutnom trenutku, GNK Dinamo se suočava s izazovima u vezi s organizacijskom strukturom i upravljanjem. Tijekom proteklih nekoliko mjeseci, klub se trudio riješiti ove probleme i osigurati održivu budućnost. Raspored uloga u Upravi se promijenio kako bi se postigla bolja organizacija i transparentnost u odlučivanju.

    Što se tiče procesa odlučivanja u trenutnoj Upravi, trudimo se osigurati da odluke budu temeljene na savjetima i stručnom mišljenju. Također razmatramo uključivanje relevantnih dionika u proces donošenja odluka kako bismo zajednički radili na boljoj budućnosti kluba.


    - Kakva je kratkoročna strategija kluba u segmentima:

    ChatGPT

    Sportskog uspjeha: Postizanje boljih rezultata u domaćim i međunarodnim natjecanjima.
    Organizacijske stabilnosti: Održavanje transparentnosti i učinkovitosti u upravljanju klubom.
    Razvoja mladih talenata: Investiranje u razvoj i promicanje domaćih igrača.
    Financijske stabilnosti: Osiguravanje održive financijske situacije kluba.

    ...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.