• Tongo Doumbia
    4.1k
    Iskreno, mislim da je ovo očekivano. A moram priznati da je jedan dio mene od početka bio uvjeren da Barišić ima nekakav interni dogovor sa Glavinom strujom. Zašto? Ne znam. Ali jednostavno ,držač ljestvi i kameleon od 150 godina kakav on i jest, drugačije ne bi mogao napraviti da se dokopa vlasti.

    A onaj tko je mislio da će se ZM preko noći odreći najvećeg bankomata u svom životu po meni ima IQ nekih 27. Pogotovo zbog one glasovne poruke di priča kako se " bitka " mora dobiti po " cijenu života" . Ne znam što nosi budućnost, ali se nadam da ovu sinergiju između igrača/ trenera i navijača sada neće porušiti ove peripetije oko uprave, skupštine, lobija i slično. Igrači odlaze...
  • dumitrumitu
    1.3k
    Od početka sam sumnjao da će mumija i tajnica dati navijačima utjecaj u klubu. Ali me zanima koja je bila poanta cijele te predstave.
  • Mr Anderson
    8.2k
    Poanta je borba za vlast.
  • Dinamovac
    5
    ovo je bilo više nego očekivano s obzirom da sva ekipa počevši sa Barišićem i Peras ima putra na glavi i nije im u cilju ni statut ni navijači jel onda neće moć izvlačit pare iz kluba ko do sad.
  • Jurki
    11.7k
    Ali me zanima koja je bila poanta cijele te predstavedumitrumitu

    Poanta cijele predstave je bila iskoristiti navijace i povjerenike da ih odrze u sedlu.
    I doslo se do toga da je sad stav neupucene javnosti da su promjene štetne za klub.
  • Mr Anderson
    8.2k
    Ne vjerujem da to ima veze s izvlačenjem para ni Mamićem, on je prošlost. Trebali su im navijači da bi zadržali vlast. Nisu uspjeli dobiti većinu na skupštini u 3. mjesecu, pa se odugovlačilo s novom skupštinom jer je Barišić mislio kako će pridobiti neke iz Zorićevog klana. Izgleda da to ne ide baš lako pa će se pokušati nekako nagoditi. Ali ako misli izigrati navijače i on je bivši.
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Neće očito mira bit dok zadnja osoba koju je glava doveo u klub ostane u klubu. Sve ih treba istjerat jer su godinama držali ljestve i znali za sve malverzacije, a vlatka, mirko i još neki naravno bili odmah uz glavu u svim pljačkama Dinama.
  • Mali Zeus
    13.2k
    Ovo sve ide u potpuno drugačijem smjeru nego što smo mislili, ako je vjerovati ovim medijskim natpisima. A nažalost gdje ima dima ima i vatre.
  • Sajla
    5.1k
    ovo što se događa u Dinamu nije ništa drugačije od onoga što smo gledali za vrijeme "pretvorbe" kad su firme propadale, a direktori se bogatili. i tada su to radili uz pomoć politike kao što rade i sad. ne znam kolika je naša moć da to spriječimo, ali nema odustajanja.
  • Jaro
    7.4k
    Jbg, meni sasvim ocekivan rasplet. Rekao sam da s onakbim stanjem uprave Biscan nece izdrzat duze od Prodineckog na klupi, a ionako je postavljen kao zastava i predstava za navijace - bas kao i Simic. Dok je zadnja cistacica Mamiceva nema tu kruha nekog... Zadnjih tjedana i ovaj forum je sve vise pod pritiskom koji se fino vidi kad pogledas kvantitetu i manjak kvalitete upisa i upisnika prvenstveno na temi "Transferi..."
  • Box
    28
    Nema kraja borbi. Kruzni tok.
  • Patak
    2.9k
    Joj, nadao sam se da smo se riješili Zorića, baš je antipatičan lik, ali očito ne ide ro tako lako. Barem nema više Rožića, jel osnovao svoj klub, zna li se šta?
  • masacusec
    3.6k
    To kaj je zorić antipatičan lik mi ništa ne znači. Problem je u tome što je on mamićev messenger i egzekutor (čitaj: pseto) i koji je (još uvijek) spona mamića i našeg kluba. I upravo taj zorić i njegova bagra žele destabilizirati Dinamo i vratiti ga 10 godina unazad. Smeće masno!
  • Nino Bule
    13.8k
    Ne bih u teorije zavjere ali mislim da je iza zorica ozbiljan novac i igraci koji zele preuzet klub a zdravko im je nacin da to ucine.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.