• miro
    3.5k
    Evo i SN članak o našim pitanjima :clap: :clap: :clap:
  • emilperska
    4.2k
    Tajnica ce se sigurno uzbudit kad procita pitanja. Mozda toliko da konacno isprinta novi Petkov ugovor i da mu na potpis.
  • marcio amoroso
    33.8k

    To nam je trebalo :clap:
  • Nolifer
    7k


    Lijepo i kvalitetno ste sve napisali i mislim da niste ništa preskočili tj izostavili. :clap: Nek se zamisle malo...
  • The Undertaker
    4.4k
    Pustilo ih se na miru do kraja prijelaznog roka da pokažu što znaju i kud gone. Rezultat je, blago rečeno, loš, za Dinamove standarde i katastrofalan i sad kreće pritisak. Mediji su ih počeli gaziti a vjerovatno će se i tribina javiti. Nema više Mamića kao gromobrana pa će Uprava doznati što znači biti neuspješan na čelu najvećeg našeg kluba. Sad nek se roštiljaju, za svaki gubitak bodova im prijeti spominjanje bliže i daljne rodbine, ovaj put od čitavog navijačkog puka. Drago mi je da ni kod medija nije prošlo da je samo Šimić kriv.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    zaboravili smo spomenuti jos nesto. Iako mozda ne toliko bitno ali mozda utrpati u kos marketing pitanje

    Sto se dogadja sa brojacem karata na ulazu kada je evidentno da je vise ljudi na stadionu

    Odrzavanje drustvenih mreza, krivi datumi. Koliko je ljudi zaposneno. Lokomotiva ima bolje objave od nas itd

    Sigurno ce se netko sjetiti jos kojesta, nemrem sada razmisljati . Aperol spritz me jebe bas...
  • marcio amoroso
    33.8k

    A gle, nije ovo ni blizu sve šta nam smeta, ali su ovo goruća i trenutno najbitnija pitanja. Ima tu još jako puno stvari koje se ne rade na najbolji način i koje se mogu popraviti.

    Inače što se tiče društvenih mreža Dinama i općenito objava mislim da je Marko Bošnir koji to radi top i da je on sigurno najmanji problem tamo.
  • Nolifer
    7k


    Dobro si se sjetio za marketing. Treba ih i tu pritisnuti. Jer je sve zapostavljeno..
  • Sajla
    4.1k
    Ne sjećam se kad sam ja kao navijač Dinama mogao reći da sam zadovoljan s time tko je u upravi i kako radi, a imam 46 godina. To su desetljeća političkih i/ili kriminalnih interesa ispred sportskih i klupskih. Pa zar je to moguće?! Mi nismo navijači nego mazohisti...
  • austrijanac
    2.9k
    mislim da je Marko Bošnir koji to radi top i da je on sigurno najmanji problem tamo.marcio amoroso

    4 godine srednje s njim imam, odlican decko i znam da daje sve od sebe u tome.

    Jer covjek prvo slaže kapice prije treninga, pa trči odradit pressicu, nakon toga 101 stvar objavit posnimit i sve ostalo.

    Naravno ima pomoć, ali mi je drago da u ovom gulašu problema, barem jedna osoba pozitivno iskoči.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Ako imamo samo jednog lika u marketingu.mi smo zesci idioti
  • Doktor Kunić
    2.9k
    "Sada se otkrilo da su samo vijeće staraca željno moći bez ikakve odgovornosti, koji su u Dinamu bez ikakvog i ičijeg legitimiteta preko 20 godina. Trideset tisuća članova Dinama i dalje nema nikakvo pravo glasa, klub nema nijedno funkcionalno tijelo (to nije ni ovako sklepana uprava), a Barišić ključeve Dinamove budućnosti ljubomorno drži u sefu.

    Sefu kojem pristup ima samo odabrana, hermetički zatvorena skupina ljudi koji se motaju oko kluba i puštaju da svi rezultatski uspjesi zadnjih sezona, ali i Dinamova reputacija i odnos s navijačima propadnu na razinu koje se nitko više ne želi sjećati. Sve što rade ne može se nazvati nikako drugačije nego veleizdaja i kluba i navijača."
  • The Undertaker
    4.4k
    Na sastanku Dinama i ljudi iz grada prije pola godine bili su i Vedriš i Gregurić. Koga su zastupali? Jel treba crtati?
  • austrijanac
    2.9k
    Vedriš i GregurićThe Undertaker

    To je samo vrh sante leda.
    Goluža i ostala ekipa.
    Zna se.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.