• xavier
    11.3k


    Znači protiv njega si, kao i gotovo svi mi ostali na Zoni, ali vjeruješ svemu što on kaže? :eyes:

    Pa naravno da će iskoristiti svaku priliku da dobije medijsku pažnju i da si uzme neku zaslugu koja nije njegova. Ja iskreno nemam pojma što je rekao. Vidio sam naslove u medijima da se javio, ali samo preskočim takve stvari.
  • Olmic
    2.9k
    milju eura daje Lana grupa..

    Je li to Kosic kojeg su bili oteli ili tako nesto u kazahstanu ili di vec
  • Patak
    2.5k
    Kosić je bio veliki Dinamov talent koji nije uspio u seniorskoj nogometu, ali bi mu svakako trebalo dati priliku u Dinamu.
  • masacusec
    3.2k
    meni je pun kurac svađanja i prepiranja sa frendovima koji prate medije i spinoveGražvydas Mikulėnas

    Svaka njegova napisana ili izrečena riječ eksponirana je i širi se kao poplava. Čemu je to tako? Zato jer ga raja citira i daje mu na važnosti!

    Toliko o raji!
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    "Jakirovićev dolazak u Dinamo nema nikakve veze s Mamićem nego ga je dogovorio Šimić"

    Ovo znamo na temelju Vicinog clanka ?

    Ja vicu volim, ali zadnjih dana je radio damage control jer konji iz uprave ne komuniciraju prema vani a daju dvosmislene izjave i postupaju kontra njih.

    Jakir je ok trener, ali mogli smo proci i sa Vahom ili nekim drugim trenerom koji nije na brzom biranju sa cetnikom u izbjeglistvu
  • Patak
    2.5k
    Dižeš paniku bez veze, kakvo sad brzo biranje...
  • Mali Zeus
    10.4k
    Jakir je ok trener, ali mogli smo proci i sa Vahom ili nekim drugim trenerom koji nije na brzom biranju sa cetnikom u izbjeglistvuGražvydas Mikulėnas

    Recimo ne vjeruješ Vici a pričaš o Jakiru koji je na brzom biranju sa četnikom jer to znaš kako?

    Vice ne radi nikakav damage control, napisao je crno na bijelo što je sve loše trenutno i zašto je tako.
  • Mali dioničar
    15k
    "Jakirovićev dolazak u Dinamo nema nikakve veze s Mamićem nego ga je dogovorio Šimić"
    ↪Mali dioničar
    Ovo znamo na temelju Vicinog clanka ?
    Gražvydas Mikulėnas

    Pretpostavljam da novinari imaju izvore koje ne navode. A i ja ti pišem ono kako je neslužbeno preneseno.

    To i jest krivica mutave Uprave.

    Da se sazvala presica na kojoj je Šimić predstavio novog trenera, ova rasprava bi bila značajnop manje nabijena sumnjom i tenzijama.
  • Common Sense
    527
    Pitanje je i zašto još nije sazvana skupština i kada će datum iste biti zakazan?

    Zašto je Šimić marginaliziran, a vjerojatno i nadglasan, čak i u odlukama koje se tiču sportske politike kluba gdje bi on trebao imati glavnu riječ?
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    jedna pobjeda mi ne zatvara oči od tekućih problema u upravi i od toga da je i dalje naših 100 u Grčkoj.



    pa kaj niste vidjeli da je sam Jakir izjavio da je pio kavu sa četnikom i da su kakti pričali o nogometu ?

    kondicijski trener Jakiru je tko? Marin Ivančić, sesvećanin, odličan dečko, jedan od petero braća koji su svi prošli dinamovu školi, i znam da su zdravkini, kruno je bio odličan u juniorima, ali nije ispunio potencijal, josip je igrao neko vrijeme u zrinjskom čak.

    sesvete su mamiceva najjaca filijala opcenito sto se tiče ljudi a i suradnje među klubovima. i bilo kakvo povezivanje današnjeg dinama sa sesvetama možeš lako povezati sa četnikom
  • Mali dioničar
    15k
    Mali dioničar milju eura daje Lana grupa..Olmic

    Otkud ti informacija da Lana grupa daje milijun eura? Na koji period?

    Smatraš li prikladnim da sponzor ima mjesto u Upravi kluba?

    Zašto onda PSK nema mjesto u Upravi? Ima li Spotify mjesto u Upravi Barcelone? Teamviewer mjesto u Upravi Utda?
  • mali M
    3.8k
    baš se jako generalizira ovdje... tko želi naći će poveznicu sa Mamićem u svakoj firmi, svakom klubu i svakim upravljačkim tijelima grada i države.. Meni je smješno i ovo, sudit ćemo upravi po transferima! ej, sudit upravi po transferima! znam da je tu ima svega i borbi, ali jel nikome to ne zvuči nelogično? Pa kaj nam svima nije bilo jasno kod "preuzimanja" da će to biti dugogodišnji proces, zašto se izgubilo strpljenje nakon par mjeseci!?!?
  • Mali dioničar
    15k
    i bilo kakvo povezivanje današnjeg dinama sa sesvetama možeš lako povezati sa četnikomGražvydas Mikulėnas

    Blago rečeno čudno rečenica ako poznaješ navijačku tribinu Dinama. Ako ju ne poznaješ iznutra onda nek ti pomogne transparent Sesvete 1986 koji je vrlo redovit i u Maksimiru i na gostovanjima.

    Nije li i Šimić iz Sesveta?
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    znam sve dečke koji stoje iza tog transa. nemaju oni veze sa mamicevcima iz ses

    a kaj se ne sjećate di su se držali ukradeni transevi kad je naših sto palo kod kolodvora u ses ? hvidra sesvete itd. to je njegovo uporiste. pa nemojte me praviti ludim
  • vjeko1701
    6k
    Sponzori nemaju što raditi u Upravi kluba ni ostalim tijelima upravljanja.Mali dioničar

    Tu se ne bi nužno složio...ali bi po meni bilo pravilo da kao sponzor moraš sudjelovati u X% budžeta za mjesto. Recimo svakih 15% budžeta ti daje jedno mjesto.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.