• Bosna86
    11.6k
    Par stvari se ovdje mora naglasiti i ponoviti

    Barišić, Vlatka i slični su bivši, samo oni to ne znaju… Ako netko misli da će im biti oprošteno, neće, ma kakvu god odluku donijeli

    Oni rat mogu samo produžiti, pobjednik se odavno zna
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    na koljena pred nikog nećemo!?

    činjenica je će se ljudi koji su i dalje u klubu (zdravkini) svim silama truditi ostati tu di jesu.
    ono što su do sada uspjeli je to da je javno mišljenje da ulica (šimić) vodi klub. Preko novinara, farmi botova itd, uopće mi nije bitno, ali su uspjeli.

    boriti će se do zadnjeg trzaja jer kakva je šansa da itko sa takvom prošlošću i životopisom napravi ikakvu karijeru u nekom realnom ili čak javnom sektoru? zato se bore namiriti sebe i svoju djecu.

    E sada, ja da sam na šimićevom mjestu, jebeš mi sve. Sazivam presicu gdje iznosim, ti i ti ljudi su sudjelovali u tim i tim kriminalnim radnjama, to i to se ne radi po zakonu, promjene nema, nikakva ulica ne vodi klub, toliko i toliko je oštećen klub, ne možemo normalno raditi i klub će otići u 3pm dok god su lopine u klubu. dajem neopozivu ostavku. adio

    što time dobijamo? pa bar će javnost biti upoznata sa činjenicama i kliminalnim radnjama, javno mišljenje se mijenja, ok, pojest će šimić govno, ali ajde idemo onda ispočetka, bolje tako nego na nezdravim temeljima graditi klub.

    e sada, da li je dario dovoljno karakter to napraviti , ili i sam ima kosture po ormarima pa se to ne usudi napraviti je drugi par čarapa. možda ima i nda potpisan, previše je tu upitnika.

    neću paničariti dok ne prođe tekma protiv osijeka i dobijemo neke dodatne info i stav grupe, koja je rijetko do sada griješila.

    uvijek sam se vodio za čistim računima, bio u pravu, bio u krivu, znam na čemu sam.
    prosjek, mutno, mlohavo, nečisto je za pičke, uvijek radije težim putem.

    BSN
  • Ivanmtk
    774
    Barišić i Peras su odbijanjem prijedloga statuta sebi potpisali kraj u klubu. Protiv navijača ne mogu. Nema šanse, pogotovo sad kad grupa vidljivo na tjednoj bazi raste i jača. Povezanost sa igračima i javno i privatno je čvrsta. Tako da, nema nazad.
  • Jurki
    9.5k
    Barišić, Vlatka i slični su bivši, samo oni to ne znaju… Ako netko misli da će im biti oprošteno, neće, ma kakvu god odluku donijeliBosna86

    Naravno da im ne moze i ne smije biti oprosteno.
    Međutim kak tu bagru natjerati da izglasa statut, a oni znaju da izglasavanjem statuta potpisuju svoj kraj.
  • Papastrumf
    10.4k
    Perasica nema što prihvaćati ili ne prihvaćati. Ona je članica i predsjednica Uprave. Samo predsjednik kluba, odnosno Mirko Barišić može odlučiti hoće li Statut staviti na dnevni red.
  • Bosskovitz
    8.2k
    A kako bi ti,ja ću u klub donijeti nekakve novce a ti ćeš s njima upravljati.To tako ne funkcionira kako si ti zamisliosport

    U kojem to klubu sponzori imaju mjesta u skupštini i upravi kluba?

    Evo baš gledam uprave većih klubova i ne vidim da igdje sponzori imaju predstavnike u upravi ili skupštini. U Bayernu Deutsche Telekom ima jedno od devet mjesta u nadzornom odboru, a radi se o glavnom klupskom sponzoru već 20 godina koji donosi 50-ak milijuna eura godišnje.

    Mnogi njemački klubovi imaju u nadzornim odborima predstavnike kompanija koje su ujedno i sponzori i suvlasnici kluba (Evonik u Borussiji Dortmund, Audi, Allianz i Adidas u Bayernu), ali ni tamo oni nemaju predstavnike u upravi koja je egzekutiva i ne bi se članove trebalo birati po pripadnosti nego po vještini, ni u skupštini - što je malo kompleksnije jer se radi o uređenim klubovima za razliku od Dinama, ali gdje god članovi kluba biraju skupštinu - biraju ili čine cijelu skuštinu.
  • mali M
    3.9k
    što time dobijamo? pa bar će javnost biti upoznata sa činjenicama i kliminalnim radnjamaGražvydas Mikulėnas

    Graž mislim da si meni napisao ovo "što time dobijamo" pa čisto da se nadovežem. jasan mi je tvoj stav, čak i razumijem, ali nemogu ne reć da javnost ovo već zna, i činjenice i kriminalne radnje.. pa nismo svi veslo sisali, jako brzo smo i tu na zoni povezali tko je tko u novoj upravi, tko štopa transfere, tko ima većinu a tko biva javnosti bacan kao krivac.. jednostavno, nebi mi Šimić ništa rekao što već neznamo i zato ne vidim smisao da se samoubije i makne dok nam je vjerojatno jedan od rijetkih na našoj strani tamo..
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    nije ovaj tekst nikoga išao dragi :) pisao sam iz glave svoje mišljenje kako bi ja da mogu :)
  • Mr Anderson
    5.9k
    Imam visoko mišljenje o Pavličiću, a i čuo sam od nekih ljudi koji ga znaju da je stvarno čovjek na mjestu i Dinamovac. Drago mi je da je izašao s ovom objavom da malo smanji histeriju koja je nastala na temelju članka nekog piskarala iz Germanijaka. Zato prestanite histerizirati i dramatizirati i srati barem do poslije nedjelje i utakmice s Osijekom nakon čega će vjerojatno izaći i nešto službeno iz kluba.
  • emilperska
    4.1k
    Bas hocu napisat..
    Ajmo stat s histerijom i pricekat neke konkretne poteze. Od kad su novinari portala u vlasnistvu srpske kladionice relevantan izvor za ista?
    Osim tog, imamo 2 skupstinara i ovdje, u jednom trenutku ce se oglasit..
  • sport
    2.4k
    Što se tu ima razmišljati,ja sam ti napisao kako stvari funkcioniraju a ne kako bi trebale funkcionirati.
  • deda
    29.2k
    Znam da se moj glas ovdje važe. Stoga ću reći samo da je ovo proces koji traje. Ništa ne dolazi preko noći i sve je podložno promjeni. Jednostavno je nemoguće da statut bude odobren od prve. To sam i očekivao. Očekujem dorade, ali isto tako očekujem od predsjednika da bude svjestan osjetljivosti situacije i da članovi očekuju istinske promjene, a ne kozmetiku. Moji stavovi oko samog statuta ovdje čak i nisu bitni. Bitno je da postoji spremnost na kompromis. U suprotnom nas očekuje blokada sustava upravljanja i ugrožavanje funkcioniranja kluba na još većem nivou nego što je u ovom trenutku.
  • emilperska
    4.1k

    Ovo bi znacilo da nije tako crno kao sto pisu novinari na placi iz Beograda?
  • sport
    2.4k
    Nije sve crno kako pišu novinari,razlog su događaji u Ateni,dajte malo razmislite tko je sada u Ateni,zar vam treba sve crtati.
  • deda
    29.2k
    Ne vjerujem da je tako crno i ne želim vjerovati.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.