• emilperska
    4.1k
    Sad mozemo prestat razglabat o fake news i širit paniku dok ne zavrsi utakmica u Osijeku..
  • IstokKa96
    581
    Zona je mjesto na kojem se okupljaju Dinamovi navijači koji su reprezentativan uzorak i svatko od nas je u svojoj mjeri onaj gospodin s jučerašnjeg treninga na kojeg smo vjerujem svi silno ponosni i iz tog razloga razumijem svo ovo poluhisterično ponašanje zadnjih cca mjesec dana na svim temama, od događaja u Ateni, (ne)rada uprave, preko bivseg trenera do prijelaznog roka. U relativno kratkom periodu puno previše intezivnih događaja

    Usprkos tome, smatram da je ipak vrijeme da se malo stabiliziramo, smirimo i pričekamo objavu grupe, ali i neke eventualne službene stavove iz kluba.

    Podlijeganjem pod plasirane (ne)provjerene informacije u novinarskim člancima, ciljano plasiranim u osjetljivim trenucima pitanja opstanka/egzistencije kluba odlazimo u krajnosti i prozivke u koje ne bi trebali.
  • Endeavour
    496
    Pa jel moguće da opet vjerujete u sve što nakupine govana napišu?

    Ovo je već postalo fascinantno. Vidim par novih stranica na ovoj temi a znam da ništa nije objavljeno. I kad tamo opet članak o raspadanju i to pred ključnu utakmicu… Ovo ste već trebali predvidjeti.

    Novi Statut dolazi, sad hoće li biti ova verzija ili će se određeni parametri malo izmijeniti odredit će Predsjednik kluba koji je sve ovo i započeo. I svi koji ga poznaju znaju da se on s ovim ne zajebava. Ne postoji opcija odbio sam Statut.

    update:
    Malo sam gledao ovaj novi prijedlog i naišao na ozbiljan problem. Ako Predsjednik predlaže 50% članova skupštine (25 ljudi?), problem je što je većina njegovih poslovnih kolega ili poznanika ne samo u mirovini, već pokojni nekoliko desetljeća…
  • Jaro
    6k
    priznajem, glup sam, nakon upisa jednog forumasa skuzio poantu jbg.
    Nego - koji znaju - koliko dugo se moze/smije odugovlaciti do skupstine?
  • Zagi
    5.8k
    Ako se dobro sjećam iz one sile članaka kada je sve bilo aktualno pisano je da nova skupština mora biti održana do prosinca.
  • San Lorenzo
    12.4k
    ego - koji znaju - koliko dugo se moze/smije odugovlaciti do skupstineJaro

    Mislim da se mora održati do prosinca, ali nisam siguran...tako se nešto pisalo nakon one u ožujku.
  • Nino Bule
    12k
    Nije pitanje mora li se odrzat skupstina (mora) nego da li ce barisic stavit prijedlog statuta na glasanje (to je njegova volja).
  • Endeavour
    496

    Mora. Predsjedniku ističe mandat. Ostali bi bez bilo kakve upravljačke strukture. Iskreno, ne pamtim takav slučaj.
  • Zagi
    5.8k
    Mislim da nevezano za predsjednikov mandat po sadašnjem statutu iduča redovna skupština mora biti održana u prosincu?
  • xavier
    11.4k


    Hoće li biti održana skupština te hoće li Barišić staviti novi statut na glasanje, dvije su različite stvari. Prvo se mora dogoditi, drugo na žalost ne.

    Ako ima većinu bez nas, znači ako se dogovorio s drugom stranom, može bez problema izglasati sve uprave i nadzorne strukture, a statut ignorirati.
  • Derby
    181


    daj mi nacrtaj molim te jer meni nije jasno. sigurno nisam jedini
  • superhik
    10.6k
    novinari,razlog su događaji u Ateni,dajte malo razmislite tko je sada u Ateni,zar vam treba sve crtati.sport

    Ovo sigurno nije razlog. Jedino izgovor.
  • Mali Zeus
    10.4k
    U kojem klubu sponzori upravljaju klubom?
  • bongo
    689
    Skupština se mora održati u kalendarskoj godini tako da se sa svim može otezati do prosinca.

    Vidljivo je nakon pokušaja održavanja skupštine u ožujku da se ista spominjala u srpnju ili ljetnom periodu, ali se i dalje kupuje vrijeme i igraju igre... Igrat će se po svemu sudeći do prosinca i to božićnog termina..
  • Mr Anderson
    5.9k
    Igraju se igre jer se nema većina. Vjerojatno zato i nitko nije dobio pedalu iz kluba od Mamićevaca jer ih se pokušava pridobiti za glasanje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.